Xperia Z5 - Iphone 6S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

5S bu saatten sonra alınmaz. iPhone 7 çıkınca ipi çekilecektir. Hele ki 16 GB. Z5 ise alınmaz. Sony yıllardır şu kamerayı çözemedi. Şuan en alınabilir telefon Galaxy S6. 

neden 5s alınmaz hocam?

hala 4 ve 4s kullananlar bile var.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

hayfon al değer kaybetmez ama diyalize bağlı yaşarsın ,

şarj aleti taşımak adetin olur, milletten kablo şarj aleti priz mriz sorarak sosyal ilişkilerini geliştirirsin. 

Şu telefonu savunan cidden bu işleri bıraksın abi teknoljiden zerre çakmayan adamdır tamamen kuru gürültü bi cihaz zaten üreten firmada şarj konusunda açık ara sıçtığının farkında etrafına birbak bu boku kullanıp şarj aletsiz gezen sepet var mı diye 

https://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Apple-iPhone-6S-vs-Sony-Xperia-Z5

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

ilk çıktığında 6S gold renk kendime almıştım. iki yakın arkadaşımda beğenince kendileri de sipariş verdi :) 4 aralıkta yurtdışından bir arkadaşa getirttim 8 aralıkta elime geçti ve ikisi de pasaporta işlendi :) "İOS candır, Android pişmanlıktır" :P Aklı olan adam yüksek vergileri göz önünde bulundurarak Türkiye'den telefon almaz.. illa yurtiçi kayıtlı olsun derseniz sahibinden veya bir başka sitede bir tane ilan açın iphone 6S telefon bozdurmak isteyen ulaşsın diye.. Acil peşin nakite ihtiyacı olan gidip telefoncudan taahhütlü telefonu taksitle alıp, peşin zararına satıyor.

essan tarafından 10/Ara/15 01:20 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnKramer
    JohnKramer's avatar
    Erkek

şaka gibi resmen. İphone 6s ile Xperia Z5'i bir tutmaya kalkmışlar :) Hocam bana göre xperia z5 premium iphonenin azına sıçar top diye oynar. Tutturmuşlar bi iphone iphone. Kısıtlı uygulamalar vesaire ile yaşamak neden ? Ayrıca SDN nin telefon karşılaştırmalarına bakarsanız görürsünüz bir çok yerde zaten Xperia Z5 Premium fark atıyor :). İphone sadece değer kaybetmiyor hepsi bu oda kullanıcı fazlalığı yüzünden yoksa bi skim değil. 

Başkalarının acılarını önemsemeyen insanlardan rahatsızım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Kendi fikrim sony abi saglamlık ve kalite bakımından hem o ne herkesin elinde iphone var samsung var baygınlık geldi hıaammına

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

kalitesiyle ve dayanıklı yapısıyla sony. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

biri ios biri android, hangisine aşinaysan onu al. bi 5s aldık, 3 ay götümde şarj aletiyle gezdim. işin kötüsü, iphone uçuyo kaçıyo diyorlardı bi farkını da görmedim. şimdi s6 edge aldım huzuru buldum. 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pizot
    pizot's avatar
    Erkek

insan bekledikçe dahada kararsızlaşıyor az evvel elime lg V10 geldi nedense lg de yapmaya başlamış dedirtti bana...

Veleye...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

iphone al. çünkü xperia'yı sevseydin iphone olmazdı..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

Tabiki 6s. 5 cıktıhigı zaman almıştım 

hala kullanıyorum yaklasık 25-30 defa elimden düştü hiçbirsey olmadı.askerde bile kullandım ranzadan düşüyordu bu sefer kırıldı diyordum ama sapasağlam hala kullanıyorum bir defa kullan ömür boyu kullanırsın . Adamlar böbreğini satıyor iphone almak için demekki var bunda bir iş demi :)

Toplam Hit: 3476 Toplam Mesaj: 32
z5