Xiaomi Mi 6 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Tasarım olarak neredeyse birebir iphone 7 ye mi benzemiş bana mı öyle geliyor?

Daha dün apple 3.5mm kulaklık girişini koymadığında dalga geçenler galiba önümüzdeki yıl android cephesindeki amiral gemilerini gördüğünde "zaten gereksizdi yea" diyecekler.

Onun dışında donanım ve dış kasa olarak güzel gözüküyor. Ama gene kürek segmentinde bir telefon olmuş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    Martech bunu yazdı

Suan bilader cinde 1 ay sonra donecek siparisleri almaya baslicam 5 tbt muridi yararlanacak uygun fiyatlardan

Fiyatlar nedir? 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Resmi sitesinde suan fiyat 64gb 1350 tl olarak net satis fiyati var fakat on siparis olarak temin edilebilir acil isteyenlere 1700 - 1850 tl gibi bir rakam cikacaktir. Net bisey soyleyemiyorum bayiden sorup ogrenilecek. Mi note 2 alirken on sipariste 350 tl fazla odemistim ilk ciktiginda aldigim icin stoklar zaten 10 saniyede bitiyor :)

Martech tarafından 19/Nis/17 21:48 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=jpDNCGOhC6w

Kamerada gram geliştirmez mi arkadaş bir firma kendini ? Hala video çekerken odak kaçırıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Kameraya hdr dayamışlar gibi o göletteki manzara ne öyle :D 

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Xiaomi yeni model cihazların kamerasında otomatik hdr mevcut evet fakat, 3party uygulama yüklemeden  kamerada yazılımsal olarak da çok fonksiyon içeriyor otomatik düzeltme vs yaş tahmini manuel yapılandırmaları var :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

kim ne derse desin çok kral telefon yapmış adamlar, eksileri kulaklık girişinin olmaması ve türkiyede servislerinin olmaması ama 2000 tl civarına düşer yakında ki daha da altına düşer tüm amiral gemisi telefonları tokatlar.

csfrt tarafından 22/Nis/17 20:44 tarihinde düzenlenmiştir

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Xiaomi yeni model cihazların kamerasında otomatik hdr mevcut evet fakat, 3party uygulama yüklemeden  kamerada yazılımsal olarak da çok fonksiyon içeriyor otomatik düzeltme vs yaş tahmini manuel yapılandırmaları var :)

Yaş tahmini traş özellik. 3 tane farklı Xiaomi'de denedim 3'üde aynı anda aynı kişiye farklı yaş gösterdi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Tasarım özellikler falan güzel. 2 2.5k telefona vereceksem olsam almam ama gene de.

birincisi büyük ekran sevmiyorum. idealim 4"

ikincisi de kulaklık girişi olmayan telefonu piyasada hiç 3.5 jackli kalmadıysa öyle alırım sanırım :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

An itibari ile mi6 siparişi verdim. Amacım çift kameralı telefon almaktı Huawei olsun İphone olsun çok pahalı geldi.

Bakalım nasıl olacak mi6 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
Toplam Hit: 6423 Toplam Mesaj: 36
xiaomi mi6