folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Yapacağım Site İçin Ne Kadar Talep Etmeliyim.

Yapacağım Site İçin Ne Kadar Talep Etmeliyim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Az önce sunumu yaptım 3 kişi vardı biz domain hosting anlamayız falan dediler sen fiyat söyle dedi 400 dedim ama şirket değilsin dedi bende dedim bi şirkete yaptırsanız 1k den aşağı yapmazlar dedim 3 kişiden birisi dedi aslında bende biliyorum ama zamanım yok dedi ben istediğim siteyi ping ile çökertebiliyorum dedi adamın aslında tek bildiği ping atmak. biz yarın haber veririz dediler ama o cahil cesareti olan kişi olursa yapmam bunların işini. bide benden fatura istiyorlar. ayrıca tanıdığa iş yapılmıyor onu tecrübe ettim

Vay :D ben de ip -t -n yazip entera basabiliyorum ben de webmasterim diye dolasicam B)

Bi cay ismarlarsin yapariz abi demeni bekliyorlarmis herhalde.

Edit.Burdan fatura kesen olursa tamam fatura hazir 3k'ya yapiyorum desene parayi kirisirsiniz. 

faturayı kestiririm ama yüzde 18 kdv olur dedim mırın kırın ettiler tanıdık olunca adamın aklında heralde bedava ya yaptırmak varmış.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

%18 + spotajı da hesaba kat.  1000 tl nin 380 tl si vergi günümüzde.  

ayrıca ping ile site çökmez ip ban yer o siteye ulaşamayınca kapattım sanıyor felan heralde :D 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bu soruyu soran bu işe girişmesin bence.

Herseyin bir ilki var. Bu mantikla hiç bir iş yapmaman lazım seninde. Yanlış bir düşünce

Birkez daha fikrini gözden geçirmek istersin belki

benim demek istediğim, ticarete girişecek kişinin öncelikle kendi araştırma yapması gerekir.

direkt gelip, ben böle böle bişi yapcam kaça yapayım derse olmaz.

piyasaya bakarsın, yapacağın işe benzer işlere bakarsın, adamlar nası yapmış kaça yapmış, analiz edersin.

sonra gelip burda konu açarsın, böyle bir site yapcam, 1000-1500 tl arası istesem nasıldır gibisinden sorarsın.

o zaman yorumum daha farklı olur.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

sene 2011 kurumsal bir firmaya html 5 sayfalık bir site yapıldı fiyat 12bin lira 

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    futurist bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Az önce sunumu yaptım 3 kişi vardı biz domain hosting anlamayız falan dediler sen fiyat söyle dedi 400 dedim ama şirket değilsin dedi bende dedim bi şirkete yaptırsanız 1k den aşağı yapmazlar dedim 3 kişiden birisi dedi aslında bende biliyorum ama zamanım yok dedi ben istediğim siteyi ping ile çökertebiliyorum dedi adamın aslında tek bildiği ping atmak. biz yarın haber veririz dediler ama o cahil cesareti olan kişi olursa yapmam bunların işini. bide benden fatura istiyorlar. ayrıca tanıdığa iş yapılmıyor onu tecrübe ettim

Vay :D ben de ip -t -n yazip entera basabiliyorum ben de webmasterim diye dolasicam B)

Edit.Burdan fatura kesen olursa tamam fatura hazir 3k'ya yapiyorum desene parayi kirisirsiniz. 

öyle deme ama

adamlar işi biliyorlarmış ama domain hostingden anlamıyorlar

şirket olmasını da tamamen teşvif etmek şirket kurmayı özendirmek için sormuşlar.

parada fazla tabi yoksa piyasada bu işler 50 25 tl gibi bir meblaya yapılıyor . haddini bilmeden 400 istemiş bak densize.

izmarit adamların günahını alıyorsun hiç yakışmadı :)

(((:

Ben cok kotu niyetli cok pis bi insan oldugum icin hepinizin nezdinde ozur dilerim :(

Bittabii bir websitesinin ederi 25, bilemedigin 50 tldir. Ben nasil bir ayarsizim ki 400 fiyat cekene kizmiyorum icim nasil kotu ki sirket kurmaya, adami buyuk dusunmeye tesvik ettiklerini gormuyorum. Cok haklisin ben aslinda iki tik tiklik is icin baskasinin rizkina goz diken bir kendini bilmezi destekleyen bir seytanmisim.

