folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yabancı Dinin Över,Türk Yaparsa Tekme..

Yabancı Dinin Över,Türk Yaparsa Tekme..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Dini Devlet işlerine Bulaştırmaya kalkmadığı sürece Bizde Asla Dindar insana Hakaret olmamıştır. Zorbalık uygulanmamıştır, Tam Aksine Sever Sayarızdır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bati interneti icat etti, biz msn de chat yapmayi, msn den insanlari carpmayi

bati arabayi icat etti, biz kurallara uymamayi, uymayarak insanlari oldurmeyi

bati matbayi icat etti, biz matbaada sahte para basimi, kitaplarin sahtelerini yapmayi

ornekleri cogalttikca cogaltiriz

hani karar verin demek istiyorum, batiya ozenecekmiyiz ? kendimiz mi olacagiz ?

bati g.tunu acsa "Turkiye de yapsa z.kerler bunu" deriz ama g.tunu acana bakmayi ihmat etmeyiz,

batida alkol fuhus tecavuz bol deriz aman bati ya bulasmayin onlari ornek almayin deriz

ama kicimizdaki dona kadar marka giyiniriz.

isimize gelince "bakin batida boyle"

isimize gelmeyince istersen bati olumsuzlugu bulmus olsunlar "gunah kardesim, hem bati bu zamana kadar bize kotu ornek olmadimi, bizi yok etmeye calismadimi, onlarin her yaptiklari bizi yok etmek icindir, yapilanlarin hepsi bir oyundur"

deriz.

sen ister kahrindan ol, istersen ortadan ikiye yaril.

kimseye anlatamazsin dun bunu diyordunuz bugun bunu diye 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

bati matbayi icat etti, biz matbaada sahte para basimi, kitaplarin sahtelerini yapmayi

bati g.tunu acsa "Turkiye de yapsa z.kerler bunu" deriz ama g.tunu acana bakmayi ihmat etmeyiz,

batida alkol fuhus tecavuz bol deriz aman bati ya bulasmayin onlari ornek almayin deriz

isimize gelmeyince istersen bati olumsuzlugu bulmus olsunlar "gunah kardesim, hem bati bu zamana kadar bize kotu ornek olmadimi, bizi yok etmeye calismadimi, onlarin her yaptiklari bizi yok etmek icindir, yapilanlarin hepsi bir oyundur"

deriz.

abi batıdan ala ala sonunda düzgün bişeyini alacaktık artık onu da böyle diye diye alamıcaz

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

deriz.

Bir "son noktayı koyan" post daha ... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

shockman bunu yazdı:
    Dini Devlet işlerine Bulaştırmaya kalkmadığı sürece Bizde Asla Dindar insana Hakaret olmamıştır. Zorbalık uygulanmamıştır, Tam Aksine Sever Sayarızdır.

Bu dediğin İslam  dan başka bir din için geçerli olabilir.( Yahudilik için de geçerli değildir ) ..

Biz de dindar insana hakaret olmamıştır diyorsun.Dindar insanlar dinlerine daha düşkün olan insanlar oalrak kabule dildiğinde , dinine düşkün olan kişilerin Allah'ın Kuranda emrettiği  ve Peygamberinin uyguladığı şekilde İslamı yaşamaya çalıştıklarında  size göre dini devlet  işlerine bulaştırıyor oluyor.

İslam dini insanın hem neye nasıl inanacağına hem de dünyada nasıl yaşaması gerektiğine karışır.Açarsın Kuranı Kerimi ,biraz incelersin öğrenirsin.  İslam  kişinin kimlerle evleneceğinden ,tut nasıl boşanacağına kadar karışır.Parayı nasıl kazanacağından tut , nasıl değerlendirmesine ve kimlere ne kadar  miras bırakacağına kadar karışır.

