folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vali Muammer Güler Gezi Parkı Ses Kaydı

Vali Muammer Güler Gezi Parkı Ses Kaydı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Ülkenin başbakanının haline bakın ülkeyi birbirine kırdırtmak için neler yapıyor.Allahım sen bu millete sabır ver.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

ceo'nun içine çektiği oksijenden istiyorum kendime arkadaşlar yok mudur satan.

çok param var dökerim hepsini bu oksijen için.

Ne var hacı bu video'da söylede bende bileyim.

Vallaa merak ettim, alt tarafı atarız hepsini dışarı diyor.

Hadi diğer kayıtlarda iyi kötü yakaladıkları birşeyler varda burada hiçbirşey yok mına koyim.

Bence sen ilk önce bu çok bilmişlik tavırlarını bırakta, kayıtta benim göremediğim ne gördün onu söyle..

Bence sende haklısın, senin gibi saçmalamak için uzunca bir süre beynine oksijen gitmemesi gerekiyor.. Çık bi hava al, sahile git, ormana git beynine biraz oksijen girsin..

Merak etme para istemiyorlar.. O çok paranda gö-züne sok !

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    MbK bunu yazdı
    x

Hadi diğer kayıtlarda iyi kötü yakaladıkları birşeyler varda burada hiçbirşey yok mına koyim.

Bence sen ilk önce bu çok bilmişlik tavırlarını bırakta, kayıtta benim göremediğim ne gördün onu söyle..

Bence sende haklısın, senin gibi saçmalamak için uzunca bir süre beynine oksijen gitmemesi gerekiyor.. Çık bi hava al, sahile git, ormana git beynine biraz oksijen girsin..

edit kime ne anlatıorz amk

ReyiZ tarafından 15/Mar/14 00:06 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

İnsanlara küfür etmesi bir bakanın doğruysa eğer.

Yedi sülalene küfür etseler şükredeceksin yani öyle mi ?

Ben yanlış anladıysam düzelt beni.

Bak aynı Allaha aynı Peygambere inanıyoruz müslüman evladı gibi cevap ver.

Son cümleni de şimdilik görmezden geliyorum.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

İnsanlara küfür etmesi bir bakanın doğruysa eğer.

Yedi sülalene küfür etseler şükredeceksin yani öyle mi ?

Ben yanlış anladıysam düzelt beni.

Bak aynı Allaha aynı Peygambere inanıyoruz müslüman evladı gibi cevap ver.

Son cümleni de şimdilik görmezden geliyorum.

Bu son yorumum, her seferinde bu tarz konularda banlanıyorum yoksa..

Bir eylemci çıkıpta ülkenin başbakanına karşı, 3. köprünün adını Emine koy, tüm Türkiye üstünden geçsin demesi ne kadar doğruysa, bir bakanın o göstericilere küfür etmesi de o kadar doğru bir durumdur.

Kaldı ki o bakan, polis teşkilatından gelme, polis ve askeriye'deki rütbelilerin ne kadar küfürbaz olduğunu az çok biliyorsundur.. Askerlik yaptıysan.

Kendi arkadaşlarına da siker atar, göt herif bilmemne tarzında hitaplarda bulunurlar çoğu askeri ortamlardan gelenler..

Bu adam da orada siker atarız demesi, öyle çoooooooook ülke elden gidiyor yetişin dostlaaaar diye kaydını internete verecek kadar büyütülecek bir durum değildir bana sorarsan.

Sonuçta küfür ettiği adamlar da sütten çıkmış ak kaşık değil. Sen bakana küfür edince sorun yokta bakan sana küfür edince mi sorun oluyor onu çözemedim ben.. (senden kastım, eylemciler)

@edit

Ben senin yedi sülalene küfür edersem, sende benim yedi sülaleme küfür edersin. 

Bu durum, her iki tarafında aslında küfürü hakettiği anlamına gelmez mi ?

Yoksa benmi yanlış düşünüyorum, sen bana ağzına geleni sayacaksın orada suç yok, ben sana küfür edince çok büyük suç işlemiş mi oluyorum ?

Şu durumda bakanın ağzından çıkan ufak bir küfür, bu adamların ettiği küfürlerin yanında çoook büyük birşeymi yani ?

