folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uykumda Konuşuyomuşum-Hayretlerim Şaşdı-

Uykumda Konuşuyomuşum-Hayretlerim Şaşdı-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    bu gün bizimkiler dedi konuşuyon felan sesine uyanıyoz  bende bi huylandım  3 sene yurda kaldım herkes konuşurdu akşam biz ark larla dinlerdik bunları gülmek kırılıyoduk  kimsede demezdi bana sen de konuşuyon diye neyse hadii konuşuyoz  konuşmama evdekiler kalkıyomuş bişi mi oldu diye  bu akşam bi telefonun hafıza sını boşaltıp sabaha kadar ses kaydı yapcam baklım ne diyom :D küfür etmem inş   bi de bu arada başına böyle bişi gelen varmı?

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bende konuyorum. ama çok konuşuyorum. hatta bir sabah nineme laptop satmaya çalışırken buldum kendimi. gariban beni uyandırmaya niyetlenmiş pişman olmuştu. deyşik bir durum :) anneme smf mod kurulumunu, babama tbt şifremi vermişim. küçük kardeşlerimle de epey teknik muhabbet etmişim. tabi ben hatırlamıyorum o ayrı mesele :\

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    hoca sen konuşuyorsun iyi yinede. ben geziyorum evden dışarı çıktığım bile oluyo :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    real dikkat et uykuda herkeze şifre verme :D 
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

yunusemre bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu gün bizimkiler dedi konuşuyon felan sesine uyanıyoz  bende bi huylandım  3 sene yurda kaldım herkes konuşurdu akşam biz ark larla dinlerdik bunları gülmek kırılıyoduk  kimsede demezdi bana sen de konuşuyon diye neyse hadii konuşuyoz  konuşmama evdekiler kalkıyomuş bişi mi oldu diye  bu akşam bi telefonun hafıza sını boşaltıp sabaha kadar ses kaydı yapcam baklım ne diyom :D küfür etmem inş   bi de bu arada başına böyle bişi gelen varmı?

ben konusmuodum dimi :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

yunusemre bunu yazdı:
    bu gün bizimkiler dedi konuşuyon felan sesine uyanıyoz bende bi huylandım 3 sene yurda kaldım herkes konuşurdu akşam biz ark larla dinlerdik bunları gülmek kırılıyoduk kimsede demezdi bana sen de konuşuyon diye neyse hadii konuşuyoz konuşmama evdekiler kalkıyomuş bişi mi oldu diye bu akşam bi telefonun hafıza sını boşaltıp sabaha kadar ses kaydı yapcam baklım ne diyom :D küfür etmem inş bi de bu arada başına böyle bişi gelen varmı?

ben konusmuodum dimi :)

yok lan konuşsaydın duyardık

bizim yatak hanede kopuyoduu gerçi sen yurda duruyomudun lannn  

her zaman evdeydin :D  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

ecstatic_60 bunu yazdı:
    real dikkat et uykuda herkeze şifre verme :D

olm bi kere de bende pin kodu şifresini öğren mişler yurdakiler

gambler sen varmıydınlan :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    heh he bende anlatayım.Bi keresinde bizim ilerki yatakhanelerden biri yanıma gelmiş gece 3 te "olm bana ipod kulaklığını versene die bende ona demişim +8 cleverini(knight online da bir silah) ....yim  çocuk bakmış bana sonra herkes kopmuş çocuk gitmiş :D O gün bu gündür Ko oynamıorm .

http://yigitdemirag.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

a.q bende uyukumda bir keresinde jandarlamar geliyo diye bağırmısm ama dikkat et uykunda hep senı  ogun veya yakın zamanda etkileyen olayla ilgili bir olayı daha değişik bir şekilde bilinç altına giren diğer olaylarla karmasık bir şekilde görüyorsun a.q ben ogun köydeki düğünde silah atmıştım jandarmalar kovaladılar sonra babamlar halletti ama acayip korkmusum a.q uykumda neler neler sayıklamışım yok işte el bombasını sakla jandarmalar görmes,n vb. vb. a.q babamda dinlemiş ne bombası diyo :D  yanı küfretsen yine iği :dneysebenımde böyle bir şey geçmişti basımdna birde ben yabancı bir yere gittiğimde rahat edemem sabaha kadar uykumda kendimle muhabbet ederim hep böle oluyo a.q

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    öle deyince aklıma geldi biz ailecek havuza gidelim demiştik girişte bi adam üzerimizi ve çantayı kontrol ediodu ben anneme demiştim sesli hafiften anne c4 ü sakladın demi die adam bi garip bakmıştı ne gülmüştüm ama :d

http://yigitdemirag.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    vayy be  millet kopmuş haa

Toplam Hit: 3783 Toplam Mesaj: 47