folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yandex +32 Gb Sınırsız Alan

Yandex +32 Gb Sınırsız Alan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    TurkForces bunu yazdı

bu sınırsız olayı diyor da ilerde patlamasın bu tür siteler. Binlerce resmimi yedekledim en güvenilir yer diye ama yarın bigün çöker kapatır tutmaz falan. Google photos mesela, 250 gb verdi adamların ne karı var yarın zarar ediyor bize yük deyip kapatmasınlar

Amerikan istihbaratına data gönderiyorsun niye kapatsınlar ki ?

Hocam dropbox yaptı oyle kahpelik. 50 gb alan vermişlerdi, 10gb doldurmuştum. 2 sene sonunda kullandığım kadarı kaldı ama şuan erişemiyorum para istiyor erişmek için . 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dropbox küçük esnaf hocam. Adamların kendi sunucuları bile yok. Amazon'dan kiralıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

EyvAllah hocam aldım sayende arşiv yapayım :d

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

2012 de Sony Xperia S aldığım için box dan 50 gb lık alan vermişlerdi sınırsız olarak. Hala da aktif şekilde kullanırım bi sıkıntı olmadı hiç.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Nasıl olup güveniyorsunuz fotoğraf falan yükleme için anlamıyorum.

Bi ara yedekleyim dedim mail.ru'ya fotoları, rarlayıp şifreledim de öyle gönderdim, sonra ondan bile vazgeçmiştim :)

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Nasıl olup güveniyorsunuz fotoğraf falan yükleme için anlamıyorum.

Bi ara yedekleyim dedim mail.ru'ya fotoları, rarlayıp şifreledim de öyle gönderdim, sonra ondan bile vazgeçmiştim :)

Mail.ru değilde Ruslara genel olarak güven olmaz. Amerikan sitelerinede olmazda adamlar en azından kitabına uygun yapıyor işi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plusmira
    plusmira's avatar
    Erkek

Mail ru kullanıyorum 1 tb alan verdiği için insallah ilerde patlamaz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    TurkForces bunu yazdı

bu sınırsız olayı diyor da ilerde patlamasın bu tür siteler. Binlerce resmimi yedekledim en güvenilir yer diye ama yarın bigün çöker kapatır tutmaz falan. Google photos mesela, 250 gb verdi adamların ne karı var yarın zarar ediyor bize yük deyip kapatmasınlar

Amerikan istihbaratına data gönderiyorsun niye kapatsınlar ki ?

Hocam dropbox yaptı oyle kahpelik. 50 gb alan vermişlerdi, 10gb doldurmuştum. 2 sene sonunda kullandığım kadarı kaldı ama şuan erişemiyorum para istiyor erişmek için . 

Hocam dropbox kampanya yapmıştı muhtemelen tablet veya telefon aldın ondan sonra 50 gb oldu. o 2 yıl veya 1 yıl süreli oluyor süre bitince durduruyor hesabı.

Google da ise sıkıntı yok.

@mkyb fotolar için sınırsız ın hiç kalite sıkıntısı yok bence arşiv yapılacaksa gayet iyi beleş için sınırsız foto.

Video olarakta 60fps 1080p çekmediğim yada çok nadir çektiğim için gene sıkıntı yok

Tekrar tekrar söylüyorum benim gibi çok önemli bir arşivinizi kaybetmişseniz herşeyinizi en az 3 yedek alırsınız.

2 bulut depolama + harici HDD 

CIA nin eline geçsin özel şeylerimi atacak değilim anılarımı atıyorum : ) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

mail ru güzel yahu 1 tb alan almıştım burdan birinden halne kullanırm gayette mutluyum  :)

yandextende aldım şimdi 46 gb oldu 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Şimdi diski telefona indirdim hocalarım da GEÇMİŞ bölümünü nasıl siliyoruz ? onu sildi onu ekledi onu paylaştı diye bir ton zımbırtı var 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
Toplam Hit: 5213 Toplam Mesaj: 49
yandex disk