folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Unutulmayan 10 HACK

Unutulmayan 10 HACK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    uz-i bunu yazdı:
    -----------------------------

zaten ne gelirse ya meraktan yada yaralardan gelirmiş am nasıl yapılıyor

cözmeye calısıyorum bu cümleni.

a harfi eksik sanırım |:

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    uz-i bunu yazdı:

zaten ne gelirse ya meraktan yada yaralardan gelirmiş am nasıl yapılıyor

cözmeye calısıyorum bu cümleni.

a harfi eksik sanırım |:

Evet hocam bencede a  harfi büyük bir eksik orda ;)

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

İnsan isterse yapamayacağı hiçbirşey yoktur kendinizi küçük görmeyin.Herkes bi hackerdır :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

baba3232 bunu yazdı:

İnsan isterse yapamayacağı hiçbirşey yoktur kendinizi küçük görmeyin.Herkes bi hackerdır :)

Hocam tamam doğru diyorsunda  insan isterse yapamicağı bir şey yokturda.Bukadarda zor ya.

Sanal Alem sayfasında da yer verdiğimiz İngiliz Gary McKinnon, evinde geçirdiği uykusuz saatleri bilgisayar sistemlerine sızarak değerlendirmeye karar veren başka bir hacker. ABD savunma ağına girerek 90'ın üstünde sisteme girmeyi başaran McKinnon anavatanında yakalanarak hapse konuldu ve yargılanmasına devam ediyor. Ancak ABD onu kendi ülkesinde yargılamak istiyor. 

Abi adam ABD savunma ağına girmiş.

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Edit adamlari karistirdim..

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bunlara Şaşmamak Gerek Butun kodlar ingilizce Bütün Programlar ingilizce Bu Programlar Türkçe Olsaydi Alt yaspisi Turkce Kodlar Türkçe Olasydi Türkler Binlerce Katini yapardı Adamlar Kendi Yazip Kendi Okuyor Türkiyede De ingilizce Bilmedigi Halde Hack Yapan Birisürü insan Var Birde Adamlar Kücükken Görüyor bilgisayari Bilgisayar internet Türkiye De 2000 Yillardan Beri Yaygınlaşti Cafeler Sayesinde Ögrendi Herkes Bilgisayari Şimdinin Cocukları Gelecekte Cok iş Yapar

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

Bunlara Şaşmamak Gerek Butun kodlar ingilizce Bütün Programlar ingilizce Bu Programlar Türkçe Olsaydi Alt yaspisi Turkce Kodlar Türkçe Olasydi Türkler Binlerce Katini yapardı Adamlar Kendi Yazip Kendi Okuyor Türkiyede De ingilizce Bilmedigi Halde Hack Yapan Birisürü insan Var Birde Adamlar Kücükken Görüyor bilgisayari Bilgisayar internet Türkiye De 2000 Yillardan Beri Yaygınlaşti Cafeler Sayesinde Ögrendi Herkes Bilgisayari Şimdinin Cocukları Gelecekte Cok iş Yapar

Murat kardesime katiliyorum...

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

i love you virüsü yok listede, bir çok kişinin amına koymuştu oysaki 2000-2001 yıllarında.

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Yalan lan bu liste en baba adamı koymamışlar

Hacker Okan nerde 

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emminn
    emminn's avatar
    Erkek

coco colanın facee sayfasına sıçtığımız gece akLıma geldi :D:D

ne kadar civata varsa okadar da somun var..!!
Toplam Hit: 6360 Toplam Mesaj: 47