folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Wordlib [İlk Android Uygulamam]

Wordlib [İlk Android Uygulamam]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(eler). Kendi ihtiyacımı karşılamak ve Android programlama öğrenmeye başlamak için bir uygulama yaptım. Uygulamanın amacı yabancı kelimeler içeren dökümanlar veya bir problem için sunulan çözümlerde sıkça karşılaşılan kelimeleri tercüme edip telefonda saklamak. Ayrıca bu kelimeleri farklı kategorilerede ayırabiliyorsunuz. Buna benzer eminim birçok uygulama vardır fakat ben kendim yazmak istedim ve böyle bir uygulama ortaya çıkartabildim. Henüz basit bir yapıda belki ileride geliştirilebilir :)

Uygulamanın Adı: Wordlib

Uygulama Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mstfcn.wordlib

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Beğendim bes yıldızı bastım hocam :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Açıkçası takdîr ettim. 880 kb'lık birşey.

Kimi programlar var, zilyon mb'lık. Yaptığı işlere göre çok tırt. 

RitmFarbRacourci tarafından 30/Mar/19 12:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

@SUPERBICO teşekkürler hocam. Beğenmene sevindim :)

@RitmFarbRacourci teşekkürler hocam. Artık onlar içine neler gömüyor bilemiyoruz boyut ondan artıyor herhalde.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

güzel olmuş hocam ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

güzel olmuş hocam ;)

Teşekkürler hocam :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Up.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

güzel olmuş. 5 yıldız verildi yorumlandı. Kolay gelsin.

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hacı örnek cümle eklenmeli, kelime programlarının en büyük eksiği bu. Örnek cümle modülü olsun.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Aslında böyle bir programa ihtiyacım varmis sayende bunu fark ettim. Teşekkür ederim, ayrıca programa bir genel not ekleme bölümü de koyarsan bence iyi olur, alışverişe çıkarken alınacak listesi lazım oluyor. Hatta ürünleri satin aldıkça yanına bir tik konulur ve satın alınan ürün listenin sonuna kayıp pasif olarak görünür, diğer alinacaklar üstte koyu olarak bekler. Kullanıcılar bunun için ek program kurmaya gerek duymazlar

Bence bir düşün derim bunu.

Birazdan yorum ve 5 yıldız çakacagim programa. Eline saglik, beğendim programi

antivir-US tarafından 01/Nis/19 10:27 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bende p20 pro var Android 9 ve uygulama açılmıyor. splash screenden sonra abort beybi.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 3829 Toplam Mesaj: 19
android uygulama