folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vatandaş Evinin Önüne Park Ettiği Aracına Ücret Ödeyecek!?

Vatandaş Evinin Önüne Park Ettiği Aracına Ücret Ödeyecek!?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Evet dayanamayacam Foxly ninde açıklamasına rağmen bende bişiler yaziyim. Gelişme deniliyor Gelişme Halkından Almakla olmaz, Heleki Fakir Kesim Hedef Olmuşsa hiç olmaz, İliği Zaten Kuru vatandaş Dökük arabasına bide Park etme vergisi verirse Sanırım Türkiyede Dengesiz bir Gelişme Anlayışı var, Tersten gelişme rüzgarı esiyor arkadaşlar, Bizimkiler Önce Halkı bezdirmekle neyi amaçlıyor, Sigarası Arabeski vede Parkıyla uraşacağına, Vay efendim Sigara içtin ver 500 kağıt gibi Astronomik Cezalar la Vatandaşını Cezalandırmayı icraat sayıyorsa Vatandaşın bir dahaki oylamada hiç birine oy vermemesi mustahaktır.

Kazanma ortamlarını kursun vatandaş Müreffeh seviyeyi yakalasın, Arabanmı var Otoparkamı verirsin zoruna gitmez. ama Gel gelelim Zor kardeşim Zor, Zorba Liderlerin Zorbaca Tavırları Vatandaşı Bezdirdikçe bezdiriyor, Ne ilginçtirki Türkiye Halkı Kuzu gibi sessiz, Ne verilirse Pek Güzel Afiyetle Yiyiyor.

Yapsınlar Mucit Halkımız bunada bir çare yaratacaktır, Bu şerefsizler Yüzünden Kendi Ülkemizde Köstebekler gibi yaşamaya mecbur kaldık ya o koyuyo bana. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:
    -----------------------------
    Neden bu kadar abartıldığını anlamadım Türkiye kalkınmakta olan bir ülke ve gerek sınav sistemi gerek yollar vs. ile yavaş yavaş düzeliyor.Avrupa'dada zaten bu böyle ki bunun için çogunluk toplu tasımayı seciyor yada bisikleti. Bence cok iyi olacaktır. Herşey yavaş yavaş sonucta..

bsg. Hatta ışınlan uzaya... 

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Otopark mafyası farklı bir boyut kazanıyor bu yasayla beraber. Bu yasayla otopark mafyası arasında bir fark göremedim ben...

Mafya alıyor parayı kendine harcıyor .

Hükümet alıyor parayı kendine harcıyor .(köşk örneği...)

Arabasına mazot alamayan halkımız arabası değil 3 saat 1 aydır hareket etmeyen halkımız ne yapar bu durumda bilmem. Hemde günde 7 YTL .

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:
    Neden bu kadar abartıldığını anlamadım Türkiye kalkınmakta olan bir ülke ve gerek sınav sistemi gerek yollar vs. ile yavaş yavaş düzeliyor.Avrupa'dada zaten bu böyle ki bunun için çogunluk toplu tasımayı seciyor yada bisikleti. Bence cok iyi olacaktır. Herşey yavaş yavaş sonucta..

Günde 300-400 kilo yuk taşıyorum hangi bisiklet kaldırabılır onu yada bisikletle ne kadar sürede giderim 10 kmlık bi yolu 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

yasayı çıkartabilirler önemli olan onu yürülüğe soka bilmek, uygulaya bilmektir.Babayı yaparlar.

Türkiye batıyor batıyor.Hem elimizdekileri satıyoruz hemde borç alıyoruz.Bir dükkanımız olsun işçilere para lazım malları satıyoruz bedavadan üstüne eşten dosttan borç alıyoruz ne olcak???Tayyip erdoğan kendisi dedi iktidara geldiğimizde kredi banka kredileri 40 milyar dolardı şimdi 175 milyar dolar olmuş diye.Bunun yanında banka sektörler 2 senede %66 büyüme yapmış.

Milyarlarca dolar dışarı çıkıyor.Batıyrouz batıyoruz.Yakında otobanları, köprüleri, enerji yerlerini bir iki eyr daha dediler oralarıda özelleştirecekler sonra ??

Her boku özelleştircekler tek vergi kalcak gelir olarak.O zaman ben sizi görürüm.Akpye oy verenleri görürüm.Tabi açlıktan ölmezsem.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    bu kadar vergiye rağmen hala giderek artan dış-iç borcu nasıl beceriyorlar anlamıyorum

son zmnlarda kasırgamı ne olduydu biyerde oraya yardım yolladık allah bilir oda borçdu:D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    FOXXLY bunu yazdı:
    bu kadar vergiye rağmen hala giderek artan dış-iç  borcu nasıl beceriyorlar anlamıyorum
    borç yiğidin kamçısıdır :D
    ßen böle yiitlik isdemioum :|

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    hastanede hastalara bakan doktorlar performansına yani puanına göre döner sermayeden ayrı ücret alıyorlar. buna benzer olarak şimdide ise polisler ne kadar ceza keserse puanına göre parasını alıcak :)) yakında polislerde ceza kesme yarışına girecek gibi öyle duyumlar aldım :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Konu çok iştahlı, Tüm kederim burada atıyo sanki, Du bi şey daha yaziyim, Yakında Wc de işeme başına Parada keser bu Soytarılar, Banyoda Yıkanma Vergisi,  Efendime Söyliyim,  Evine girip çıkma başına Vergi,  Efendime Söyliyim,  İçtiğin Suyun bardak başına Tekamül eden bir vergi  çeişidi. bu böyle giderde gider,  Dayan Vatandaş Dayan, Orta  direk yokolalı yıllar oldu ya.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek

böyle bir uygulama avrupada var ama araban evinin önünde duruyor diye para alirlarsa ben öyle belediyenin a.q

sehir icerisinde,arac isgal sürelerinin kisitli olmasi gerektigi yerlerde yapilabilinir böyle bir uygulama,Fis Otomatlari kurulur,bozuk para ile fis satin alir,aldigin fisi arabanin ön ic camina koyarsin,memurun görebilmesi icin!gerisi hikaye derim ben

böyle bi uygulama yapilacaksada,devlet devlet,belediye belediye,olsun!park mafyalarini kazisinlar önce yollardan 

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
Toplam Hit: 5245 Toplam Mesaj: 54