folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Üye Olmak İçin Linke Tıklayınızı Nasıl Aşabiliriz

Üye Olmak İçin Linke Tıklayınızı Nasıl Aşabiliriz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:
    -----------------------------

JohnD bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Yahu benim sitede, Ziyaretçilere Her yer açık sadece, İndirme Linkleri için Üye Olun Modu Kurmuşum, Kötümü etmişim acaba. Yok Millet Küfür ediyosa Kaldıriyim o Bakımdan, Küfür bize ters yahu. Gerçi bu güne kadar Siteme Girip küfreden Tepesi Atan Ziyaretçi yada Üye Görmedim.

Kaldıriyimmi o Uygulamayı.?

kaldırma abi bırak onu edenlerin yaşı belli ama o tür davranışların önüne geçmek için mail onaylaması aç baya azalıyo küfürler :)

Mail Onaylı Kayıt sistemi var zaten... Ben o kadar Uraşıyorum bişeyler koyuyorum foruma, Ziyaretçilerde bi zahmet etsinler üye oluversinler, İstese sonra hiç uramasınlar, En azından falanca şahıs uradı kaydoldu diye hoşlanıyorum. Dimi ama bide bu yanından bakmak lazım olaya. :) 

:) mail onaylamasını kapada gör yorumları :)

DOM..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    üyelik istemeyen yerlere gidersiniz olur biter çokta.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

JohnD bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

JohnD bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Yahu benim sitede, Ziyaretçilere Her yer açık sadece, İndirme Linkleri için Üye Olun Modu Kurmuşum, Kötümü etmişim acaba. Yok Millet Küfür ediyosa Kaldıriyim o Bakımdan, Küfür bize ters yahu. Gerçi bu güne kadar Siteme Girip küfreden Tepesi Atan Ziyaretçi yada Üye Görmedim.

kaldırma abi bırak onu edenlerin yaşı belli ama o tür davranışların önüne geçmek için mail onaylaması aç baya azalıyo küfürler :)

Mail Onaylı Kayıt sistemi var zaten... Ben o kadar Uraşıyorum bişeyler koyuyorum foruma, Ziyaretçilerde bi zahmet etsinler üye oluversinler, İstese sonra hiç uramasınlar, En azından falanca şahıs uradı kaydoldu diye hoşlanıyorum. Dimi ama bide bu yanından bakmak lazım olaya. :)

Ben en iyisi Üyelik istemiyim. :) Zaten Gelende Sanırım küsüyo gidiyo. Zaten üye olduğu felan yok. Karar verdim Linki Görmek için üye ol modunu kaldıracam bu akşam. Sanırım hakikatende hoş bir olay değil.

Ama ben forumlarda gezinirken, Link için üye oluyorum küsmüyorum kimseye. Neyse Kaldıracam. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

JohnD bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

JohnD bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Ben en iyisi Üyelik istemiyim. :) Zaten Gelende Sanırım küsüyo gidiyo. Zaten üye olduğu felan yok. Karar verdim Linki Görmek için üye ol modunu kaldıracam bu akşam. Sanırım hakikatende hoş bir olay değil.

Ama ben forumlarda gezinirken, Link için üye oluyorum küsmüyorum kimseye. Neyse Kaldıracam. :) 

adresi yazarmısın

DOM..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

JohnD bunu yazdı:

adresi yazarmısın

Domainden Kaybeden bi site. :) Uzun bir domain. www.umitnetcafehizmetleri.com/forum/index.php

Portalı koydum hala dokunamadım, html bi ön portal koyam dedim, uraştırıyo meret. Üye Giriş kısmını o kısımdaki Giriş olayı ile Smf Databasesini sanırım biribirine uyarlayamayacam gibime geliyor. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    en azından sadece üyelik istiyoruz bide mesaj atmadan göremezsiniz koysaydık ne olacaktı

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

bazıları içerik göstermiyo üye olmadan :)

valla su kullanatposta.com  felan sayesinde hiç dert olmuyo bu aralar. mesaj yaz derlersede küfür ederim harbi .. zaten klasik her forumda  id ve sifre..

id = sifrem123456
    psw = 123456   'yı deneyin :)

(:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

asp sitelerinde çok basit :D

[linkleri görmek için üye olmalısınız] yazının devamı...

şeklinde yazılarda olmalısınız] yazının devamı... olan yeri kopyalayın adres çubuğuna yazın çıkacaktır :D böyle bişey oluyor

...olmalısınız] www.tahribat.com yazının devamı...

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Dökümanlarda rene abimiz yazmış hacı http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=183
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

baris_ekin bunu yazdı:
    Dökümanlarda rene abimiz yazmış hacı http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=183

bu kaynağı inceliyeceğim ama bu sanırsam sadece rapid linkleri için geçerli bana tam erişim lazım üye olmak için tıklaytınız yazan yerde ne varsa onu görmem lazım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 8673 Toplam Mesaj: 35