folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder World Of Warcraft"A Başlamak

World Of Warcraft"A Başlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek
    Gidip cd sini alman yararına olur öss etkilermi dersen bu sana bağlı bir durum.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gaara
    Gaara's avatar
    Erkek
    Ya Aslında Birde Şöyle bir durum var yaklasık 7 yıldır mmorpg Sahasında Birçok Oyun oynadım Artık Bağımlılık derecisindeyim diyebilirim Oyun oynamadığım Zamanlar çok sinirli vede Stresli Oluyorum Ayrıca Moralim çok bozuk oluo :S

Bazen insanlara bakıyorum da hoşlanmaya değer birşey görmüyorum.Herkesten uzaklaşmayı sağlayacak kadar para kazanmak istiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı:
    -----------------------------

-----------------------------

Vay hayvan dün cagırdık gelmedi, uyuyorum diyorsun tamam dışarı gel diyince misafir var diyorsun

Ulan rıdvan:D Ne adamsın gelmicem desen anlıcazda :D 

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

Oyunu beğenmeyipte topluluk ağzından yorum yapanlara bakarak karar verme.. ben 2 3 sene oynadım, öss bitsin tekrar başlıycam. çok zevkli oyundur bence. knight falan diyenlere bakma aga 5k 10k... bebelerin oyunu oldu artık. bu kulvarda en iyi oyunlardan biridir wow

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

herkesin kendi düşüncesi..

zevkler ve renkler tartışılmaz diye bir söz vardır bilirsiniz..

benim düşüncem oyun oynamamak en güzeli ve aynı zamanda benim fikrim online oyun asosyalliğe bir ön ayak oluyor..

bence oyun oynamak yerine bir programlama dili veya grafik tasarım öğrenebilirsiniz hiç olmadı biraz sosyallik için çalışın bir enstürman kursuna gidin veya belirli kurs ve eğitimlere katılın..

tabi bu benim fikrimdi..

dediğim gibi zevkler ve renkler tartışılmaz..

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
Toplam Hit: 4410 Toplam Mesaj: 46