folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Xiaomi'den Android One Telefon - Yerli Üretici Killer

Xiaomi'den Android One Telefon - Yerli Üretici Killer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

General Mobile'ın satışlarını çok fena etkiler paralel ithalat ile gelirse.

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5x-8776.php

Xiaomi Mi 5X

Xiaomi Mi 5X

Xiaomi Mi 5X

Xiaomi Mi 5X

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

fiyat ile ilgili bilgi var mı hocam ? Aşağı yukarı ne olur acaba. Direk alırım.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

246 dolara satılıyor şuan Aliexpress'in Xiaomi resmi mağazasında :

https://tr.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-MI5X-MI-5X-Mobile-Phone-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-core-Fingerprint/2178148_32823292738.html

Türkiye'de 1.400-1.500'den satılır diye düşünüyorum vergisiydi, garantisiydi derken.

mkyb tarafından 20/Ağu/17 22:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

işlemcisi için ne dersiniz hocular? 821 den iyi midir performansı? sadece hız olarak değil, kamera ve pil ömrü olarakta soruyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

5s plus 128gb. kullanıyorum ve mükemmel telefon.

androidci adam icin tavsiye ederim.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

1050-1100tl arasına isteyene getiriyorum.

redmi note 4 4/64 ün çift kameralı ve estetik yapılmış hali diyebiliriz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Xiaomi arayuzde uygulama nasil arayacagiz zilyon tane uygulamam var hizli erismek istyrm bulamayil gokgle playden aratiyirum bazen

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Xiaomi arayuzde uygulama nasil arayacagiz zilyon tane uygulamam var hizli erismek istyrm bulamayil gokgle playden aratiyirum bazen

Nova Louncher var, onu kur, uygulamaların olduğu sayfada ismi yazıp arıyorsun. Ben öyle kullanıyorum.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

xiaomi alıken düşünerek alın sonra pişman olursunuz denemesi baya tuzlu olur size garanti yok bişey yok türkiyeye bir gelsin o zaman alınır telefonları o kadar abartmayada gerek yok yazılım ısınma ekran sorunları var telefonlarda

TOMBLACK tarafından 21/Ağu/17 10:43 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Hepsiburada'da satılıyor.

http://www.hepsiburada.com/ara?q=xiaomi&kategori=catalog01_2147483642_371965

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

google gesture search. 

Toplam Hit: 4655 Toplam Mesaj: 33
xiaomi