folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Vodofone Dolandırıcılara Çanak Tutuyor.

Vodofone Dolandırıcılara Çanak Tutuyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

bana vodofone demeyin a.k çıldırıyorum.. 12 ay tahahütlü  vodafone geçiş yaptım bitmesini bekliyorum.

a.k hattı deli ediyor beni. Halkalı da oturuyorum evde çekmiyor tlf. birde %99,7  diyorlar.. İstanbul lan burası nasıl oluyor anlamıyorum..

bittiği an  doğru turkcell  pahalı ama hizmeti sağlam a.k 

aynı dert bendede var amk ama ben AVEA lıyım. bunu da sikeyim afedersin, mk her yerde bağırırlar şu kadr iyi çekio bu kadar iyi çekio deli gibi 3g gelio bi sikm geldiği yok 3g yi otobüste 10 sn 2 3 kere gördüm bi dahada görmedim amk :D telefon desen evin içinde çekmez bazı yerlerde çekmez sikim tea ebelerini. 

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

bana vodofone demeyin a.k çıldırıyorum.. 12 ay tahahütlü  vodafone geçiş yaptım bitmesini bekliyorum.

a.k hattı deli ediyor beni. Halkalı da oturuyorum evde çekmiyor tlf. birde %99,7  diyorlar.. İstanbul lan burası nasıl oluyor anlamıyorum..

bittiği an  doğru turkcell  pahalı ama hizmeti sağlam a.k 

aynen hacı halkalıda çekmiyo amk teli. balkona çıkıyoz amk.

edit: hacım hepsinin amk. kim ne iteleyebilirse. 500 liralık iş kaybı falan demişsin de git dilekçe ver tüketici hakem heyetine 10 dknı almaz. + olarak milleti sikiyolar diye fatura numarası vs ile bimere mail at.

bana da smile adsl den ebesinin amı kadar geçireceklerdi bimere bi mail attım 3, gün kendileri arayıp yalvar yakar şikayetten vazgeç sorun haloldu de dediler. hiç para vermeden yakamı kurtarabildim amk
    .

millet ne kadar tepkisiz kalırsa o derece yerleştiriyolar hacım. ben 7,8 tllik bir fare için sırf dükkan sahibi piçlik yaptı diye 3 4 gün uğraştım 30 40 lira harcadım ama fareyi de gittim o ibnenin gtüne soktum.

miktar da önemli tabi ama bi yerde bildiğin keriz oluyon amk o ağırıma gitti zaten.

joe_black tarafından 25/May/13 19:19 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

1 hükümet 2 bankalar 3 operatorler 4 tvdeki tencere reklamları. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

1 hükümet 2 bankalar 3 operatorler 4 tvdeki tencere reklamları. 

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Bimcell Forever :D

enjoy i'm vaccinated
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

Bimcell Forever :D

+1

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Vodofone değilde vodafone şeklinde başlığı düzeltirseniz arama motorları daha iyi indexler. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Kaliteli olsun pahalı olsun bir de akıllı telefonlar çıkınca ortalık karıştı hakkaten. Telefonu aldım ilk açtığımda internetten birşeyler indirmeye başladı iptal ettik falan ama geçirdi 5 lira :D

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

HATTINIZI MOBIL ODEMELERE KAPATIN  sorun cıkmaz samsung telefonlarda ortaya tuş koymuşlar o şirketlere baglanıyor direk basinca abone yapıyordu

şimdi başka sistemler yutturuyorlar yukarda dedigim gibi mobil odemelere kapatirsanız sorun klamaz kadınında dedigi gib türkcell avea vodafon un yan kuruluşları şirketleri bunkar btk ya mail at ceza keserler tüketici haklarina da git bence

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

geçmiş olsun bu fixmobi çok problem

şikayet var sitesinde bununla ilgili dünya kadar şikayet var hocam

şikayet konusuda şu : haberim olmadan üye yapmışlar

virus lük bir olayda deil hocam bazı web sayfalarında özellikle video sayfası falan ise

izlemek için tıkladığında farkında olmadan bu fixmobi denen lanet siteye otomatikman üye olmuş oluyorsun

yani bir çeşit yerleştirilmiş kod dizisi falan var.millet de tıklayınca üyelik başlıyor tabiki kişinimde haberi yok

buna benzer bir durum varsa önüne gelen heryere şikayet et hemen arıyorlar sizi

benimde 10 tl felan çekilmişti geri aldım.birde hesap numarası,kart numarası falan istemişlerdi.

bende nasıl çektiyseniz öyle geri verin dedim.bir şekildede aldım parayı

biraz bastır hocam uğraş 1 tl de olsa haklısın.işin acı tarafı birde hak ararken insanları laf cambazlığıyla tehdit ediyorlar..

mademki türksün systeme göster ürksün
Toplam Hit: 6926 Toplam Mesaj: 44