folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Üyelerin Profilleri Ziyaretçilere Kapatılsa Nasıl Olur?

Üyelerin Profilleri Ziyaretçilere Kapatılsa Nasıl Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Şimdi cuktım ziyaretci olarak baktım, kapatacak bişi bulamadım...

tamamen kapatmak olmaz, bilgileri kısıtla desen zaten istatistikler kapalı, bi tek actığın konular görünüyor e o zaten ana sayfadda görünüyor...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

görülmesini istemediğiniz bilgiyi paylaşmazsınız o zaman, buradaki 20bin küsür müridin hepsini tanıyor musunuz ki ziyaretçilerden saklayasınız ? bence iyi böyle kurcalamayın =)

http://kocaer.me
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

kalemlik bunu yazdı:
    -----------------------------

Google öyle bişey ki gizlenmeyi düşünmeyen birinin tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bazı bilgilerini bulduktan sonra arkadaşlarını kandırmak zor bişey olmaz. 2-3 günde biraz çabayla adresine kadar bulunur :D

Googledan profil sayfası araştırıp gelenlerin çoğu kötü niyetlidir bence. Profil sayfasını arama motoruna kapatmak iyi fikir olabilir.

Bir arkadaşın 9 yıldır aradığı kızını ben 4 günde buldum sadece anne baba ve kendi ismi vardı elimde. Üstelik tüm bilgilerini doğru bile girmemiş üye olduğu yerle < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> re. Üstelik sitelerin çoğu türkçe bile değildi. Google amca onda çeviriler sayesinde yardımcı oldu.  Ama üye olduğu bir sitede kendine eklediği arkadaşı kendime ekledim. Sonrada mail adresini ekledim. Ordan şahsın tüm ağına baktım ve aradığımı orda buldum. Ne kadar gizlenmeye çalışsanda nette mutlaka bir iz bırakırsın. 

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

bi yere kadar saklanmak mümkün ama açık olması iyi değil. bu yüzden bende kapatılsın diye oy kullanırdım :)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Hocam profilini kapattım diyelim,

googlea yazdığın mesaj 10 dakika sonra ulaşıyor...

bi google araması ile acılabilir...

ama belli bilgilr belki kapatılabilir bi düşünelim...

:/evet hacım güzel olur bence kapatılması yanındayım en azından bilgilerimizi göremesinler

sevdimiz söz ilgil alanlarımız bunlar bile kapansa yeter belki

Bozamaz Aramızı Yarasa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

snnyk bunu yazdı:

kefilim haklı kapatın profili (:

edit: hacı akp limisn :P

akp li olsam niye gizlenim laa kefilim :)) akp li olmayanlar gidiyor hep parmaklıklar ardına :))

rene ayarlasa google profilleri indexlemese, bizim profillere bir kod yerleştirse google botlarını ana syafaya yönlendirse. ne bilim gizlesek olur. yada olmadı kimlik değiştirmeye gideceğiz sık sık.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

olivetti bunu yazdı:

Bence profilleri üyelere kapatıp, gugıla açalım:D

madem bu kadar özelsin ismini soyismini sallamasyon yap? olmadı nikini değiştir?

ben zaten nick kullanan bir adam değilim. free_mans nerden geldi dersen işte burdan free yim :)) 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
Toplam Hit: 4482 Toplam Mesaj: 28