folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vatandaş Evinin Önüne Park Ettiği Aracına Ücret Ödeyecek!?

Vatandaş Evinin Önüne Park Ettiği Aracına Ücret Ödeyecek!?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    iki ayak üstünde yürüyoruz :| yere bastıgımız icin vergi ödemek zorunda kalıcaz. yere nie basıorz ki :D niye yeri isgal ediyoruz ? yakında bastıgımız yerde bizim olmıcak zaten bööle giderse :)

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu kadar vergiye rağmen hala giderek artan dış-iç borcu nasıl beceriyorlar anlamıyorum

Cumhur baskanın karısı koskun pencerelerını mobılyalarını beyenmemıs 18trilyon harcanmıs köske !

Camlar Fuzeye dayanıklıymıs :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    Fuzulli bunu yazdı:

Cumhur baskanın karısı koskun pencerelerını mobılyalarını beyenmemıs 18trilyon harcanmıs köske !

işte vatan hainliği asıl alçaklık budur yazıklar olsun milletin iliğini kuruttlular vergilerle bunu yaptılar ha yuh 

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    bu kadar vergiye rağmen hala giderek artan dış-iç borcu nasıl beceriyorlar anlamıyorum

Aslanım Foxly :) bana gerek kalmadı. :) 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Neden bu kadar abartıldığını anlamadım Türkiye kalkınmakta olan bir ülke ve gerek sınav sistemi gerek yollar vs. ile yavaş yavaş düzeliyor.Avrupa'dada zaten bu böyle ki bunun için çogunluk toplu tasımayı seciyor yada bisikleti. Bence cok iyi olacaktır. Herşey yavaş yavaş sonucta..

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Today
    Today's avatar
    Erkek

f1kr3t bunu yazdı:
    iki ayak üstünde yürüyoruz :| yere bastıgımız icin vergi ödemek zorunda kalıcaz. yere nie basıorz ki :D niye yeri isgal ediyoruz ? yakında bastıgımız yerde bizim olmıcak zaten bööle giderse :)

zaten ödüyorsun merak etme...

Benimde asıl anlamadıgım Kim vercek bu vergiyi ? turkiyede kaç milyon araba var Napcaklar ? bÜtün millete cezamı kescekler ? ONCE GIDIP OTOPARK YAPSIN aq serefsızlerı sonra vergı alsınlar vatandas napcak Tuvaletemı sokcak arabayı ?

Buraya ne yazıoz ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Fuzulli bunu yazdı:

FOXXLY bunu yazdı:

vay a.q dekarasyoncu olmak vardı köşke döşemek amaaaan işte köşkü döşemek lazımdı :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:
    Neden bu kadar abartıldığını anlamadım Türkiye kalkınmakta olan bir ülke ve gerek sınav sistemi gerek yollar vs. ile yavaş yavaş düzeliyor.Avrupa'dada zaten bu böyle ki bunun için çogunluk toplu tasımayı seciyor yada bisikleti. Bence cok iyi olacaktır. Herşey yavaş yavaş sonucta..

bunlar iki eliyle bi s...kini düzeltemiyo ne kalkınması ya 

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Today
    Today's avatar
    Erkek

@Metanet

dedıgın ulkelerdeki çöpcüler bile senin emecinin 5 kat fazlasını alıyorlar onlara koyarmı sence ?

askeri ücretin bir ev kirasina yetmediği bir ülkede neye vergı alıon sen vatandaşın donunu mu alcan gtünden ?

Valla iyice Kıl olmaya başladım Bu Baştakilere

Buraya ne yazıoz ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:

Avrupalı bir adamın eline geçen net parayla bizim adamlarımızın eline geçen net para bir mi ? Aynı mesleklerde baze 10 kat fark bile görebiliyorsun. Ülke özelleşe özelleşe bir hal oldu dış iç borç iyice arttı vergiler ebesinin a** gibi ama hala kalkınıyoruz diyebiliyorsunuz ya HELAL OLSUN! 

Toplam Hit: 5253 Toplam Mesaj: 54