Vadeli Altın Hesabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

hocam kullanmadığım ama duymuş olduğum bir mobil uygulamadan bahsetmek isterim goldtag 

kendisi Kuveyt Türk alt yapısında aylık altın alıp biirkim yapabileceğin bir sistem, alım- satım ya da birine gönderimde bulunabilirsin 

internet siteleri : https://www.goldtag.org/

Webrazzi Tanıtım Yazıları : https://webrazzi.com/2021/01/08/altin-alim-satimini-dijitallestiren-girisim-goldtag/ 

Her sertfikya güvenmeyin 

Onlarca banka alternatifi var 

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Çevrenizde bes öneren biri varsa oradan hemen uzaklaşın

Veriler ortada hangi fonu seçerseniz seçin devlet bırak yüzde 25i 

Her sene yüzde 25+eflasyon oranında destek verse bile zarardasınız.

Bes yanı bireysel emeklilik bir emeklilik sistemi değildir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Bende hemen araya kaynayayım, işe yeni başlayan 20 yaşlarda gençler için her ay 500-1000tl arası biriktirip faizi olmayan birşeye yatırayım diyorum.

Ne olabilir sizin tecrübelerinize göre ?

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    GodKlaus bunu yazdı

Bende hemen araya kaynayayım, işe yeni başlayan 20 yaşlarda gençler için her ay 500-1000tl arası biriktirip faizi olmayan birşeye yatırayım diyorum.

Ne olabilir sizin tecrübelerinize göre ?

benim tavsiyem yurt dişinda ki bir bankadan hesap acip, euro olarak yurt dısında birikim yapman. x bir neden eğer yurt dişina yerleşecek olur isen hem senin için extra bir avantaj olur. ileride oluşabilecek x y z bir haircut işleminde paran garantide olur. ufak ufak çekim-yatirim yapabilirsin. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

ziraat katılımdan altın katılım hesabı açmak daha mantıklı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

az önce bende benzer şeyi düşünüyordum. her zaman kuyumcudan alma taraftarıyım ama ufak alımlar olmuyor malum.

şu an en avantajlı banka hangisi ? şu makas olayı canımı sıkıyor adamlar hakkımı gasp ediyormuş gibi geliyor hep.

edit: biraz bakındım nete genelde kuveyt ve türkiye finans övülmüş. öyle günlük anlık al sat yapmayacağım. bu ay 300 kaldı fazladan şunla alayım 500 kaldı bunla alayım kafasındayım daha çok.

ne dersiniz kuveyt'e gidip açayım mı hesap ?

Kreyzi tarafından 27/Oca/21 14:48 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

az önce bende benzer şeyi düşünüyordum. her zaman kuyumcudan alma taraftarıyım ama ufak alımlar olmuyor malum.

şu an en avantajlı banka hangisi ? şu makas olayı canımı sıkıyor adamlar hakkımı gasp ediyormuş gibi geliyor hep.

edit: biraz bakındım nete genelde kuveyt ve türkiye finans övülmüş. öyle günlük anlık al sat yapmayacağım. bu ay 300 kaldı fazladan şunla alayım 500 kaldı bunla alayım kafasındayım daha çok.

dijital emtia yatırımı için bende kuveyt var altın gümüşü sürekli al sat yapmayan biri olarak altın gümüş buradan alıyorum. emtia yatırımı için gümüş'ü de araştırmanı bi miktar uzun vadeli ona da ayırmanı tavsiye ederim hocam son bi kaç yıldır güzel kazandırmasıyla beraber bu yıl sounana kadar da altından daha iyi performans gösterebileceğini düşünüyorum, bireysel emeklilik sistemleri yerine ben emekli fonum için gümüşçüyüm yaşlanana kadar gümüşe ayırdığım ufak bütçe ile emekli olacağım. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Konu Yerı değil ama 100 lıram var iş Yatırımı ne olabılır? veya Para nasıl 2 ye katlanır yardımcı olabılecek varmı? altın alsam degermı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Konu Yerı değil ama 100 lıram var iş Yatırımı ne olabılır? veya Para nasıl 2 ye katlanır yardımcı olabılecek varmı? altın alsam degermı?

alt coin koşturmadan parayı ikiye katlayamazsın onun da garantisi yok kumar

bitay öneririm

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

150.000 tl geçmediğin sürece en düşük makas olan bankada aç gitsin. kullandığın bankada bile  varsa orda kullan gitsin. zaten faiz vermiyorlar bazı bankaların saçma makası var o olmasın yeter 

o 2 banka daha çok 5 \ 24  işlem yapmak isteyenler için .

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 6435 Toplam Mesaj: 51
vadeli altın hesabı