folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vucut Geliştirme Hakkında.

Vucut Geliştirme Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

sevgili mürid kardeşlerim zayıfım çok yesemde kilo alamama gbi bi sorunum var.. vucut geliştirmek istiyordum gittim fitness salonuna başladım..buraya kadar herşey normal :)

şimdi benim en zayıf yerim resimdeki bölge.orayı nasıl gliştriebilrim.birde belimide kalınlaştrmak istiyorum amacım kas yapmak değil.genişlemek istiyorum.yani biraz kalın,kilolu adam olmak yapanlar anlar işte.şimdiden teşkkürler

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam yaklaşık 3 yıldır 58 kiloda kalmıştım.

Çevremdeki herkes çok zayıfsın diyip duruyordu. Ama spora başlayınca vücudum toparlanmaya başladı.

Şuan 64 kiloyum. 2 aydır kickboxing öğreniyorum.

Spor yapmak oldukça farkettiriyor.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

Hoca karın bölgesi için yağ tüket(bildiğin yağ)

Resimdeki kısım için şınav çek.

Yaptık bişiler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Bende de kilo sorunu vardı, bizim evin aşağısında bir park var spor parkı böyle çeşitli aletler var.. Bir arkadaşımla beraber gidiyorduk onun şikayeti de zayıflıktı.. Orası bayağ iyi oldu genel olarak mekiğe ve şınava çalıştı. Ek olarak kol kaslarını geliştiren aletler kullandı tabi ben hepsini kullandım :D:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Weldox bunu yazdı:
    -----------------------------

margarin olurmu ekmeğe sürüp yesem bol bol.şınavdan başka fitness salon aleti varmı.ona ağırlık versem çalışırken hani ...eywallah

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

siyahbereli bunu yazdı:

Weldox bunu yazdı:

margarin olurmu ekmeğe sürüp yesem bol bol.şınavdan başka fitness salon aleti varmı.ona ağırlık versem çalışırken hani ...eywallah

tereyağı yanlız orijinal olacak

köyde yapılanlardan

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Şimdi zaten vücut geliştirme işini hocalar eşliğinde yapacaksan veya yapıyorsan en az 1 ay içinde vücut şekillenmeye başlıyor sana verilen beslenme programı ile gösterilen hareketleri disiplinli bir şeklide yürüt. Benim gibi sukoyuverme yolun başında :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Alkol kullanıyorsan, bol bira tüket(Tercih Efes Extra). Karbonhidrat oranı oldukça fazla olduğu için göbeğin farkettirmeye başlar.Kısa zamanda karın bölgeni bu şekilde genişletebilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

hacı fitness salonuna boşuna mı para veriyorsun? ordaki bir görevliye anlatsana derdini, yardımcı olurlar sana, bi program çıkarırlar, ona uyarsın, kilo almak için her gece yatmadan önce bişiler ye, tercihen makarna.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Omuz çalışacaksın hoca, dambılları vücudun dik olacak şekilde aşağı yukarı kaldıracaksın şu şekilde "l_ _l" veya kollarını öne uzatarak dambılları aşağı yukarı kaldıracaksın veya kollarını yana açarak aşağı yukarı kaldıracaksın..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akbaba59
    akbaba59's avatar
    Erkek

hocam bisiklete bin yüksek viteste zorla biraz hem bacakların kaslı olur hem bel kısmın genişler ben kendimi bildim bileli binerdim bisiklete ama sabah akşam... fitness a başladığım zaman bacak aletinde 150 basıyordum ara ara 200ü görürdüm amaç çok kaldırmak ya! zamanla zayıflayıp vücudum ortaya çıkmaya başladıkça bacaklarımın kalın, bel kısmımın ise geniş olduğunu farkettim son iki senedir binmiyorum bisiklete :)

Toplam Hit: 5315 Toplam Mesaj: 32