(Zaten kayıtta da başka bir bok bok.. Cemaat'e kafam girsin, yolsuzluk kayıtlarını çıkardılar eyvallahda bu ne amk, ne var yani bu video'da)

CEO tarafından 15/Mar/14 00:23 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Yaptığı meslekten dolayı vatandaşa küfür etmek normal.

Ben devletin verdiği maaşla bakanlık yapacam bi de millete sövecem.

Bakan o koltukta kim için oturuyo ?

Bakan veya başbakan insan ayırt edebilir mi ?

Ona oy vermediği için hizmet vermeyebilir mi ?

Bu ne demektir biliyo musun siz iki kardeşsiniz baban sana para veriyor kardeşine siktir git lan kendi paranı kendin kazan diyor.

Bu senin söylediğin tam da bu yani.

Devletler insanları için vardır kendi çocuklarına devletin parasını yedirmek için yoktur.

Böyle yaparsan seni protesto ederler.

Allahtan diğer videolarda bişeyler var demişsin.

Bence montaj onlara da inanmayın yok yani koca adamlar ona küfrediyolar diye ülkeyi de mi soymasınlar yani değil mi ?

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

En can alıcı noktaya vurgu yapıyor bu kayıt.

Kimsenin hatırlamayıp üstünde bile durmayacağı bir olayın tarihe "Gezi Eylemleri" olarak not düşülmesini sağlayan olgunun ne olduğunun itirafı bu kayıt. Geziyi "GEZİ" yapanın ne-kim olduğunu gösteren bir kayıt.

Olayları fitilleyip ateşleyen, ateş tutuşmuşken söndürmek yerine patlama noktasına getiren şeyin ne/kim olduğunu gösteren bir kayıt bu kayıt.

En önemli en yakınındaki bakanlarından olan Muammer Gülerin ağzıyla olan bitenin tüm sorumlusu sizlerin anlayabileceği en kısa ifadeyle " Tayyip Erdoğan ve Davranış Biçimleri "

Herkes anafikirden ziyade küfre takılmış da gayet samimi buldum Muammeri :) Halka hitap ederken değil, kendi tanıdığı biriyle konuşurken seçtiği ifadeler bunlar onu göz önünde bulunduralım. ( Tabiki hükümet yanlısı görüşte o kısmı ayrı yorum gerektirir ) Herkes yakınen tanıdıklarıyla bu tarz argo ağızla konuşabiliyor ( s... atarım, ib..eler vs )

Edit: Ben küfürden ziyade diğer kısmı çok daha önemli görüyorum. Yukarıda yazdıklarımdan aferin küfretmeye devam etsin, milletin ...bip... sonucu çıkmaz tabiki de.

AnaMuhalefet tarafından 15/Mar/14 01:34 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

konuşsan değmez sussan yüreğin elvermez arkadaş...

Ülkenin bakanı bilmem naparım atarım onları diyor, bunda birşey yokmuş.
    Dip not : Ordakilere terörist diyorlardı ama kendileride vatandaş olduğunu biliyorlarmış demek.

Heryer rüşvet heryer yolsuzluk ama sümeyye trolleri beyin yerine başka birşey takmış. Ulan 30 liraya yapılırmı bu iş be CEO

Edit:

Sen 3. Köprünün adını yavuz sultan.. koyarsan herşey mübahtır.

legendary tarafından 15/Mar/14 01:04 tarihinde düzenlenmiştir

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hiçbiriniz videoyu izlemiyormu

hepsinin geçmişini siker atarım diyor...ibneler diyor.
    gelsin bağırsın çağırsın siktirolsun gitsin

yuh diyorum. 

bir de a.koduğum deseydi tam olurdu yani demiştir kimbilir

nerde devlet adamlığı la  bitmişiz bitmiş...

herhalde bu küüfürleri hüloğlara yapsalar hüloğlar yarabbi şükür der...bi daha bi daha diye tezahürat ederler

kaygusuz tarafından 15/Mar/14 01:12 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Adamlar paranın a.koymuşlar vatandaşın mı koymayacaklar takıldığınız şeye bak

Toplam Hit: 4220 Toplam Mesaj: 40