Wix.Com Hk. Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Dostlar kendi sitemi hazır şablonlar kullanarak yapmaya karar verdim. Anladığım kadarıyla wix.com hem ücretsiz alanadı veriyor hem de hosting sağlıyor aylık 13 liraya. Bu konuda bana ne önerirsiniz wix.com kullanmalı mıyım ?

27 lira domain + 65 lira hosting = 92 lira normal şekilde site kurmak istersem.

Her şey dahil 13 x 12 = 156 lira ve kullanımı ve tasarımı çok daha kolay wix.com ile.

Aman aman bir site trafiği olmayacak, sadece kurumsal kimlik amacıyla köşede dursun diye kuruyorum bunu da dikkate alın lütfen.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

hocam wixden uzak dur host domain al ben yardımcı olayım gözünü seveyim

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

hocam wixden uzak dur host domain al ben yardımcı olayım gözünü seveyim

aynı içerikte bir özel mesaj attım arkadaşa az önce :)

Bu imza çok eskidi artık...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Yani daha ucuz ve benzer ücrete serbest şekilde yönetebileceğin bir site kurabilirsin. Ücretsiz wordpress ile oluşturabilirsin.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Wix'e bulaşmayayım da karşılaşılan sorunlar neler bunu açıklayabilir misiniz dostlar. 

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

150 lira bana gönder hostunu da domainini de wordpress yazılımını da arayüz tema desteğini de ben senin yerine halledeyim sana sadece yönetmek kalsın :)

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

domain + 1 yıllık hosting godaddy de 36 liraya denk geliyor, googledan araştır bulursun.

IvC tarafından 09/Ara/15 12:03 tarihinde düzenlenmiştir

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam wix nedir bosver birak 1 2 dolara misler gibi domainini al yillik ihtiyacina gore 20-50 liraya bi hosting al wordpress kur. Subdomain rezilligiyle wixin sacma seyleriyle ugrasma hem pahaliya geliyor wix hem hic profesyonel degil hem cok cirkin.

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

hocam baktım da domain ve hosting sitelerine domain'i ihs'den hosting'i ise natro'dan almak daha iyi gibi. Siz ne düşünürsünüz ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    exchanger bunu yazdı

hocam baktım da domain ve hosting sitelerine domain'i ihs'den hosting'i ise natro'dan almak daha iyi gibi. Siz ne düşünürsünüz ?

Olur. wiz'den bin kat iyidir. Türkçe site olacağı için Türkiye lokasyonu olan Türk firmalarından almak iyidir.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

en ucuz şekilde site kurmak

godady kuponlarıyla 2.3 tl domain ( ikinci yıl transfer ile 24 liraya başka firmaya taşıcaksın ) ("godaddy promo code" keyi ile googleda aratın)

trafik sorun değilse bihost 10 liraya yıllık host veriyor (ben 100 gb trafik kullanıyorum 24 lira)

wordpress sistemi (bedava)

wordpress tema (bedava milyonlarca tema)

eklenti (bedava milyonlarca eklenti)

TOPLAM : 12,3 - 26.3 TL aralığında...

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 3072 Toplam Mesaj: 21
hosting wix site wix.com site kurmak