Wardom.Org Hekıd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadtoxiC
    MadtoxiC's avatar
    Erkek

Sen Nerden Çıktın Süpriz Yumurta :D Ulan Tihack e bas bas usandık :D konusma bana oradan Heykır seni :D

Ha birde 1st class deki programları Kesinlikle burada yayınlatırmıcam :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    Heykırlıkla işim olmaz.sen evrimini tamamla öyle gel ktü ye sevgiler

Fak yu!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadtoxiC
    MadtoxiC's avatar
    Erkek

KTÜ ??? Muhauhauha

:) :) :) Çok bilgi toplayamamışsın :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    Ktü derken anladın sen onu! neyse sana iyi heykırlıklar abe sen site patlatmaya devam et bizede engin bilgilerini aktarırsın ramazanda sevaba girersin.dediğim gibi evrimini tamamla ozman gel

Fak yu!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadtoxiC
    MadtoxiC's avatar
    Erkek

1 - :) Arkadasım Aldığın bilgileri doğru al işe yarasın oldumu  :) KTÜ de Okuyan Zeberus

2- Tithack Deki Abilerinize söleyin madtoxic ısrar ediyor deşifre olmak istiyor diyin benimde bilgilerimi ögrenin 

böyle zeberusun sadece ve sadece nerede okudunu ögrenmek ile olmaz ...

Ya desifre olunca ne oluyorki anlamış deyilim al iskorpitx Denilen şahıs o kadar medya da yer aldı kimliği ortaya çıktı ne oldu sölermisin ne oldu bişi oldu yok 

olmazda siz sanıyorsunuz ki birisi birini deşifre edince bilgili oluyor Kral o kişi oluyor ya yerim sanalını bu heyk işinde herkez kendini haeykır sanıyor zaten 

ben ilgilenmem diyorsun bu işlerle peki sen nesin ne yapıyorsun heyk sitelerinde Birilerini tatmin mi ediyorsun ? yoksa birilerinin yalakasımısın ? 

seni de anlamadım açıkcası... 

evrimini tamamla gel diyorsun yazık bu lafın hiç hoş deil -10 !

Şu sanalda o lafı dicek en son kişi benim :) 

Neyse ya abuk subuk cevaplar da verme yazmak zorunda kaliyom sonra :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Realist bunu yazdı:
    -----------------------------

bu turkstorm un domaınını hackledıler gecelerde:D

pekde bsey bildklri yok:F

Realist öncelikle sen kandemirsin galiba eğer kandemirsen x7 domainin hala bizde : )

Ewt Mert KandemiR'im ben Alın Olm Domaını Sızden Domaınmı Kıskanıoz:P

Ben Heykır Ayaklarını Bırakalı Çok Oldu Siz Oynamaya Devam Edin;)

Abülerine Selam Söyle :) 

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    MadtoxiC bunu yazdı:

S.a

Burada Turkstorm a Gececiye Laf atan şahıslar Siz Heykırmısınız ??? Haa Deil iseniz Heykır bilgilerinin ve heykır Camiası Dedidiğimiz Faliyetlerin içinde Ne işiniz var !!!

Peki Simdi Şunu Söleyim Tithack i burada örnek göstermişsin adamın bilgilerini yayınlamıslar Bu haeykırlıkmı sizce ??? Bizce deil Kancık karı gibi iş yapmak tır ... 

madem Gececinin Modeme girdiniz ? Niye PC ye Trojen Koymadınız ? neden PC ye zarar vermediniz ? Neden Adamın Maillerini çalmadınız ? 

IP numarasını alip Bir ADSL bayii ne gidip İsim soy isim Öğrenmek İle olmaz :) ( Redline )  

SimDi Tİthack konusuna gelelim Siz büyük Heykırsınız ya Hatırlarmısınız bilmem Reseller panelinizi 3 gün boyunca elimizde tuttuk Heykır adam 2 DK da geri almıyormu ???

.....

Buraya Sırf size Cevap yazmak için üye oldum Biraz Akıllı olun :) Yaşınızı bilmiyorum ama Yaşınıza göre davranın artık :) Ha birde Madtoxic Ve Zeberus Turkstorm da deil Siberaktif de hiç deil :) sağda solda milletten duyuyorum bizi ezmeye çalışıyormussunuz neyse ben sölimde sonra ortaya bi site çıkar bizim sitemiz olur maazallah :D  

Hoca modemden Pc ye trojan nasıl koyuluyor ??? öğretsene bana bi ??

hiçbir boktan çakmıyorsun bi de kalkmış 3 gün elimizde tuttuk bi bok yapamadınız vs. vs.. vs... ötme burda...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    MadtoxiC bunu yazdı:

S.a

Burada Turkstorm a Gececiye Laf atan şahıslar Siz Heykırmısınız ??? Haa Deil iseniz Heykır bilgilerinin ve heykır Camiası Dedidiğimiz Faliyetlerin içinde Ne işiniz var !!!

Peki Simdi Şunu Söleyim Tithack i burada örnek göstermişsin adamın bilgilerini yayınlamıslar Bu haeykırlıkmı sizce ??? Bizce deil Kancık karı gibi iş yapmak tır ...

madem Gececinin Modeme girdiniz ? Niye PC ye Trojen Koymadınız ? neden PC ye zarar vermediniz ? Neden Adamın Maillerini çalmadınız ?

IP numarasını alip Bir ADSL bayii ne gidip İsim soy isim Öğrenmek İle olmaz :) ( Redline )

SimDi Tİthack konusuna gelelim Siz büyük Heykırsınız ya Hatırlarmısınız bilmem Reseller panelinizi 3 gün boyunca elimizde tuttuk Heykır adam 2 DK da geri almıyormu ???

.....

Buraya Sırf size Cevap yazmak için üye oldum Biraz Akıllı olun :) Yaşınızı bilmiyorum ama Yaşınıza göre davranın artık :) Ha birde Madtoxic Ve Zeberus Turkstorm da deil Siberaktif de hiç deil :) sağda solda milletten duyuyorum bizi ezmeye çalışıyormussunuz neyse ben sölimde sonra ortaya bi site çıkar bizim sitemiz olur maazallah :D

Ehuehueh Benm Kardesım Senden Daha Fazla Bilgiye Sahip Ezme Kendi Kendini.

Git Programlama Ögren Bu İşler Yaşa Bakmıo Bilader Akıllı Ol Burası Tarikat Senn Admin Oldugun Forum Değil Burda

Herkes Eşittir!! 

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadtoxiC
    MadtoxiC's avatar
    Erkek

yukarıdaki 2 şahıs Anlatayım size Biraz Yüzünüz Kızarsın Şurda ... :)

1 - modeme giren hacker diyorum tithack diyorum bunlar hacker ya bilmiyorlarsa ben söleyim ...

modeme girersin remote Adminstrator vardır oraya kendi Ip adresi ve modem deki portun birini açarsın ....

DHCP ye 1,0,0,3 + kendi Ip adresin ....

Uzakmasa Üstü = Etkinleştir ...Evet 

Telnet bağlantısı = Etkinleştir ...Evet 

Daha Anlatayım mı ???? 

Daha ezilmek İstiyormusunuz ???  

BUNU benim 9 Yaşındaki Kardesim biliyor :)) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    sen kimsin haykır mısın demişsin.Google tarık kranda yazarak beni deşifre eden bilgilere ulaşabilirsin heykır abecim

Fak yu!
Toplam Hit: 15060 Toplam Mesaj: 47