folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder USB Destekli Ledlerin Parlaklığını Değiştirecek Devre Yapmak İstiyorum

USB Destekli Ledlerin Parlaklığını Değiştirecek Devre Yapmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    aLsanCaK bunu yazdı

Oyundaki değerleri nasıl çekiyorsun hocam?

cheat engine'de almak istediğin pointerını buluyosun. Daha sonra bir kaç class ve kod ile halloluyor kolayca. İstersen atarım kullandığım kodları

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

arabayı çarpınca koltuğu titretme dalgası nası ekleriz buna ?

masaj zımbırtılarından koyup koltuğa bişeyler yapamazmıyız ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

arabayı çarpınca koltuğu titretme dalgası nası ekleriz buna ?

masaj zımbırtılarından koyup koltuğa bişeyler yapamazmıyız ?

Arabayı çarpınca nasıl olur bilemem ama ani hız düşüşleri için bi sistem yazılabilir.

Örneğin 0,2saniye içindeki hız değişimi 50km'den fazla ise koltuğu titret gibi birşey

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Pwm ile yaparsan o ifleri yazmana gerek kalmaz. Pwm ile analog gibi deger veriyorsun. Sadece aracin hizini ledin pwm araligina normalize edeceksin o kadar :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

Pwm ile yaparsan o ifleri yazmana gerek kalmaz. Pwm ile analog gibi deger veriyorsun. Sadece aracin hizini ledin pwm araligina normalize edeceksin o kadar :)

hocam peki bu pwm nedir ? 

İstanbul tahtakaledeki elektirikçilerden bulabilirmiyim ? 

pwm diye arattım birden fazla elektronik parça çıktı. Tam olarak hangisini kullanacağımı bilmiyorum :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

hocam peki bu pwm nedir ? 

İstanbul tahtakaledeki elektirikçilerden bulabilirmiyim ? 

pwm diye arattım birden fazla elektronik parça çıktı. Tam olarak hangisini kullanacağımı bilmiyorum :(

Normalde bu modul olarak var ama arduino falan kullaniyorsan zaten icinde gomulu olarak var. Temel olarak yaptigi sey kare dalga uretmek. Frekansi degistirdigin zaman ledin parlakligi degisir motor bagladiysan hizi degisir vs. Ihtiyacina gore bakacaksin kullandigin lede lazim olan voltaja falan. O kisim beni asiyor :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Bu müridin Most Wanted dan çektiği nedir ya :) şaka bi yana çok hoş bi fikir. Döküman olarak hazırlarsan sevinirim eğer başarılı olursan

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    MorganBlacK bunu yazdı

Bu müridin Most Wanted dan çektiği nedir ya :) şaka bi yana çok hoş bi fikir. Döküman olarak hazırlarsan sevinirim eğer başarılı olursan

Sadece most wanted için değil bu. Bu proje sadece bir başlangıç. Eğer becerebilirsem multplayer bir kaç oyundada buna benzer fikirlerim var :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    aklıma retret`in önerdiği adam geldi.

filmin adını hatırlayamadım. eleman adı nikki, formüla yarışçısı. d`ötüyle motordaki titreşimi , 4 lastikteki rot balans durumunu öngörebiliyordu. ╭∩╮

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2178 Toplam Mesaj: 20
elekronik devre led pic devre