folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yabancı Dinin Över,Türk Yaparsa Tekme..

Yabancı Dinin Över,Türk Yaparsa Tekme..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek

Hz. İsa aşkı Kaka'yı listeye soktu

Ünlü Time dergisi, Hz İsa'ya sevgisini her yerde açıklamaktan çekinmeyen yıldız futbolcu Kaka'yı dünyayı etkilen 100 isim listesine aldı. Dergi yıldız futbolcuya

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    haberin devamı warsa saklama bizde okuyalım :F

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------
    haberin devamı warsa saklama bizde okuyalım :F

:D 

www.atsizcilar.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

devami burada 

Dergi Milanlı futbolcunun dini ve insani çalışmalarından övgü ile söz etti. Tanıtım yazısında, genç yaştaki futbolcuların ilgisinin daha çok kadın ve arabaya olduğunu belirten dergi, futbol sahalarında kendini pozitif değerleri yaymaya adayan birini görmek şaşırtıcı, görüşüne yer verdi.

Brezilyalı ünlü futbol yıldızı Kaka, Time dergisinin 2008 yılının en etkili 100 ismi arasına girdi. "Kahramanlar ve Öncüler" kategorisinde Kaka'yı da gösteren Time, ünlü futbolcuyu, "inancını korkmadan açıklayan yıldız" sözleri ile okurlarına lanse etti. İngiliz takımı Fulham ve ABD Milli takımının golcüsü Kasey Keller tarafından kaleme alınan yazıda, Brezilyalı futbolcunun Milli Takım ve Milan'daki başarılı kariyerine yer verildi. Kaka'nın Hz İsa'ya olan bağlılığı ve dini çalışmalarından övgü ile bahseden Keller, "Futbol sahaları dini desteklemek için doğru bir yer mi diye sorulabilir. Ama bu yaştaki profesyonel sporcuların ilgisi daha çok araba ve kadın üzerine. Kendisini dünyayı pozitif etkilemeye adayan birini görmek şaşırtıcı." dedi.

FIFA tarafından 2007 yılında dünyada yılın futbolcusu seçilen ve aldığı ödülü sergilenmesi için ülkesi Brezilya'nın Sao Paulo şehrindeki bir kiliseye ödünç veren Kaka için Keller, "iyi bir futbolcu olmanın ötesinde meziyetleri var. " ifadelerini kullandı. Kaka'nın kendisini dine adadığı belirtilen yazıda, ünlü futbolcunun inancını her yerle korkusuzca açıkladığı vurgulandı. Yazıda," Kaka, 2004 yılında BM dünya Gıda Programının en genç temsilcisi oldu. İnancını açıkça ifade etti. Evanjelist Hristiyan olan Kaka futbolu bıraktıktan sonra da dine hizmet edeceğini açıkladı. Geçen sene kazanılan Avrupa Şampiyonlar Ligi final maçından sonra formasını çıkararak altındaki " Ben İsa'ya aidim" yazısını tribünlere gösterdi." ifadeleri yer aldı.

FUTBOLCULAR POZİTİF DEĞERLERİ TAŞIMALI

Time'ın dünyayı etkileyen 100 kişi listesine aldığı Kaka ise "Milan Channel" adlı İtalyan televizyonuna yaptığı açıklamada, "bu benim için mükemmel bir an" dedi. Futbolcuların sorumlulukları olduğunu belirten Kaka, "Kendimi iyi bir mesaj verici olarak olarak hissediyor muyum? Evet. Bu bizim oyuncuların üzerine alması gereken bir sorumluluk. Çünkü futbol dünyadaki en yaygın spor. Herkes izliyor ve oyunları takip ediyor, onun için oyuncuların görevleri ve pozitif değerleri taşıma sorumlulukları var." diye konuştu.

Milan'ın ünlü yıldızı Kaka (Ricardo Izecson dos Santos Leite) Hz. İsa'ya olan sevgisini her yerde dile getiriyor. Kaka, kendisini "Tanrı'nın rızasını arayan birisi." olarak tarif ediyor. Genç futbolcu, attığı her gol sonrasında kollarını göğe kaldırmasıyla tanınıyor. Üyesi bulunduğu İsa'nın Sporcuları Derneği'ne sürekli bağışta bulunan Kaka, dini çalışmaları ile takdir topluyor. Yıldız futbolcu, UEFA Dünya Kulüplerarası Futbol Şampiyonası'nda AC Milan'ın, Boca Juniors'u yenmesinden sonra, formasını kaldırıp, "İsa'ya aidim" yazılı tişörtünü göstermiş, daha sonra da bu tişörtü Brezilya Devlet Başkanı Luiz Inacio Lula da Silva'ya hediye etmişti.

Time'ın Kaka'nın kategorisinde seçtiği isimler arasında bisikletçi Lance Armstrong, tenis oyuncusu Andre Agassi ve Oscar Pistorius da bulunuyor.

CHA

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ben fitne yuvası tarikatlara bulasmadan, gercek dindar olarak yasayan ve hareket eden insanların tekme yedigini hic görmedim. gören?

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:
    ben fitne yuvası tarikatlara bulasmadan, gercek dindar olarak yasayan ve hareket eden insanların tekme yedigini hic görmedim. gören?

katılıyorum :)  dinimin güzelliklerini övdüm diye ne bir uyarı aldım nede baska bişi..bence aşırılığa kacmamak lazım..

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Ben durdum yine beynime koydum, hayali akrasyonlarımı,

Az önce Fethullah, şimdi bok takında Kaka.

Siyaset ve dini karıştırlar futbola,

Birgün sokacaklar *********

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:

bknz: yuh artık!!!

bknz 2 : hakan şükür & kutlu doğum haftası

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:

kesinlikle hocam. 

Abra Kadabra
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    hope_siz bunu yazdı:

DkN bunu yazdı:

bknz: yuh artık!!!

bknz 2 : hakan şükür & kutlu doğum haftası

ekşisözlükte değilsin bu bkz falan noluyo nereye bakalım ?!?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

Müslüman bir futbolcu yapsa bunu Avrupa'da , terörist derler :)

Hırvat bir futbolcu zamanında "Hırvat olmaktan gurur duyuyorum." tişörtü giydiğinde adama Ustaşa demişlerdi . Oluyor böyle şeyler ... 

Toplam Hit: 4544 Toplam Mesaj: 33