folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 8 Hakkında Bilgilendirme Ve Yapılan Testler Ve Sonuçları

Windows 8 Hakkında Bilgilendirme Ve Yapılan Testler Ve Sonuçları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Benim kendi deneyimlediklerim:

Metro arayüzü bok gibi olmuş.Tablet kullansak neyse de mause ve klavyeyle resmen işkence olmuş.

Başlat menüsü yok, cmd yi bile zor açtım.

Son çıkan oyunlarda crackler win8 i desteklemiyor, ondan dolayı yeni oyunları oynayamıyoruz.

Performansı yükselmiş diyenleri de anlamadım bende hiçbir fark olmadı hatta bazı program ve oyunlarda performans düşüşü bile yaşadım.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Win7'ye ek paket çıkartıp performans artışı falan yapsalar daha iyi olurdu.

Toplam Hit: 2195 Toplam Mesaj: 23