folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Xbox Mı Playstation 3 Mü?

Xbox Mı Playstation 3 Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek

kesinlikle x box

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    easy4me
    easy4me's avatar
    Erkek

Ya hocam 2 sinide yıllardır oynuyorum. xBox elite de var Arcade de var arkadaşla takas ediyoduk. Oyun konusunda bi oyuna asla para vermem eğer geliştiriciği desteklemek

istemiyorsam. Henüz desteklemek isteyeceğim bir geliştiricide çıkmadı zaten. Adam indirimde diyor kampanya diyor PS3 oyunları için 50-100 tl arası fiyat veriyor ? Mantıklı mı sence ? O

paraya 20 tane xBox oyunu alırsın hatta adam gibi internetin varsa sınırısız, harddisk olmasada olur dvdye çekicen zaten, kendi oyunlarını dilediğince indirirsin. Bana sorarsan

aptallığın alemi yok. PS3'ün grafiklerinin daha keskin olması oyunların 1080p desteklemesinden geliyor, xBox ise HD Ready denen 720p destekliyor. Eğer televizyonun 42" i geçmicekse

hiç bi anlamı yok nerdeyse. Ama geçiyorsa bile az buçuk bi pixel için her oyuna o kadar para vermek akıl kar işi değil. Ve şu ana kadar 2 konsolunda kumandaları bir kez dahi olsun

bozulmadı. Yani hayvan gibi kullanmassan hatta belli oranda hayvan gibi kullansan bile ( ki ben öyle kullanıyorum) hiç bi sikim olmaz konsollara. Senin arkadaşın oyun oynamayı

bilmiyordur allah bilir yenildiğinde controller'ı bi yere vuruyordur bile :)  Xboxun kollarının şarzı daha uzun gidiyor ve kullanım olarak çok daha rahat. Eğer ben para sıçıyorum her oyuna

en aşşa 50 tl veririm paşalar gibi diyosan Ps3 derim zira God Of War gibisi yoktur. Ancak kaç ay oldu Ps3 e yeni oyun almadım , malum bayram flnda geliyor. 2-3 oyun alacağıma 6 aylık

kıyafet ihtiyacımı gideririm amk. Bilmiyorum ben şimdi alacak olsam sadece xBox alırım zira aptallığın alemi yok, paranın önemli olduğu bir yerde yaşıyoruz. Bilmiyorum karar sana kalmış

ama kesinlikle xBox tavsiyem pişman olmazsın :) Bakma milletin görüntü daha iyi fln dediğine oyunlara girdiğinde seni tatmin ediyor xBox çok rahat bi şekilde :) Selametle

- Hard Pro *D.O.T.A* & HoN Player. - Prepare for Glory. No mercy..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Çok sağ olun arkadaşlar yorumlar ve öneriler için. Xbox almaya karar verdim, sıra hangi modelin olacağına karar vermeye geldi :D:D

Elite mı yoksa Slim mi :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    easy4me
    easy4me's avatar
    Erkek

Slim beklemeye değmez bence. Elite her şey için yeterli. Siyah görünüm ayrı olay zaten. Zırt pırt gezdirmiceksen Elite derim hatta gezdirceksen bile Elite beklenmez böyle bir güzellik için :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Elite modelinde wi-fi var mı? Modeme kablosuz bağlanabiliyor muyum?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ashitaka
    Ashitaka's avatar
    Erkek
    wking bunu yazdı:
    -----------------------------

Elite modelinde wi-fi var mı? Modeme kablosuz bağlanabiliyor muyum?

Kesinlikle bekle hocam. Ses daha az yenisinde. Ve 3K ihtimali de az.

Süngerler asla kötü bir gün geçirmez.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Bak şimdi ya :|

Biriniz bekle diyor diğeriniz beklemene değmez diyor. Ne yapayım :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolmhmt
    coolmhmt's avatar
    Erkek

wking bunu yazdı:

Bak şimdi ya :|

Biriniz bekle diyor diğeriniz beklemene değmez diyor. Ne yapayım :D

arkadasim eli kulaginda bekle iste ;) slim forever!!! bende halo edition vardi sattim slim kullaniyorum 1 haftadir cok mutluyum!

Sordid Affair
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    easy4me
    easy4me's avatar
    Erkek

Elite de yok maalesef. Ama wirelles'tan online oyun oynamak mantıklıda değil şahsen. İstersen Microsoft'tan kart türevi bişey alıyosun Wi-Fi'ın oluyor. Makinanı yere koyup üstüne çaydanlığı koymadığın sürece ( oha ) 3K sıkıntısı çekeceğini sanmıyorum zira 17 saat kesintisiz oyunlarım oldu. Sadece makinenin yerini serin bi yer tutucan hiç olmadı dolabın içine sok.  Az da kapağı aç kumanda görsün öyle kullan :) Sana kalmış aslında ama beklemen taraftarı değilim. XBox Slim çıkıcaktaa FF si çıkıcakta ondan sonra korsan oyun oyniyabilicen. genede sen bilirsin tabii.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    easy4me
    easy4me's avatar
    Erkek

Ha bide sorun olmaz diyorsan. Wi-Fi li bir laptop a bağlayıp Wi-Fi dan kullanabiliyorsun Elite 'i.

Toplam Hit: 4967 Toplam Mesaj: 52