folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Wordpress'in Uzman Ve Acemi Tahribat Müritleri [Toplu Soru/Cevap Platformu]

Wordpress'in Uzman Ve Acemi Tahribat Müritleri [Toplu Soru/Cevap Platformu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

Paragrafi bunu yazdı:
    -----------------------------

EmQceR bunu yazdı:

hocam wp-config.php yi not defterinde falan açtıysan düzenleyip kayıt edince öle oluyor.Şimdi resmi siteden indir wp-config.php'yi dreamweaver gibi programlarla aç düzenle kaydet hostuna at düzelir.Sıkça karşılaştım çözümü bu 10 sitede böle yaptım.Tecrübeyle sabit.

Oh bee. Yaptım hocam sonunda sağolasın, vay canını seveyim senin :D Öğrendik bunu sonunda.

Diğer soruları bu konu altında toplayacağım, wordpress hakkındaki soruları herkes bu konu altında sorarsa daha iyi olur. Forum kirlenmemiş olur.

Konu yukarıya taşındıkça bir kez kontrol ederseniz çok makbule geçer. Teşekkürler...

eğer sorun o şekilde düzeldi ise

dosyayı not defterinden açtığında dosyanın kodlama yapısı bozuluyomuş

wp-config.php yi bir not defterinde açıp farklı kaydet deyip kodlama yapısınıda ANSI olarak değiştirince sorun çözülüyormuş miş muş

google amca dan

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

sanırım en iyisi dreamweaver ile açmak :)

bunu ögrenmem iyi oldu ;)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

PHP editlemelerınde tavsıyem Crimson Edıtor veya Notepad++ kullanmanız.Boylece satırlarda php satırını,hatanın oldugu satırı,textı,fonskıyonu vs. farklı renklerde ve satırlar karısmadan duzenleyebılır ve gorebılırsınız.

Was here...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Hocam sorun şuydu. Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar için anlatıyorum:

Cpanel'den veritabanı oluşturdum kullanıcısını felan herşey tamam. Sonra wordpressi ftp'ye attım "Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ahmet/public_html/wp-config.php:1) in /home/ahmet/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 868""  şeklinde bir hata veriyordu. Hatanın sebebi wp-config dosyasını adsız not defterinden açıp veritabanı bilgilerini kaydedip ftp'ye atmamdı.

BÖYLE YAPMAK YERİNE zaten wordpressi attığınızda wordpressi kurduğunuz sitede şu an ismini hatırlayamadığım bir buton gelecek. (BİRŞEY OLUŞTUR DİYE) Sanırım konfirigasyon oluşturmuydu neydi. Yani bizden wp-config dosyasını oluşturmamız isteniyor. ONu adsız not defterinden düzenlemek yerine internet sitenizdeki o karşınıza gelen butondan veritabanı ismini ve kullancısını şifresini felan yazarak wordpress kurmanız.

Ben böyle deneyerek hallettim, dreamweawerle bir alakam olmadı. Sorun halledildi. Şu an tasarımla boğuşuyorum :)

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

ben all in seoo  eklentisini  kurdum  ne zaman hit almaya başlarımm...

www.tekno50.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

flybatwin bunu yazdı:

Siteni sürekli güncel tut. linkleri seoya geçir.

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

MikRoBiT bunu yazdı:

flybatwin bunu yazdı:

Siteni sürekli güncel tut. linkleri seoya geçir.

linkleri seoya gecirmek nasıl oluyor hocam :)

birde 2-3 haftaya alırsın görürsün faydasını...

adoba master collection yazdım kendi sitem çıkınca google ilk sayfasında çok duygulandım :)

ama silmiştim konuyu googlede indexten silmiş geri hemen :d

buda sitemin çok az aralıklarla tarandığını gösteriyor...

google web yöneticisi bu konuda çok faydalı...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Paragrafi bunu yazdı:

Hocam sorun şuydu. Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar için anlatıyorum:

Cpanel'den veritabanı oluşturdum kullanıcısını felan herşey tamam. Sonra wordpressi ftp'ye attım "Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ahmet/public_html/wp-config.php:1) in /home/ahmet/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 868""  şeklinde bir hata veriyordu. Hatanın sebebi wp-config dosyasını adsız not defterinden açıp veritabanı bilgilerini kaydedip ftp'ye atmamdı.

BÖYLE YAPMAK YERİNE zaten wordpressi attığınızda wordpressi kurduğunuz sitede şu an ismini hatırlayamadığım bir buton gelecek. (BİRŞEY OLUŞTUR DİYE) Sanırım konfirigasyon oluşturmuydu neydi. Yani bizden wp-config dosyasını oluşturmamız isteniyor. ONu adsız not defterinden düzenlemek yerine internet sitenizdeki o karşınıza gelen butondan veritabanı ismini ve kullancısını şifresini felan yazarak wordpress kurmanız.

Ben böyle deneyerek hallettim, dreamweawerle bir alakam olmadı. Sorun halledildi. Şu an tasarımla boğuşuyorum :)

Hocam, ilerde kod falan düzenlemen gerekirse de notepad ile açma dosyaları, canına okuyo.. Sürekli karşılaşırsın bu hata ile :)

Düzgün bi editör edin kendine. DW iyidir :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

arkadaslar bnm sorunumda kategori;

yani ben her konuda aklıma ne gelirse ne görürsem nette yada ne bulursam paylaşıyorum. ama özgün olmasına dikkat ediyorum copy paste yapmıyorum...

lakin buda anasayfada kirlilik oluşturuyo..

bnm sitem kişisel adıma yönelik domain aldım. denizbegendik.com 

şimdiben 15-20 arası kategori oluşturmak istiyorum ama bunlardan sadece 5 tanesine yazınca anasayfada gözüksün diğerleri kategoriye tıklayınca gözüksün istiyorum..

Bu isteğimin google açısından indexlenme açısından hit açısından bi zararı olurmu ve nasıl yapılır yardımlarınızı bekliyorum..

anasayfada sadece günce ve kişisel yazılarım gözükecek diğer paylaşımlarım kategorilerde gözükecek.. isteğim bu 

saygılar...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

şuraya bi çentik. lazım olur

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
Toplam Hit: 9466 Toplam Mesaj: 96