folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Yanlışlıkla Bir Atın Güçleri Bana Geçti, Ne Yapmalıyım?Yanlışlıkla Bir Atın Güçleri Bana Geçti, Ne Yapmalıyım?

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bloom
  Bloom's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Temmuz/2011
  Erkek

  Ne kafası bu?

  At kafası mı ? :D


  Bortubocek sever
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  salihgs
  salihgs's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Şubat/2014
  Erkek

  Kuru fasülye sen misin ?

 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  nickalti
  Lightsaber
  Lightsaber's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Ağustos/2012
  Erkek

  Hocam bu süper gücünden faydalanarak çok iyi işlere imza atabilir, büyük paralar kazanabilirsin.


  İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  RevengeX
  RevengeX's avatar
  Kayıt Tarihi: 20/Mayıs/2008
  Erkek

  Bir müşteri vardı ben Alsancakta barda çalışırken. Gelirdi 2 bira söylerdi, ısınır diğerini sonra getireyim abi derdim yok kalsın hortumumla hızlıca çekerim ben şimdi derdi. İlk zamanlar inanılmaz garipserdim dalga geçiyor sanardım ama bir gün kullandığı ilaçları gördm masasında poşetinde. Etik değil ama şüphelenip bakıp internetten araştırmıştım ilaçları. Şizofreni tedavisinde kullanılan ilaçlardı. Sonrasında hor görmedim tabi iyi de bahşiş bırakıyordu. Sonra samimiyet gelişince kendisini hayvanat bahçesindeki bir filin fotoğrafını çekerken flaş patlayınca bi gariplik hissettiğini ve filin ruhunun kendisinde olduğunu söyledi. İlaç mevzusunu açınca da ağrı kesici onlar kulaklarım çok büyük e hortum da uzun görüyon diyip gülüyordu. Oabi geldi aklıma. Konu sahibi arkadaş her ne kadar kabul etmiyecek olsa da acilen bir psikologla görüşmesi gerekli. 

 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  yolbulucu
  yolbulucu's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Homo
  Kadayif bunu yazdı

  Arkadaşlar sanırım şu an diğer insanlarda olmayan bir süper güce sahibim.

  Anlatıyorum.

  Normalde bana hep çevremdekiler dokunuşlarında gizli bir enerji var sanki insanı çok rahatlatıyor der ve bana masaj yaptırmayı çok severlerdi. Bu konuda bir eğitimim de olmamasına rağmen masaj yaparken sanki kendimi kaybediyordum ve karşımdakinin enerjisini sömürüp farklı bir dünyaya götürüyordum. Bu bende küçüklüğümden beri olan bir şey ve insanlar bana bu yüzden garip bakar hep.. Neyse..

  Benim atlara da bir ilgim var çok severim. Binmesini bilmem ve sevmem de zaten ama bir atı sevmeye başladığım zaman at ve ben bütün oluruz sanki. Tarifi olmayan bir his... Oturduğum yerin yakınlarında belediyeye bağlı bir atlı spor klübü bulunuyor. Haftasonu zamanları gidip oradaki atları seviyorum. 

  Bugün hava kapalı ve baya yağmurlu olmasına rağmen yine de o tepedeki atlı spor klübüne gittim. Fırtınalı hava olduğu için kimsecikler yoktu sadece atlar ahırlarında kişniyorlardı. Oradaki favori atıma her zamanki gibi dokunup sevmeye başladım. Etrafta kimsecikler olmadığı için de daha rahat davranabiliyor ve atın her yerini seviyordum ve bu bana inanılmaz bir enerji verirken hayvan da rahatlıyordu.

  Sonra bir şimşek çaktı ve yıldırım düştü yakınlara. At birden gerildi ve şahlandı... Ben de irkildim. Her yerde elektrik kesildi ve kapkaranlık oldu. Atı sakinleştirmek için boyun kaslarını ve omurgasını okşadım... Saçlarımın elektriklenmesi geçince fark ettim ki bende farklı bir şeyler var. Sanki o atın karşısında bir insan değildim ve ben de bir at olmuştum. Sanki o at gibi ben de sahibini bekliyormuş gibi hissetmeye başladım ve bi atın eğitimi sırasında yaşadıklarını yaşamış gibi hissetmeye başladım. Ayrıca cisimlerin varlığı farklı bir boyuta taşınmış gibiydi. Her gördüğüm cismi kafamda otomatik olarak üç boyutlu şekilde hissedip etrafını görmesem de hakimiyet hisseder hale gelmiştim.

  Arkadaşlar şu an deli gibi bir enerjiye sahibim ve sahibimi bekliyorum. Sırtıma binilsin istiyorum. Bu his beni korkutuyor. Ne yapabilirim bu nasıl çıkar?

  Dalga geçmezseniz sevinirim.

  abi selam emir diye bir arkadaş var, kendisini kernel_panic adıyla da tanıyabilirsiniz. 25 cm, çift damarlı, karbon kaplamalı, turbo intercooler soğutmalı  malafatı var. istersen konuşayım sana yarınlar yokmuşçasına küsküyo versin. ayrıca kendisi kel, ne demişler benzini şelden...


  29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  O Şimdi Astek
  deja-vu
  deja-vu's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Aralık/2007
  Erkek

  Horse whisperer 


  Almanya Fatihi
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Robinson_Crusoe
  Robinson_Crusoe's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Erkek

  İyiymiş,


  Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  obie
  obie's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Mayıs/2007
  Erkek


  Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Aress
  Aress's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Nisan/2015
  Erkek

  Sen harbi kadayıf olmuşsun. Hayvanlara ve insanlara zarar verme, koştur dur yorulana kadar.

 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Grafiker
  SaviorAngel
  SaviorAngel's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Nisan/2016
  Erkek

  Hocam senin ilacın kudurmuş bi milf vuracak kırbacı sana o zaman alır enerjini


  No way out
Toplam Hit: 49888 Toplam Mesaj: 117
ruh beden his süper güç at