folder Tahribat.com Forumları
linefolder Visual Basic - Basic - PicBasic ve Türevleri
linefolder Visual Basic İle Trojan Yapım Projesi (Eğitim Amaçlıdır)

Visual Basic İle Trojan Yapım Projesi (Eğitim Amaçlıdır)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

ben sunu merak ettim ve sanirim onemli olan su antiviruslerden kacirabilecekmisin trojani,.. kaldiki bir kisi bile olsa antvirus ureticilerine gonderse tekrar gorunmezlik saglayabilecek misin onu merak ettim... cevaplarsan sevinirim.. :)

ayrica buuton olaylarna cok takilmayin yaw arkadaslar.... :)))  

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpus
    scorpus's avatar
    Erkek
    denemek lazım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    lan yaz bitecek, bir an evvel jpg olarak dağıt bitsin yahu :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    kuytul metini resme dönüştürmek o kadar kolay deil ertan deminki konuyu şimdi şimdi anlıyorum aklımdan geçmemişti böyle birşey yapmak üzere olduğun :D herneyse kodlama bilgim sıfır :D ama yinede yardım etmek isterim sana sonunda yeni şeyler öğrenmekte var diymi ;)

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    thrbtcell bunu yazdı:
    -----------------------------

ben sunu merak ettim ve sanirim onemli olan su antiviruslerden kacirabilecekmisin trojani,.. kaldiki bir kisi bile olsa antvirus ureticilerine gonderse tekrar gorunmezlik saglayabilecek misin onu merak ettim... cevaplarsan sevinirim.. :)

AV lerden kaçırmak için REG key ın yerini değiştirmek,

Ve keylog mantıgında ufak oynamalar yapmak yeterli olur kanımca : | 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    thrbtcell bunu yazdı:

musket arkadaşın dediklerine katılyorum..

ben kaçırırım kaçımasına..önemli olan arkadaşlın kaçırması.. önce adam gibi bi mantığını öğrensinler gerisi gelir.. avlerden kaçırmak çok basit..

fonksiyon isimlereini, değişken isimlerini değiştirirsen kaçar..

kodların yerini değiştirisen o zamanda kaçırırsın. (mesela en sona yazdığın kodu ilk baş satıra alabilrisin..)

kullandığın apileri değiştirebilrisin.. mesela bi dosyayı kopyaladığında win apisini kullandığında virus olark görmüştü nod32. :S (ama bilinmeyen tehdit olark algıladı) sonra o fonksiyonu değiştirdim halloldu..

bu kaçırma olayı arkadaşlarla kalmış.. her yakalandığında yukarıda dediklerimi yaparsa yakalanmaz..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Bakalım dokuman ne zaman hazırlancak. 2-3 hafta sürer mi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

çoklu bağlantı yapabiliyormu?

benim sorunum bağlantı geliyor winsock ile 1 bağlantı yapınca diğer bağlantı yapanlara bağlanamıyorum. anlayan yardım edebilecek varmı?

edit :

çözdük (:

Toplam Hit: 14010 Toplam Mesaj: 59