folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vali Muammer Güler Gezi Parkı Ses Kaydı

Vali Muammer Güler Gezi Parkı Ses Kaydı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

islamiyette küfür etmek yasak değildir. bu yüzden bunların hepisi ipnedir...

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tayyip Erdoğan'ın sağduyulu bir insan olmadığını bir kez daha öğrenmiş olduk.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

YAA ADAM millete alenen küfür ediyor beyni mercimeklerde olumlu karşılıyor sen bu halka alenen küfür eden adamı savuna biliyorsan Bizim daha söyleyecek bişeyimiz yok zaten ben onun geçmişini sikeyim o yavşak hırsız kimki millete küfür ediyor.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

fOkOLvR.png%20%28559×171%29

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

İlk tapeler geldi, hemen gittim 3-4 akp'liye durumu sordum bişi diyemediler, arından tayyip montaj diyince hepsi aynı ağızdan montaj montaj demeye başladılar, sonra, diğer tapeler gelmeye başladı, ben yine gittim bunlar yine koro halinde montaj montaj dedi, sonra bazılarında adam işte alo fatihi falan doğrulayınca, gittim bunlara siz hepsini dinlediğinizi söylediniz, hepsine montaj dediniz, bu adam sizi yalanlıyor ne iş deyince, biz yanlış düşünmüş olabiliriz, efendim tayyip ne derse doğrudur.

Şu insana edilecek küfür yok, ne diyebilirsin ki, adam 50 yaşına gelmiş Birey olmayı öğrenememiş, ne öğretebilirsin ki bu şahsa?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

İlk tapeler geldi, hemen gittim 3-4 akp'liye durumu sordum bişi diyemediler, arından tayyip montaj diyince hepsi aynı ağızdan montaj montaj demeye başladılar, sonra, diğer tapeler gelmeye başladı, ben yine gittim bunlar yine koro halinde montaj montaj dedi, sonra bazılarında adam işte alo fatihi falan doğrulayınca, gittim bunlara siz hepsini dinlediğinizi söylediniz, hepsine montaj dediniz, bu adam sizi yalanlıyor ne iş deyince, biz yanlış düşünmüş olabiliriz, efendim tayyip ne derse doğrudur.

Şu insana edilecek küfür yok, ne diyebilirsin ki, adam 50 yaşına gelmiş Birey olmayı öğrenememiş, ne öğretebilirsin ki bu şahsa?

şaşırma hoca bu cahillerden amerikadada var

ama gladio sikliomu cahilleri? siklemio

o yüzden her zaman carteller kazanıo

gladio galip gelecek merak etme

cahiller varoşlar kürtler akpliler için yaşasın gladio yaşasın amerikan cartelleri diyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    glaurung bunu yazdı

şaşırma hoca bu cahillerden amerikadada var

ama gladio sikliomu cahilleri? siklemio

o yüzden her zaman carteller kazanıo

gladio galip gelecek merak etme

cahiller varoşlar kürtler akpliler için yaşasın gladio yaşasın amerikan cartelleri diyorum

ya hocam inan, kenara çekileyim diyorum, kazandığım paraya bakayım diyorum, zaten her yeri özelleştirdiler, bunlar yakında kadrolaşacak yer de bulamayacak, özelde iş de bulamayacak diyorum, 20 yıl içinde nesilleri tükenecek, ama gel gör ki insan üzülüyor, adam resmen hırsızlanıyor ya resmen, bak tüpraş düz 7milyar liraya satılmş olsa, benim cebimden 100lira çıkmış olcak, bana koymaz 2 saat çalışır gider tupraş hissesi alırım, ama şu fakire acıyorum ya.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

Yine o iyiymiş, bulunduğum semt'te belediye seçimlerinde büyük bir ihtimalle cehape kazanacaktır zaten.

Ama şöyle bir durum var, eğer akp alırsa başta bizim aile olmak üzere birçok ailenin evlerini yeşil alan gösterip ellerinden alacaklar kentsel dönüşüm ayağına. Chp bizi düşündüğünden değilde sırf akp'ye karşı olduğundan dolayı mahkemeye verdi ve hala mahkeme sürüyor. Yıkım kararı durdurulmuş vaziyette şişmdilik.

Eniştemin de dükkanı yıkılacak büyük bir ihtimalle kentsel dönüşüm yüzünden, akp başa gelirse.

Ama adam yinede akp'ye oy atıyor mk. Birde demezmi inşallah akp kazanmaz ama yinede akp'ye atalım belediyede diye :D

Mına koyim, bu akp'liler acayip derecede fanatik hacıı..

Hea kılıçdaroğlu gibi dünya'dan bi haber siyasetçiye oy atmayı mantığım ve vicdanım elvermediği için ske ske akp'ye oy atacağım gibi görülüyorya hadi hayırlısı..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Şu pankarkın solunda oturan adam Vinnie Jones'a ne kadar benziyor. 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 4219 Toplam Mesaj: 40