folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder World Of Warcraft"A Başlamak

World Of Warcraft"A Başlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gaara
    Gaara's avatar
    Erkek
    arkadaşlar 1 arkadaşımla Wow başlamayı düşünüyoruz yani 2 kişi oynuyacağız Cd sini almalımıyız yoksa indirelimmi aylık ne kadar para gerekio vede Nerden yatırabiliriz Oynayan arkadaşlar Açıklarsa çok sevinirim

Bazen insanlara bakıyorum da hoşlanmaya değer birşey görmüyorum.Herkesten uzaklaşmayı sağlayacak kadar para kazanmak istiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

cd'sini almanız gerekiyor oyuna kayıt olmanız için cd kutusunun icinde gelen key ile üye oluyorsun ilk cd deki key ile 60 levele kadar kasıyorsun sonra 70 levele kadar olan burning cd sini alıyorsun onun icindeki keyle uyeligini upgrade ediyon birde 80 cıktı onunda cdsi var :D   bunları set olarak satıyorlar.  dün mediamarkta gördüm  80cd : 80

70 : 39.90

60 : 39.90

yani 160 Tl  birde aylık tam hatırlamıyorum 24 tl de oynamak için ödüyorsunuz. deger şahsen bi süre oynamıştım.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

1) wow oynamayın çok daha güzel oyunlar var wow aşırı abartıdan ibaret online oyun profesörüyüm diyebilirim en sevmedim oyunlar başında wow geliyor kimse gelip arkadasinda firma var işte milyonlarca oyuncusu var demesin bi boktan knight online ın 10milyon player i var ona göre kıyaslama yapın ki en fazla online üyesi olan oyun wow deil 

2) yok ben illa oynucam diyorsanız ilk önce bir deneyin  wow u internetten indirebilirsiniz yada wow un kendi sitesinden cd almanıza gerek yok

zaten paralı hesap almaya mecbur kalıcaksınız  , neyse bunu geçin ilk oyuna alışın türk pw serverları var onlardan birine başlayın dosyaları ve patch leri veriyorlar zaten

biraz oynayın görün nasıl iyimi kötümü size uygun mu  benim felsefeme wow uymuyor :G  

en son oyunu beğendiyseniz gidin cd sini alın ki aion çıkıyor yani çıktı open beta ya geçicek tam sürüm e oda paralı ama internetten download edip paralı üye lik ile oynuyorsunu

son olarak size tavsiyem oyunlar

1 4story

2 Warrior Epic  

3 cabal online 

(video yu izleyin) 

http://www.youtube.com/watch?v=0hlU1kPRPRM 

4 runes of magic

5 karahan online

daha bir sürü oyun var ama diğerleri garip

6 shiya tr

oynamadım çok az oyun kaldı onlarda eski oyunlar zaten

denemeden oynamadan karar vermeden sakın satın alayım demeyin alırsanız da sadece CD key alın oyunu öyle de oynayabiliyorsunuz kutulu oyun almaya gerek yok 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hiç başlama :))) 10 sene geç kalmışın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Kni online ile wowumu kıyaslıyosun ? sadeçe gülerim senin sevmemiş olman oyunda bot olmaması hile yapılamaması gidip itemlerin kopyalanmaması vs olabilirmi ? zira senin wowu kıyasladığın oyun düne kadar düpe yapılan bir oyundu ve hala bot olan bir oyun kaldıki ben bi oyunu oynıçaksam parası fazla olan bir adam benden iyi  itemlere sahip olmamalı yeteneği iyi olan adam iyi itemlere sahip olmalı wowun mantığı bu kni online git bastır parayı al itemi en king sensin ...

Şimdi gelelim wowa başlıçak arkadaşlara piyasada free server olarak bi dünya wow serverı var ama kurallar laçka doru dürüst adam yok 2 günde hiç bişey anlamadım oyundan soğursunuz.

Herhangi bi dükkanda world of warcraft alın.

Bundan alaçaksınız eklendi paketi almayın yalnışlıkla.

http://img.alibaba.com/photo/105844851/World_of_Warcraft_cd_key_game.jpg

Bu paket sizi 60 levele kadar götürüyor 70 çıkmak için burning crusader eklendi paketini alaçaksınız sonrada 70-80 çıkabilmek için linc king paketini alaçaksınız.

