folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vatandaş Evinin Önüne Park Ettiği Aracına Ücret Ödeyecek!?

Vatandaş Evinin Önüne Park Ettiği Aracına Ücret Ödeyecek!?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Daha önce işgal harcı adı altında alınan harç “Geçici kullanım harcı” olarak yeniden düzenlendi. Belediye meclislerince belirlenecek yerlere taşıt park eden, geçici kullanım harcı ödeyecek. Buna göre, belediye meclisi kararı ile ücrete bağlanmış ise, vatandaş evinin önüne park ettiği aracı için de geçici kullanım harcı ödeyecek. Geçici kullanım harcı saat başına 2 YTL olacak. Günlük kullanım harcı ise 7 YTL olacak. Park süresinin 3 saati aşması halinde günlük kullanım harcı ödenecek

BÖYLE DİYOR BEN ANLAMADIM SAAT BASI PATAYI NASIL ALACAK BENDE ONU ANLAMADIM. YADA GÜNLÜK 7 YTL DİYOR ONU NASIL ALACAK. AÇIKLARSA BİR ARKADAS ÇOK SEVİNİRİM.. DİYELİMKİ BENİM EVİM BAĞCILARDA SAPA BİR YERDE VAROŞ BİR KISIMDA..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Mesele para almak olsunda bulurlar bi yolunu. Araç vergisi öderken falan üstüne eklerler ordan belediyeye aktarırlar. Çöp vergisimi ne onu verirken üstüne eklerler bi kılıf uydururlar yani

Ama kaç saat park ettiğimi falan nasıl hesaplarlar ona ben bi kılıf uyduramadım  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    sanırım belediye alcak o parayı

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

arabanı alda git:)) hava parası işte nolcek canım

bugün arkadaşaraba almış yürürken konuşuyoruz rtenin ee besinden girdi şeysinden çıkamadan otobüse bindi :))

Türk milleti bunuda mı görecekti. dava açılsa kazanılamazmı ? gemicikleride deniz için ücret ödesin?

Sonuç: 2 vatandaş 1 Memur vefat etti. niye?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Gördüğünden koparacaklar işte bu kadar basit.

Şerrefsizler.. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    o parayı benden alacak adam daha anasının karnından doğmadı :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

naahhhhhh alır :)

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    bu kadar vergiye rağmen hala giderek artan dış-iç  borcu nasıl beceriyorlar anlamıyorum

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

illegal çalışan değnekçiler artık devletle ortak olurlar ordan alırlar parayı :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Aldığımız nefese bile vergi koycaklar :D

Tayyip abi çok yaşasın :D 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu kadar vergiye rağmen hala giderek artan dış-iç  borcu nasıl beceriyorlar anlamıyorum
    -----------------------------
    borç yiğidin kamçısıdır :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 5252 Toplam Mesaj: 54