folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Üyelerin Profilleri Ziyaretçilere Kapatılsa Nasıl Olur?

Üyelerin Profilleri Ziyaretçilere Kapatılsa Nasıl Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

ya ben profili kapatınca kimse ulaşamaz demiyorum ki. beni kimsede bulamaz demiyorum. sadece bu kadar kolay olmasın diyorum, ALTIN TEPSİDE SUNMAYALIM DİYORUM SADECE. Anlıyormusun  hocam. eğer senin böyle bir derdin yoksa ve hayatını biraz normal yaşıyorsan kıçına tekma vurmak için fırsatını kollayan bir sürü adam yoksa, en ufak açığını arayan bir sürü insan yoksa anlamazsın söylediğimi. Haaa diyeceksin buraya yazma o zaman bişeyde çıkmaz. ben burayı seviyorum ve burada bildiklerimi paylaşmak insanlara yardım etmek istiyorum. ama boktan bi sebepten dolayıda başımın ağrımasını istemiyorum. ve sanal dünya dada sadece bilgi paylaştığım yani dışarıya kendimden bir şey gönderdiğim yer burası. zevk alıyorum burada olmaktan ama baldığım zevk kadar da tedirgin oluyorum. o yüzden nickimi falan değiştirdim. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kimse kar tanesi kadar beyaz degil zaten hocam

herneyse adminimiz cevap vermis, iyi gunler

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:
    -----------------------------

ya ben profili kapatınca kimse ulaşamaz demiyorum ki. beni kimsede bulamaz demiyorum. sadece bu kadar kolay olmasın diyorum, ALTIN TEPSİDE SUNMAYALIM DİYORUM SADECE. Anlıyormusun  hocam. eğer senin böyle bir derdin yoksa ve hayatını biraz normal yaşıyorsan kıçına tekma vurmak için fırsatını kollayan bir sürü adam yoksa, en ufak açığını arayan bir sürü insan yoksa anlamazsın söylediğimi. Haaa diyeceksin buraya yazma o zaman bişeyde çıkmaz. ben burayı seviyorum ve burada bildiklerimi paylaşmak insanlara yardım etmek istiyorum. ama boktan bi sebepten dolayıda başımın ağrımasını istemiyorum. ve sanal dünya dada sadece bilgi paylaştığım yani dışarıya kendimden bir şey gönderdiğim yer burası. zevk alıyorum burada olmaktan ama baldığım zevk kadar da tedirgin oluyorum. o yüzden nickimi falan değiştirdim. 

Hocam ortada altın tepsi falan yok :)

Google'a yazdığım arama terimine baktın mı bilmiyorum. Benim 10 yaşındaki kardeşim de bunu yapabilecek kapasiteye sahip.. :)

Ayrıca kıçına tekme basma niyetinde olan binlerce insan varsa bu benim sorunum değil senin sorunun, peşine takmadan önce düşünecektin.. 

Yani önerdiğin çözüm çözüm değil, konu içerikleri googleda indekslendiği sürece bu isteğin gayet saçma kalıyor :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

adımı soyadımı google a yazınca ilk sayfada taribattayım o yüzden isim ve soyad kısmına güncellemede yazdım {: üyelere olmasa bile google a profilleri kapatmak lazım google bot oraları indexlemesin.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

kefilim haklı kapatın profili (:

edit: hacı akp limisn :P

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

Bence profilleri üyelere kapatıp, gugıla açalım:D

madem bu kadar özelsin ismini soyismini sallamasyon yap? olmadı nikini değiştir?

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Google öyle bişey ki gizlenmeyi düşünmeyen birinin tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bazı bilgilerini bulduktan sonra arkadaşlarını kandırmak zor bişey olmaz. 2-3 günde biraz çabayla adresine kadar bulunur :D

Googledan profil sayfası araştırıp gelenlerin çoğu kötü niyetlidir bence. Profil sayfasını arama motoruna kapatmak iyi fikir olabilir.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

snn profilinde iletişim bilgisi yok ki. hem söylenildiği gibi google yardımcı oluyo bu konularda.üye olmayanlara kapatırsan adam üye olur yine bakar..ayrıca üye olması icin senin kefilliğine ihtiyacı yok,o zmnda ugrasmamıs olur hem ben baktım snn profiline herhangi bi acık yok rahat ol :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

olivetti bunu yazdı:

Bence profilleri üyelere kapatıp, gugıla açalım:D

madem bu kadar özelsin ismini soyismini sallamasyon yap? olmadı nikini değiştir?

• Lütfen tüm bilgileri doğru giriniz, doğru girmek istemiyorsanız da sallamayınız , Delikanlı olunuz, sadece (*)'lı alanları doldursanız yeter. Ama daha fazlasını doldurursanızda iyi olur tabi...

zaten benim nette bi saklım yok ama bazen birine sövesim gelir ki söverim adam google a adımı yazınca hop tahribatta orda konulardan görür biraz sakatlık olur.Nick değişiminde ise kendi adımdan gayet memnunum soyadımı yazınca problem oluyor.Rene bu konuya el atsa güzel olacak...

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

kapatılsın diyenler evet kapatılmasın diyenler hayıt diiye bi oylama olsa

sapına kadar EVET en azından Profil Bilgilerimiz Saklı Olsun

Konu Açarken Müsafirlerden Sakla Seçeneği olsun istiyen saklasın

Bozamaz Aramızı Yarasa
Toplam Hit: 4509 Toplam Mesaj: 28