folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uzun Saç Ve Bakımı

Uzun Saç Ve Bakımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Yaklaşık 6 ay olacak sanırım hocalar en son saç kestireli..Onun dışında 1-1bucuk ay önce kırıkları aldırdım falan.Güzel öneriler var eyw bi bakayım..

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

2 yılı geçti uzatalı sadece 2 kere kırıklar alındı :| bakım yapmıyorum sabah bağlayıp hurra dışarı çıkıyorum :B

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Hep içimde bir ukteydi saç uzatmak ama dalgalı olduğu için uzayınca kat ve kat kötü duruyor bu arada kalıcı saç düzleştiren birşeyler var mı?

saçmalama, asıl düz saçlılar uzatmasın. dalgalı daha hoş bence.

mesela benim saçlar kıvırcık. uzatınca trt 1 deki ressam gibi oldum ama güzel yani iyi ki düz saçlı değilim .p 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek
    Helyum bunu yazdı

2 yılı geçti uzatalı sadece 2 kere kırıklar alındı :| bakım yapmıyorum sabah bağlayıp hurra dışarı çıkıyorum :B

Aynısı :) Daha önce uzatmıştım ciddi anlamda. bakım hiç yapmadım. Tabi ki dökülme oranı bayağı sağlamdı ama allaha şükür bir açıklık vs yaşamadım. Genetiksel olarak ailede de bir sıkıntı yok. Maşallah dede beyin saçlar gür, tek sorun beyazlı ve grili tonlarda saçlarının olması. :)

Yine de hergün yıka diyenşer var. Muhtemelen biliyorlar ki söylemişler demek istiyorum; ama katılmıyorum. Bayanlara sormuştum hergün yıkarsan saçlar çabuk uzar ama saçlardaki vitamin mi ney bir şey azalıyormuş. Saçlar yıpranıyor ve güçsüzleşiyomuş. Ekstradan bir kremdir vs bir şey kullanmak sağlıklı olabilir. Ben şimdiye kadar kullanmadım. Direk hodri meydan yardırıyorum. :) 

Şampuan kullanmaya devam ediyorsan tavsiyem H&S kullan kardeş. Hiç kasma. Hele bir de mentollüsü vardı... Aman allahım.

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Yaklaşık 7 sene uzattım saçlarımı, ömrümde hiç yok peygamberin saçı da uzundu, yok ünlü şu türkün de saçı uzundu diye bahane kullanma ihtiyacı hissetmedim. Saçı büyütmeden önce kendiniz büyüyün.

Ayrıyetten bu kadar abartmayın lan. O ne öyle karı gibi yok şundan sür, yok bundan çal, yok şöyle et, böyle et. Kirli, dağınık saçı her daim ipek gibi parıl parıl saça tercih etmişimdir, öyle saçı olan adamları görünce burnunun ortasına yumruğu atasım geliyor.

Ya yinemi sen..

Bak kardeşim burda güzel güzel herkes saç hakkında fikrini söylüyor.

Peygamber ve türk diye yazmışım diye hemen atladın sazan gibi her konuda olduğu gibi.

Siktir git bana cevap olarak birşey yazma kardeşim, senin gibileriyle tartışmaya girmek istemiyorum. Başka konuda da provakatörlükten ban almıştın. Halen aynı devam ediyorsun.

Lan sana cevap yazan mı var? Ben de fikrimi söyleyemez miyim parlak çocuk? Peygamber, Türk değil Ketrin Zeta Cons desen yine aynı şeyi söylerim. Ergen gibi "abey şu da saşını uzatmış, bende uzatıyım noyucak" demesin millet, kendini rezil etmesin sağa sola diye, erkek gibi çıkıp "canım istedi uzattım kardeşim sanane" diyebilecek cibiliyete sahip olsun diye uyarıda bulundum. Neden üstüne alınıyorsun?

Hem sanane benim yediğim bandan. Ilık götlü jelibon erkeğe bak ya, bir de artistlik taslıyor durduk yerde. Siktir git kendin gibi yüksek östrojenli adamların yanında alfalık tasla.

Diğer arkadaşlara, olm küpe takıyorsanız da yok "Yavuz Sultan Selim de şey olmuş, kulağına küpe olsun demiş, küpe takmış" diye hede hödö etmeyin la, delikanlı olun.

@Helyum Sen yine mi uzattın la saçları? Gençlik yıllarına mı döndün yine kro. :B

krypt tarafından 23/Oca/13 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Lan sana cevap yazan mı var? Ben de fikrimi söyleyemez miyim parlak çocuk? Peygamber, Türk değil Ketrin Zeta Cons desen yine aynı şeyi söylerim. Ergen gibi "abey şu da saşını uzatmış, bende uzatıyım noyucak" demesin millet, kendini rezil etmesin sağa sola diye, erkek gibi çıkıp "canım istedi uzattım kardeşim sanane" diyebilecek cibiliyete sahip olsun diye uyarıda bulundum. Neden üstüne alınıyorsun?

Hem sanane benim yediğim bandan. Ilık götlü jelibon erkeğe bak ya, bir de artistlik taslıyor durduk yerde. Siktir git kendin gibi yüksek östrojenli adamların yanında alfalık tasla.

Diğer arkadaşlara, olm küpe takıyorsanız da yok "Yavuz Sultan Selim de şey olmuş, kulağına küpe olsun demiş, küpe takmış" diye hede hödö etmeyin la, delikanlı olun.

@Helyum Sen yine mi uzattın la saçları? Gençlik yıllarına mı döndün yine kro. :B

Yazdığın mesajın benim postuma yanıt olduğu apaçık belli.

Laflarına dikkat et senin amına korum bak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı

Yazdığın mesajın benim postuma yanıt olduğu apaçık belli.

Laflarına dikkat et senin amına korum bak.

Hahhahahahahah sonra ergen deyince kızıyorsun. 

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

under gelip ortalığı ban gölüne çeviricek yine 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Yaklaşık 7 sene uzattım saçlarımı, ömrümde hiç yok peygamberin saçı da uzundu, yok ünlü şu türkün de saçı uzundu diye bahane kullanma ihtiyacı hissetmedim. Saçı büyütmeden önce kendiniz büyüyün.

Ayrıyetten bu kadar abartmayın lan. O ne öyle karı gibi yok şundan sür, yok bundan çal, yok şöyle et, böyle et. Kirli, dağınık saçı her daim ipek gibi parıl parıl saça tercih etmişimdir, öyle saçı olan adamları görünce burnunun ortasına yumruğu atasım geliyor.

Ya yinemi sen..

Bak kardeşim burda güzel güzel herkes saç hakkında fikrini söylüyor.

Peygamber ve türk diye yazmışım diye hemen atladın sazan gibi her konuda olduğu gibi.

Siktir git bana cevap olarak birşey yazma kardeşim, senin gibileriyle tartışmaya girmek istemiyorum. Başka konuda da provakatörlükten ban almıştın. Halen aynı devam ediyorsun.

Yes Kro :W yine uzattım saldım gitti ama bu defa biraz ayar kaçtı:F seninkileri kestinmi :| 

@palakan229 Dökülme bendede oluyo ama çokta sallmıyorum :F

Helyum tarafından 23/Oca/13 20:12 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Kestim ben bro 3-4 ay oluyor. 

while (1<2)
Toplam Hit: 5694 Toplam Mesaj: 61