Wardom.Org Hekıd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    MadtoxiC bunu yazdı:
    -----------------------------

yukarıdaki 2 şahıs Anlatayım size Biraz Yüzünüz Kızarsın Şurda ... :)

1 - modeme giren hacker diyorum tithack diyorum bunlar hacker ya bilmiyorlarsa ben söleyim ...

modeme girersin remote Adminstrator vardır oraya kendi Ip adresi ve modem deki portun birini açarsın ....

DHCP ye 1,0,0,3 + kendi Ip adresin ....

Uzakmasa Üstü = Etkinleştir ...Evet

Telnet bağlantısı = Etkinleştir ...Evet

Daha Anlatayım mı ????

Daha ezilmek İstiyormusunuz ???

BUNU benim 9 Yaşındaki Kardesim biliyor :))

Bunun Trojan Oldugunu Sanmıyorum Modemden Trojan Sokamazsın

Uzakmasaüstü baglanıp sokarsın o ayrı mesele ama sn demıssınkı modemden sokarım

nah sokarsın:D 

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    MadtoxiC bunu yazdı:

yukarıdaki 2 şahıs Anlatayım size Biraz Yüzünüz Kızarsın Şurda ... :)

1 - modeme giren hacker diyorum tithack diyorum bunlar hacker ya bilmiyorlarsa ben söleyim ...

modeme girersin remote Adminstrator vardır oraya kendi Ip adresi ve modem deki portun birini açarsın ....

DHCP ye 1,0,0,3 + kendi Ip adresin ....

Uzakmasa Üstü = Etkinleştir ...Evet 

Telnet bağlantısı = Etkinleştir ...Evet 

Daha Anlatayım mı ???? 

Daha ezilmek İstiyormusunuz ???  

BUNU benim 9 Yaşındaki Kardesim biliyor :)) 

uzak masaüstünü etkinleştirsen ne olacak? kullanıcı şifresini ne yapacaksın? adam işini biliyorsa bruteforce mu söker? benim şifremi çözecek kadar şifre grubunu bulunduran bir harddiskinin olduğunu mu sanıyorsun?

telnet diyorsun hoca telnet'den kim hack yapıyor artık?netbios açıklarının olduğu dönemlerde mi kaldın sen? kod mu biliosun ak..

şuan internet cafedeyim.akşam eve gidince vericem ip adresimi yerleştir bakalım trojeni..Ama yerleştiremezsen en adisin ok mu?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadtoxiC
    MadtoxiC's avatar
    Erkek

Dostum Sen ANlama Özürlüsün sanırım Modem Sokarım demedim zaten Modeme Giren Adam Trojen De SOkar dedim :)

OKe  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadtoxiC
    MadtoxiC's avatar
    Erkek
    Kleisthenes bunu yazdı:
    uzak masaüstünü etkinleştirsen ne olacak? kullanıcı şifresini ne yapacaksın? adam işini biliyorsa bruteforce mu söker? benim şifremi çözecek kadar şifre grubunu bulunduran bir harddiskinin olduğunu mu sanıyorsun?

telnet diyorsun hoca telnet'den kim hack yapıyor artık?netbios açıklarının olduğu dönemlerde mi kaldın sen? kod mu biliosun ak..

şuan internet cafedeyim.akşam eve gidince vericem ip adresimi yerleştir bakalım trojeni..Ama yerleştiremezsen en adisin ok mu?

:))))) 1 Genelde EV pclerinde Admin Pass OLmaz 

2 Telnet Bağlanırken login : guest ( adminstrator ) Pass : enter = yaparsın giris onaylanır 

3 uzakmasa üstünde ise Ekra arkasından Çalışırsın ... 