İnsanın günlük hayatına karışmaması gerektiğini düşünüyuorsan başka bir din araman gerekecek.Kişiler inandıklaır gibi yaşamak için hareket ettiğinde de onları '' Dini Devlet işlerine sokmakla '' suçlarsanız , kişilerer inandığınız gibi yaşamaya çalışmayın dersiniz.Ki kişiler inançlarını sadece kendileri için iteseler bile bunu '' Dini devlet işlerine sokmakla '' algılanıyorlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    MeTaLLiCaLi bunu yazdı:
    AmoR bunu yazdı:

teodos bunu yazdı:
    bu haberi islam için yazan dostum. bunu yazıyı yazarak islama küfrediyorsun. son din islam değilmi? yani bu adam yanlış yolda ve yanlış yapmıyormu? bununla islamı bağdaştırman çok ilginç.

Güzel düşünce ;)

Ayrıca Hristiyanlık propagandası kokan bu yazıyı buraa yazmaklada ekmeklerine bal sürdügünü göz ardı etmemek lazım.. 

Gönüllü Misyonerlikmi yoksa bi nevi :) 

Bu konudaki son cevaımıda yazimde yatim bari (:

İlk olarak ben dini müslüman olan ve nüfus cuzdanında islam yazıpta böyle şeylere tepkimi göstermezsem o zaman ayıp etmiş olurum..Çağrı filmini hayatında izlemedin herhalde..Bu din öyle senin gibi düşüncesizlerin kılını kıpırdatmayanların ürünü değil.Bu dini sahiplenenlerin anneleri ve babaları dahi gözlerinin önünde öldürüldü zamanında..O kadar kolay yayılmadı boşuna hicret yapılmadı..Önce dini ögren sonra savunmaya başla..Millet birşey yaparsa yanlışınıda bildir..Savunana karşı çıkacagına,söz söyleyecegin kişileri bil.

Reklam yaptığın adam hergün Istavroz cıkarıp Baba , oğul , kutsal Ruhu anıyor.. Her kaka yı yiip sora günah cıkartıp ruhunu temizliyor.. İstersen bunlarıda yaz da Tam olsun..

Ayrıca ben Dinimi senden ögrenicek degilim! Ve eger Müslümansan benim dini mi inancımı senin yargılayamayacak ve hüküm veremeyecek durumda oldugunu bilmen gerekir!

Aptal saptal bi konu açıp (Bana göre) Müslümanlığı savundugunu, yaydıgını, güzelliklerini gösterdigini falanmı düsünüosun sen? O örnekte verdigin insanların tırnagı olabilsen ne mutlu.. Ama ilk önce saksıyı calıstırman gerekecek.

Bi Atasözüyle bitirim bari.Dinime Küfreden Müslüman olsa :)

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

abi Kaka Leite yıllar önce havuzda yüzerken ölüm tehlikesi geçirmiş.Bu Havuz tahlikesinden sonra Allaha yakınlaştı.

olay şöyle 200 yılının ekiminde dedesini havuzunda  yüzerken kafasını havuza çarpıyo ertesi günü maçı var

Kaka önce bişi olmadığı sanıyo sonra doktorlar bunu hastaneye sevkediyo hastenede boynun kırıldığını anlaşılıyo

Kaka az kalsın ölüyordum Doktorlar çok şanslı olduğumu söylemişlerdi. Düşünsenize bir gün önce antrenmandaydım ertesi gün yoktum hayat bu kadar anlık. O olay beni Allah a iyice yaklaştırdı çünkü o kazada beni koruyan Allahtı 

Kaka Leite aldığı yıllık maşın %10 onun kliseye veriyo

Her Gol attığında Elleriyle Yukarıyı göstererek şükrediyo

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Chingis bunu yazdı:

Müslüman bir futbolcu yapsa bunu Avrupa'da , terörist derler :)

Hırvat bir futbolcu zamanında "Hırvat olmaktan gurur duyuyorum." tişörtü giydiğinde adama Ustaşa demişlerdi . Oluyor böyle şeyler ...

tr de de aşırı dinci derler 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    Yapan Yapsın Yaw Din ozgurlugu warda onları sikayet etsen yargılatırsın iyi de ders olur avrupaya.

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

sadece bi genel bilgi. " matbayı bizler yani Türkler icat etti, İbrahim Müteferrika. + olarak da ilk sahte para ve korsan kitaplar italya da basıldı"

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
Toplam Hit: 4570 Toplam Mesaj: 33