Wardom.Org Hekıd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadtoxiC
    MadtoxiC's avatar
    Erkek

Sen Bu kadar biliyorsun işte Red :) Sen Önce Kendi adamlarına Sözünü geçir sonra gel burada bana PC ye girmeyi ögret oldumu canım :) Millet İP adresi Alip

Kimlik Bilgilerine Ulaşıcana ANlattığın Yöntemi uyarla Olurmu karşındaki adam 12 yaşında nasıl anlasın senin Onun pc ye girdiğine :) neyse ya fazla durmak zamanımı alıyor

laf yarışına girmeyi sevmiyorum farkındaysan sizinle toplu konusmada tek bir kere konusmadım + sizin gibide Karı Kılıklı deiliz ???

Biz Sizin Mailinizi Çaldık Adamı Tehti ettiniz maili geri aldınız ... Siz bizim mailimizi çaldınız Karı Gibi geldiniz vermicez vermicez Alın SOkun bi yerinizie :) Neyse 

sen Tithack forumunda Coder lık oyna belki Microsoft.com a basarsın ha :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    MadtoxiC arkadaşım senin bi sorununmu var ona buna bok atıyorsun tamam sen en iisin en iisini bilirsin şimdi forumdan yol al bisikletinle spiderman oyuncaklarınla oyna :) fazla ortamı o engin bilgilerinle kasma kimin ne mal oldugunu bu alem biliyor zaten

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redLine
    redLine's avatar
    Erkek
    MadtoxiC bunu yazdı:
    -----------------------------

Sen Bu kadar biliyorsun işte Red :) Sen Önce Kendi adamlarına Sözünü geçir sonra gel burada bana PC ye girmeyi ögret oldumu canım :) Millet İP adresi Alip

Kimlik Bilgilerine Ulaşıcana ANlattığın Yöntemi uyarla Olurmu karşındaki adam 12 yaşında nasıl

anlasın senin Onun pc ye girdiğine :) neyse ya fazla durmak zamanımı alıyor

laf yarışına girmeyi sevmiyorum farkındaysan sizinle toplu konusmada tek bir kere

konusmadım + sizin gibide Karı Kılıklı deiliz ???

Biz Sizin Mailinizi Çaldık Adamı Tehti ettiniz maili geri aldınız ... Siz bizim mailimizi

çaldınız Karı Gibi geldiniz vermicez vermicez Alın SOkun bi yerinizie :) Neyse 

sen Tithack forumunda Coder lık oyna belki Microsoft.com a basarsın ha :) 

-----------------------------

Allah aşkına Adminlerden tek ricam var ya bu tip arkadaşları banlasınlar ya beni banlasınlar ben adama bi bok bilmediğini xp ye o şekilde giremiceğini anlatıyorum adam bana gelmiş neden bahsediyo farkındamısın bilmiyorum ama diğer bahsettiğin konularda seni muhattap sayıp cevap bile vermiyorum çünkü it ürür kervan yürür mantığıyla hareket ediyorum.Az biraz beynin olsa göt olmamak uğruna denersin xp ye remote erişim nasıl yapılıyor diye değil 12 yaşındaki çocuk 3 yaşındaki çocuk bile benim dediklerimden xp ye remote erişim yapıldığında kendi bağlantısının kesileceğini anlar ama sen anlıyamıyosun bu senin beyninle kendi sorunun. senin için 2 dakkalık iş hackersin msnden güvendiğin bi arkadaşına remote bağlantı aç o bağlansın sende kendi bilgisayarından bak bakiyim ne oluyo yok açamazsan at pm videoya bile çekeyim nasıl açıcağını ama dene yani benim için olmasada kendin için denede ulu orta yerde gerizekalı konumuna düşme tekrar söylüyorum remote kısmı dışında bişey söylemem sana muhabbet uzamasın diye remote hakkında bilgi alıcaksan yazarım yoksa diğer konularda da öyle ezerimki kendi kendine neden geldim dünyaya paranoyasını canlandırırsın. her yerin bi adabı vardır başkalarının forumunda başkalarının sitesini hacklediğinin haberini yapıp başkasıyla bambaşka bir site hakkında tartışmakda sanırım size has bi özellik.

fak yu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    konu gereksiz yere uzadi

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    MadtoxiC varya aklını yerinden alır eline veririm sen kendini ne zannediyon lan dall azrail_baba nın dadedigi gibi şimdi pc başından kalk git oyuncak arabanla oyna.senide 0-6 yaş grubuna soktum yol all

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    aq kodunuz konun.

Gececi ss veriyo adam kızlık gitmiş yazmıssın açıklama yapmışsın msn de ağlamışsın burda hala artislik yapıyon aq o biri modeme trojan sokuyo o ona laf atıyo alayınız lamer aq :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 15061 Toplam Mesaj: 47