folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vatan Bilgisayar İade Süreci Hakkında Tecrübe Sahibi Olanlar.

Vatan Bilgisayar İade Süreci Hakkında Tecrübe Sahibi Olanlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

sorunum şudur ki vatan bilgisayardan sony marka bir mp3 çalar aldım. cihaz ses seviyesi olarak 28 den 27  ve  25 ten 24 e geçiş yaparken deişik böle cırt gibi tam anlatamaıorum bir parazit ses verior çok belirgin şekilde. saten müzik konusunda hassas oldugum için mp3 player aldım yani o ses beni deli edior. 

aynı zamanda cihaz yine ses seviyesi olarak 28 den 27 ye geçiş yaparken sesin azalması gerekirken bazen kafasına göre sesi arttırıyor.

cihazı aldıktan 3 gun sonra vatan bilgisayar aracılıgı ile mp3 playerimi teknik servise yolladım  ve gelen cevap cihazda sorun olmadıgı resetlendigi düzeltildigi faan fian. ama aynı sorunlar devam edior  yarın tekrar vatana gitsem ordaki müşteri ilişkilerine bire bir olarak bu yazmış oldugum sorunları gostersem bana yardımcı olurlar mı?

tahribat içinde vatan bilgisayarda çalışan arkadaşlarda olabilir. bana bu konuda yardımcı olurlarsa çok sevinicem.nasıl bi yol izlemeliyim?

cihaz daha 15 gunluk  faan  saten 8 gunu teknik serviste geçti.

edit : arkadaşlar bu arada sony den mp3 player faan almayın ses yüksekligi rezalet telefonlardan çıkan ses 10 basar. Normalde ben son ses müzik dinliyemem rahatsız olurum. bu mp3 playerde ise otobuste giderken son ses açsam bile dışardaki sesleri duyuyorum. servis raporuna göre ses sevisyeside normalmiş. yaptık bir hata.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detCode
    detCode's avatar
    Erkek

hocam bendede ona benzer bişey olmuştu hani gözle görülür birşey olmadan iade yapmıyorlar diye biliyorum. benimkide 3-4 sefer gitti geldi sonuç aynı bişey yok deyip geri gönderdiler aleti.

ama geçenlerde ekran aldım. alt tarafında kasasının köşesi çok az oturmamıştı gittim direk değiştirdiler. Fiziksel kusurları direk değiştiriyorlarda diğeri biraz sıkıntılı gibi

Who is detCode?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

vala en kötü cihazı çekiçle kırıp videosunu internete koyucam o kadar canım sıkıldı şu duruma. umarım hallolur bir şekilde.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Bu kadar takintili olma.ses 27 den 28 e gecerken cart yapsa ne olur zurt yapsa ne olur.millet bosuna mi gidip 700-800 tl verip ipod aliyirda 50 liraya sony mp3 player almiyor...

swordfish tarafından 13/May/14 11:21 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

Swordfish. Seninki de farkili bir bakis acisi saygi duyarim

Yalniz almis oldugum mp3 player, skyn degil benim gozumde iyi bir marka olan SONY ve ben telefondan da muzik dinleyebilirdim ama tercihim daha iyi olur diye mp3 playerden yana kullandim hata yaptim. 

Edit: ayrica cihazin 28 den 27 ye ve 25 ten 24 e gecislerde cok belirgin bi sekilde sacma bi ses veriyor. Belki teknik servis bakmadi bile.

Bazende ses kisma tusuna bastigim halde ses artiyor. Benim bildigim sesi kismak istiyorsam ses kisilmali.

zeitgeist tarafından 13/May/14 10:44 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

harici disk almıştım bozuldu. içindeki veriler önemliydi benim için. teknik servise verdim bilgileri kurtaramadılar. ama 30 gün sonra yenisini verdiler.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

gidip elden ver servisine , bunun değişmesini istiyorum diye, gerekirse kendin göster meselenin ne olduğunu. ben aldığım hdd bozuk çıkınca gidip elden vermiştim değiştirdiler. anakart bozuk çıkmıştı sanırım bide gene gidip elden verdim, raftan yenisini aldım gelmiştim..

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

hacı bende bundan var. Sendeki problem yok kulaklıktanda  olabilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı

Swordfish. Seninki de farkili bir bakis acisi saygi duyarim

Yalniz almis oldugum mp3 player, skyn degil benim gozumde iyi bir marka olan SONY ve ben telefondan da muzik dinleyebilirdim ama tercihim daha iyi olur diye mp3 playerden yana kullandim hata yaptim. 

Edit: ayrica cihazin 28 den 27 ye ve 25 ten 24 e gecislerde cok belirgin bi sekilde sacma bi ses veriyor. Belki teknik servis bakmadi bile.

Bazende ses kisma tusuna bastigim halde ses artiyor. Benim bildigim sesi kismak istiyorsam ses kisilmali.

Sony yazacaktim ama telefondan yazdigim icin yanlis olmus.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

@ delete  almis oldugum cihaz bu sanirim sendekinin bir ust modeli

NWZB183 4 GB MP3 calar  telefondan yaziyorum linki kopyaliyamadim

Su an yine vatanbilgisiyara goturuorum cihazi yine sonuc alamazsam yukarida bi arkadas teknik servise kendin gotur demis ole yapicam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bi yazıda sony,nin destek bölümüne yaz, satın aldıgın vatan bayinin şube kodunuda ekle.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1661 Toplam Mesaj: 13