Xiaomi Mi 6 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Martech bunu yazdı

Xiaomi yeni model cihazların kamerasında otomatik hdr mevcut evet fakat, 3party uygulama yüklemeden  kamerada yazılımsal olarak da çok fonksiyon içeriyor otomatik düzeltme vs yaş tahmini manuel yapılandırmaları var :)

Yaş tahmini traş özellik. 3 tane farklı Xiaomi'de denedim 3'üde aynı anda aynı kişiye farklı yaş gösterdi. 

Bencede traş, sanki yaşımizi bilmiyoz mk :D 

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

An itibari ile mi6 siparişi verdim. Amacım çift kameralı telefon almaktı Huawei olsun İphone olsun çok pahalı geldi.

Bakalım nasıl olacak mi6 

iPhone 7 Plus harici çift kamerayı adam gibi kullanabilen telefon yok. Diğerleri sadece geniş açı ile çekip fotoğraflara balık gözüyle çekilmiş gibi yapıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Migros marketlerde telefon şu ara 2.000 ₺. İnternetten alıpta kazık yemeyin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ben çok memnunum

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

ben çok memnunum

bu çektiğini gösteren programın adı ne bir kaç arkadaşta farklı telefonlarla öyle çekim yapmış aynı font aynı logo vardı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    noname bunu yazdı

ben çok memnunum

bu çektiğini gösteren programın adı ne bir kaç arkadaşta farklı telefonlarla öyle çekim yapmış aynı font aynı logo vardı

Kendi kamera ayarlarında açıp kapanıyor o one 5 dede var aynısı

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
Toplam Hit: 6420 Toplam Mesaj: 36
xiaomi mi6