Yeter Artık :) Dostum Burada Bilgi Yarışı yapacak Kadar ve sizin kadar da bilgili deyiliz biz zaten KOnun başından beri dikkat ettim Siz Turkstorm u ezmeye çalışıyorsunuz

anlamadım gitti sizi :)  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErBay
    ErBay's avatar
    Erkek

Varya Gülmekten Başka Bi şey Yapmafdım Mesajları okudukça Güldüm ne Diyim Başaka  o Deşifre Olmuşş yok o olmamış vs ne bu ya:S sadece güldüm başka bi şey yok

ne yazimki :S boş vermek en iyisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    MadtoxiC bunu yazdı:
    Kleisthenes bunu yazdı:

:))))) 1 Genelde EV pclerinde Admin Pass OLmaz 

2 Telnet Bağlanırken login : guest ( adminstrator ) Pass : enter = yaparsın giris onaylanır 

3 uzakmasa üstünde ise Ekra arkasından Çalışırsın ... 

Yeter Artık :) Dostum Burada Bilgi Yarışı yapacak Kadar ve sizin kadar da bilgili deyiliz biz zaten KOnun başından beri dikkat ettim Siz Turkstorm u ezmeye çalışıyorsunuz

anlamadım gitti sizi :)  

hoca gözünü seveyim yeme beni.kalkıp bide burnun havada çıkma karşıma.

kalkıpta bu işi bilen birinin pc sine bağlanıldığını söylüyorsun değil mi ? guest hesabını geç bi kere en azından.. kimse guest hesabını salak gibi elle açmaz. kaldı ki işi bilen biri administrator şifresini de değiştirir.haksız mıyım? gelipte hala bana heykırım ayaklarına yatma.!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    vallaya gelmiş bıdıbıdı konuşuyor al arkadaşım benide deşifre et kurtul kendini tatmin et.deşifre eden etmiş bizi zaten sende et tatmin olursun belki adım tarık kranda gerisinide google dan sen bul.kurtulsun herkes bıdıbıdı yapiyorsun hala

Fak yu!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    ErBay bunu yazdı:

Varya Gülmekten Başak Bi şey Yapmafdım Mesajları okudukça Güldüm ne Diyim Başaka  o Deşifre Olmuşş yok o olmamış vs ne bu ya:S sadece güldüm başka bi şey yok

gül tabi hocam gül.bu herif tam bi mal anasını satiyim.kalkmış modemden trojen sokarım diyor.lol ki ne lol a.q ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redLine
    redLine's avatar
    Erkek

neden bu adamların açtığı her konunun ucu bana dokunuyo anlayabilmiş değilim ki zaten o tür tartışmayada girmicem bildiğini sandığın şeyi aslında bilmediğini göstericem

@MadtoxiC

Uzakmasa Üstü = Etkinleştir ...Evet

İşde mevzu bununla bitmiyo sen modemden remote Desktop Connection portu olan 3389'u açıyosun burdan ya gerisi ne olucak ?

1-) Bilgisayarım > Özellikler > Uzak > Remote Desktop kısmındaki Enable Remote Desktop on this computer'ın yanındaki checkbox işaretli olmadığı sürece sen modemi ne kadar açarsan aç giremezsin

2-) Bağlandığın sistem Windows 2003 değilki birden fazla kullanıcıya aynı anda bağlanma izni versin Sen gerçi blirsin bunları sonuçda oraya açıp neden girmedilerki dediğine göre öyle yapılıyor dimi ? sen xp ye Remote bağlantı denediğinde o anda oturum açmış kişiye sorar (bu arada Administrator hesabına yeni bi kullanıcı ekleyip onun şifresinide buldun burayıda unutmamak lazım) "xxx" oturum açmak istiyor sizin bağlantınız kesilecek tarzında bi uyarı çıkar eminmisn der hadi yaptı diyelim karşıdaki kişi eveti tıkladı onun oturumu kapanıcağından kıllanmıcak dimi ? hemen tekrar oturum açmaya çalışmıcak neyse sen elbet bunları biliyosun söylememe gerek yok

ha bu arada telnet mevzusunuda açıklamiyim istersen yeter bu kadar hı ?

fak yu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    Gidin kendi forumlarinizda sidik yarisinizi yaptirin,sirin cocuklar sizi.
    Googlede nickinizi yazdiginizda bir referer fazla olsun diye yazi yazmayin tahribata :)

Bi taraflarinizi sisirip egolarinizi tatmin etmek istiyorsaniz, bisikletinizin pompasiyla romantik dakikalar gecirmenizi öneriyorum..

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
Toplam Hit: 15062 Toplam Mesaj: 47