folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Üye Olmak İçin Linke Tıklayınızı Nasıl Aşabiliriz

Üye Olmak İçin Linke Tıklayınızı Nasıl Aşabiliriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

user asd

pass asd

user asdasd

pass asdasd

user 123456

pass 123456 

ben bunlarla hemen hemen bütün forum sitelerine giriş yapıyorum :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Firefox için bir eklenti var sayfa ile oynuyorsun yazıları değişebiliyorsun sinek şeklinde bir logosu vardı sağ alt köşede adını unuttum eklentinin onunla yapıyordum sayfadaki linkleri görebiliyordum hemde ne olursa olsun geçen format attım makinaya gitti bilen birileri var ise yazarlar.

Onu nasıl bulduğumuda söyleyeyim Travian Hack yazmıştım Youtube da videolara orada elemanlar asker sayılarını filan değişiyorlardı oradan görmüştüm guzel bir eklenti kurcalarsanda anlarsın hemen zaten.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Kumanaga bunu yazdı:
    -----------------------------

Firefox için bir eklenti var sayfa ile oynuyorsun yazıları değişebiliyorsun sinek şeklinde bir logosu vardı sağ alt köşede adını unuttum eklentinin onunla yapıyordum sayfadaki linkleri görebiliyordum hemde ne olursa olsun geçen format attım makinaya gitti bilen birileri var ise yazarlar.

Onu nasıl bulduğumuda söyleyeyim Travian Hack yazmıştım Youtube da videolara orada elemanlar asker sayılarını filan değişiyorlardı oradan görmüştüm guzel bir eklenti kurcalarsanda anlarsın hemen zaten.

ön bellekte değişiyo gerçekte değil :) biliyom onu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

Kumanaga bunu yazdı:

ön bellekte değişiyo gerçekte değil :) biliyom onu

ön bellek filan bilmem ama oradan alıyordum linkleri oluyordu yani

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
Toplam Hit: 8693 Toplam Mesaj: 35