Windows Mavi Ekran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Resmi düzelttim başkan neden böyle yükledi anlamadım açıkçası :)

Ram leri tek olarak taktım şimdi öyle deneyecem.

Isınma konusuna gelince de bir türlü soğutamadım şu aleti,daha yeni tazeledim macunu ve fanları falan,ama yok sisteme biraz yük binince alet kopuyo.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

Isınma konusuna gelince de bir türlü soğutamadım şu aleti,daha yeni tazeledim macunu ve fanları falan,ama yok sisteme biraz yük binince alet kopuyo.

HP gibi bunda da bazı modellerde yapısal soğutma sorunları olabilir belki, ne yaparsan yap soğumuyor aletler, kuzende vardı birtane. 90 dereceye vurmayınca sıkıntı yok diyip bırakıyorlar.

Ram de çok pahalı yav alacam bir 4g ddr3 1333 masa üstüne 100 gaymeden açılıyor :D laptop daha pahalı. 

Geçmiş olsun şimdiden. 

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    DjBlueMaN bunu yazdı

HP gibi bunda da bazı modellerde yapısal soğutma sorunları olabilir belki, ne yaparsan yap soğumuyor aletler, kuzende vardı birtane. 90 dereceye vurmayınca sıkıntı yok diyip bırakıyorlar.

Ram de çok pahalı yav alacam bir 4g ddr3 1333 masa üstüne 100 gaymeden açılıyor :D laptop daha pahalı. 

Geçmiş olsun şimdiden. 

Sahibinden.com üzerinden yakın çevrende varsa alabilirsin,fazla para vermek istemezsen.

Ram den çok SSD coşturuyor makinayı,Ssd yoksa hızlandırmak istiyorsan ram yerine ssd al bence.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Aida64 vb program ile voltaj değerlerini bi kontrol et.Pil yok ise gerekli gücü sağlamıyor olabilir.Varsa başka adaptör ile dene.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

Hıcam makina dell inspirion n5010 :)

evde kombi kullanmıyoz sayesinde

şöylr bir hata aldım test halen devam ediyor,ramlerden hangisi sırunlu bunu nasıl alarım ?

Hocam şöyle yapıyorsun. Ramlerden birni çıakrtıp aynı testi tekrar yap. Eğer hata almazsan sorunsuz rami çıkartıp sorunlu olduğunu düşündüğü tak ve tekrar testi başlat.Bu sefer hata verirse kesin o son taktığın sıkıntılıdır.

Kısaca eleyerek hangisinde sıkıntı olduğunu anlarsın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2822 Toplam Mesaj: 26
bluescreen