folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Üye Olmak İçin Linke Tıklayınızı Nasıl Aşabiliriz

Üye Olmak İçin Linke Tıklayınızı Nasıl Aşabiliriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar üye olmadan nasıl görebiliyoruz önceleri google açtığımda önbellek diyordum görüyordu ama şimdi oda işe yaramıyor

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaşlar üye olmadan nasıl görebiliyoruz önceleri google açtığımda önbellek diyordum görüyordu ama şimdi oda işe yaramıyor

sayfa güncellendiğinde o özellikde çalışmaz yapıcak bişey yok :) ha bi kaç program var kayıt bölümünü kendileri dolduruyolar

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    www.bugmenot.com

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ben bugmenot u da engelledim =)

seveseve üye olacaksın =)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

lan ziyaretçiye kapatıyorum linkleri üye oluyo küfür edip kaçıyo amk :D

DOM..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

JohnD bunu yazdı:

İyi yapıyor :) O sitelerin alayına hiç kullanmadığım mail adresi ile üye oluyorum. İşimi görüp çıkıyorum bir daha da girmiyorum zaten.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

kardeşim amacın yoksa yani adminsen ki ben okul sitesinde yapmıştım öğretmenleri banlıyordum öğrencileri açıyordum küfür ediyorduk konularda gizli oluyordu üye olmak gerekiyordu bi iki ibnemsi varlık hocalara gidip ss çekip veriyolardı hoca bana gelip ne ln bu diye sorduklarında hayroşla neymiş hocam derdim onlarda ellerindeki kağıtları gösterirlerdi bende zehehe hocam bende aynısının daha fenasını psde yaparım aklınız şaşar kanmayın bunlara diyordum ve konuyu siliyordum :| bunun için işe yarayabilir ama yok normal forumlarda üye olunuz falan zart zurt kapak oluyorum o eklentiye bi ton küfür ediyorum sülalesine gidiyporum başka siteden arıyorum başlığı kopyalayıpta. 

hem bütün konuyu gizlemek seo açısından pek iyi değil gugıl konuyu okuyamıyo. eskiden gugıl botlarına açıktı o eklentiler şimdi kapandı :|

kısacası lanet olsu8n o eklentileri üye kazanmak için kullananlara :| canları cehenneme fuckibg of :| 

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

google botlarında açık yok site yöneticisi istese bota linki göstermez botu istediği yerlere sokar

JohnDbende üye olabildiklerine dua ediyolar :) onun için pek sıkntı olmuyo binde bir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

JohnD bunu yazdı:

FOXXLY bunu yazdı:

ben tüm linklere için üye olup tüm sülalesin elden geçirenlerdenim =)

Bozamaz Aramızı Yarasa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ben siteye üye olmak istemiyorum sitedeki linkleri görmek için uğraşıyorum varmı başka yollar alternatifler,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    Arkadaşlar ben siteye üye olmak istemiyorum sitedeki linkleri görmek için uğraşıyorum varmı başka yollar alternatifler,

hocam olmaz o iş fazla kasma seni guest olarak görüyo sistem ve linkleri engelliyo orada scripte verilmiş bi emir var oda onu yapıyo bunun için ilk önce scriptin ölüsünü çiğpnemen gerekiyo oda bi link için çok zor üye ol daha iyi. bi arada dj ben dana küfür etmiştim :| çok önemli bişi arıyodum bulamadım senin site çıktı gugıldan üyelik istedi birkaçgün sora sendenüyelik istedim aldım bu seferde yazıyı kopyalayamadım sinir oldum çok küfür yiyosun bence :| 

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
Toplam Hit: 8644 Toplam Mesaj: 35