Gelelim oynamaya eğer çok dandik bir pc niz varsa oyun grafikleri gerçekten çok ii olduğu için sorun yaşabilirsiniz.grafik ayarlarını oyun içinden kısabilirsiniz ama bi yere kadar :)

Oyunda iki ana taraf var alliance yane insanlar ve horde yaratıklar diyebiliriz.

2 Taraf kendi ırklarına ayrılıyor her ırkın kendine göre ırkından gelen özellikleri var mesela human insanlarda perception görünmezleri görme yeteneğini arttıran bir skill horde taurenlerde %15 daha fazla hp miktarı gibi genelde oyuna başlayanlar human insanlar tarafını seçer sonra oyundan biraz anlamaya başlayınça hordeye geçerler çünkü ırklardan gelen özellikleri hordelerin daha iyidir örnek

Warlock = Undead warlock en iyisidir fear ve seduce bozan forsaken bile sadeçe undead açmaya yeter..

Warrior = 2 warrior aynı itemlerle aynı yeteneklere sahip olduklarını varzedersek tauren warriorun %15 fazla hp si ile combatı alaçağı ortada.

Böle uzar gider daha fazla kafanızı karıştırmim teknik konularla.

Oyunu yeni başlıçaksanız zaten oynayan bir arkadaşınızın olması özellikle yüksek level hayatınızı çok fazla kolaylaştıraçaktır.Düşük levellerde bol bol quest toplayıp yapaçaksınız bunları yaparken size wowun içinde addon olarak nitelendirilen yardımçı araçlar çok işinize yarar questin haritanın neresindeki hangi yaratığı kesçeğiniz ve bittiğinde nereye gitmeniz gerektiği gibi şeyleri gösterip hayatınızı kolaylaştırır bunlar için aşadaki siteye bakabilirsiniz çektiğiniz dosyaları 

C:\World Of Warcraft\Interface\AddOns içine ataçaksınız ve yarattığınız karakteri gördüğünüz ana ekran geldiğinizde sol alt köşeden aktive edebilirsiniz.

Aslında pc başında 20 dakikada çok basit olarak neyi nasıl nerden yapçağınızı gösterebilirim istanbul beşiktaş çivarındaysanız uygun bir zamanda gösterebilirim 

Bunlarında dışında başka düşünçek olursam aylık 20 ytl çivarı bir para veriyorsun oynayabilmek için onuda wowun sitesinden kredi kartını girerek yapıyorsun son olarak eklemek gerekirse wow bugün kadar yapılmış aynı tip oyunlar arasında sürekli gelişen grafikleri ve oyun yapısıyla yapıldıktan 5 sene sonra bile hala onunla yarışabilçek bir oyun çıkmadı ufuktada görünmüyor age of conan yada warhammer gibi wowu bitirçeği söylenen bütün oyunlar yarı yola bile gelmeden tükendi gitti zira 5 sene önçeki wowla bugünün wowu arasında çok büyük fark var oyun sürekli oyunçuların istekleri doğrultusunda geliştirildi ve sonunda bu günlere geldi size söyliçeğim son şey eğer böle bir oyun oynıçaksanız bu wow olmalıdır zira daha iyisi yok...

En son msnden bu şekilde wow ile ilgili yardım isteyen bir arkadaşa msnden yardımçı olmaya çalışmışdım kendisini hacklemeye çalıştığımı düşünüp beni ignore ladı hala kendisin kırgınım sizde böle bi düşünçe kafanızda varsa çevrenizde oynayan birilerini bulup yardım alın.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

hiç bulaşma oynıcaksanda ultima Onlıne oyna sağlam bi serverda

şu ana kadar yapılmış içeriği en etkili oyun ultima onlıne'dır. oynayanlar bilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek
    Maganda sen anla csden anlarsın ondanda fazla anlamıyodun zate :P

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek
    Allah kimseyi online oyun batağına düşürmesin :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek
    Yeni başlıçaklar gene şanslı serverlar ilk açıldığın 10 kurt kesmek için 2 saat çivarı sıra beklediğimi hatırlıyorum herkes düşük level olunça quest yapmayı bi dene :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    oyun online ise hayat offline dır venom88 bilir :P hiç bulaşma gençliğini yaşa derim ben ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    şahsi düşüncem 10bin playerı varsa banane 1000 tane bana yerte artar :D  görsellik bakımdan hoş gözükmeli bence wow derim bizim arkadaşlar oynuyo zevkini alıyo satıyo :D

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
Toplam Hit: 4427 Toplam Mesaj: 46