folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ve Kaşık Gözlerle Bükülür ..

Ve Kaşık Gözlerle Bükülür ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

Sıcakla harmanlanmış Yaz Tatili; sıkıntıdan ve sıcaktan bunalmış bünye(ler)...

"Canı sıkılan bakkal terazide 'testislerini' tartarmış".

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    büken büker tam bir malayani iş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PLuToNiuM
    PLuToNiuM's avatar
    Erkek

Konuyu açan By_dead ın böyle anlamsız ve kanıtsız bir msj atarak yüzlerce kişiyi boş yere oyalamasından dolayı banlanmasını talep ediyorum.

Kabul edenler? (5-10 kişi kabul etsin gönderelim şunu,milleti saftirik yerine koymasın bida.)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:
    -----------------------------

_karantina_ bunu yazdı:

İnanıp ta saatlerce kaşığa bakıp gerçekten kendini kasıp bükmeye çalışanlara acıyorum.Yapan biri olsa ortaya çıkıp bütün dünyaya yeteneğini açıklar ve bilim adamları eşliğinde insanüstü yeteneğini kanıtlardı.Bildiğim kadarı ile bunu başaran biri henüz ortada yok.Yapıyorum,oldu diyenler ya şizofren veyahut gerizekalı ya da kendine inanan salaklar ile eğleniyor olabilir.Dead _By videonu çek koy(konu boş olduğunu için 1. sayfadan sonrasını okumadım eğer video koyduysa affola).Hiç değilse açtığın konu ilgi çekmek isteyen hali yerine daha gerçekçi olabilir.Beyninizi kullanmak istiyorsanız açın soru çözün, kitap okuyun kaşığa gerek yok.

hocam bunu başarabilen yüzbinlerce insan mevcut.bulundugun kabın içinden çıkıp etrafına göz atarsan bunun aham şaham bi olay olmadıgını farkedeceksin.araştır istersen biraz,inanmaman normal,kulağa garip geliyor ilk duydugunda..

geniuss bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

beyler yaklaşık bir senedir arada uraşırım bu mevzuyla,çoğu müride boş iş gibi gelebilir ancak beyin gücünün ne kadar büyük bi güç oldugunu vurgulamak için süper bi method..sizlerle paylaşmak istedim..

psişik güçler sınıfına giren bu işe başlarda inanmıyordum ancak izlediğim videolar beni bunun gerçek olduguna inandırdı.başladım çalışmaya ve bugün saat 01.00 sularında kaşıgı tamamen gözlerimle odaklanarak bükmeyi başardım.

meraklılarına yöntemlerimi anlatabilirim beyler ... nedense içimde sebepsiz bi mutluluk durumu hakim.. :)

ya tamam bi sene ugrasmisin tebrik ediyorum peki en cok merak etigimi soriyim bu sana ne kazandirdi once kendine bunun sayesinde turkiyein  en iyi universitelerinden birine  mi gireceksin yada sana gelecegin hakkinda bir kazanc mi sagliyacak  yada ne biliyim anen babana bi faydasi dokundumu daha uzaga gidelim miletine ?  kaybetigim zamanda deger mi diyorsun gercekten senin hevesini bozmak istemem ama cok merak ediyorum, beyin gucunun ne kadar buytuk bi guc oldugunu vurgulamak icin cok daha buyuk yontemler var bu onlar arasindan sifir kalir tarihe bak icat edilen seylere yada direk biyolojiye gir insan beynini arastir gercekten bundan daha guzel seyler bulacaksin boyelce bu kadar ugrasmadan da  insanin beyin gucunun ne kadar buyuk bi guc oldugunu vurgulayabileceksin ..

hocam bu dediklerinin ne kadarını sen yapıyosun ? her annenin oğluna verdiği tavsiyeler bunlar ama hangi çocuk bunları yapıyor..çok klişe olmuş yorumun ama yinee önerin için eyv :)

Dostum sen anne tavsiyesiyle bile bu kadar taşak geçiyorsan buradaki tariqatle nerenle ne geçersin orasını bilemem.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Bende inanıyorum böyle şeylerin olbileceğine.Hatta gözümün önünde yyapanada şahit oldum.

Çok şaşırdım.

Bakın bi arkadaşta videoya  kaydetmiş.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=419111816299&ref=mf

Toplam Hit: 23171 Toplam Mesaj: 166