Yorganin altina girip oyuncak ayicigima sarilip gizli gizli gozyasi dokmeye gidiyorum simdi, pesimden gelmeyin.

Ühü.

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

öyle deme ama

şirket olmasını da tamamen teşvif etmek şirket kurmayı özendirmek için sormuşlar.

parada fazla tabi yoksa piyasada bu işler 50 25 tl gibi bir meblaya yapılıyor . haddini bilmeden 400 istemiş bak densize.

(((:

Ben cok kotu niyetli cok pis bi insan oldugum icin hepinizin nezdinde ozur dilerim :(

Bittabii bir websitesinin ederi 25, bilemedigin 50 tldir. Ben nasil bir ayarsizim ki 400 fiyat cekene kizmiyorum icim nasil kotu ki sirket kurmaya, adami buyuk dusunmeye tesvik ettiklerini gormuyorum. Cok haklisin ben aslinda iki tik tiklik is icin baskasinin rizkina goz diken bir kendini bilmezi destekleyen bir seytanmisim.

Yorganin altina girip oyuncak ayicigima sarilip gizli gizli gozyasi dokmeye gidiyorum simdi, pesimden gelmeyin.

Ühü.

Bayanlar doktor bile olsa keza tıpçı kız arkadaşımdan biliyorum hani sen zekisinya daha farklı cevap verir diye beklersin.

Ama yok kadın her yerde kadın. Birbirlerine sataşmalar laf okmacalar filan hep aynı :)

Konu iyice cılkından çıktı ama fazla fiyat vermekle büyük düşünmek arasında ki ilişkiyide gördü bu gözler.

Ben 250 tl ye wp de yaptım. Bir federasyonun işi için 10 bin tl de istedim veremediler o ayrı.

Hani ben alakaya maydonoz diyor ve bu olayın büyük düşünmek değil duruma göre değiştiğini söylüyorum :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    zeybekustasi bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

öyle deme ama

(((:

Ühü.

Bayanlar doktor bile olsa keza tıpçı kız arkadaşımdan biliyorum hani sen zekisinya daha farklı cevap verir diye beklersin.

Ama yok kadın her yerde kadın. Birbirlerine sataşmalar laf okmacalar filan hep aynı :)

Konu iyice cılkından çıktı ama fazla fiyat vermekle büyük düşünmek arasında ki ilişkiyide gördü bu gözler.

Ben 250 tl ye wp de yaptım. Bir federasyonun işi için 10 bin tl de istedim veremediler o ayrı.

Hani ben alakaya maydonoz diyor ve bu olayın büyük düşünmek değil duruma göre değiştiğini söylüyorum :)

Ne satasmasi minik kermit? Inceden birbirimizi destekliyoruz yazarken siritarak. Siteyi yaptiracak adama giydirdik fikirlerimiz ayni. Gec olmus senin pilin yetmemis demekse. 

Sen gozleri ovustur tipci sevgiliye de sukret (:

izzmarit tarafından 21/Kas/15 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

@zeybekustasi

Sen ne alin terinden bahsediyorsun hocam? Kapitalist ekonomi bu, alın teri fln yok. Tutturabildiğin her fiyat uygundur.

Şimdi sen etik olarak bi wpye 1000 tl olmaz diyebilirsin ama neler var bilsen. Sırf kemoterapi için ilaç dozlarını ayarlayip seans basi 700 lira alan tipler mi dersin yoksa

hiçbirşey yapmadan babasından dedesinden miras kalip kira paralariyla işi götüren mi. Boş boşuna piyasayı öldürmeyin yani.

j4x tarafından 23/Kas/15 04:35 tarihinde düzenlenmiştir

The king is bleeding.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sucukcu
    sucukcu's avatar
    Homo

Piyasayı becerenler yazmış bol bol, neymiş demek ki fazla uzakta aramamak gerekiyormuş.

WP 1 dk da kurulurmuş o yüzden fiyatı max. 50 tl ymiş. 

Taksimetre takıyoruz sanki anasını satıyım, kapitalizm den haberi olmayan asalak herifler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

ah hocam 400 tl çok az söylemişsin gerçi 100 tl deseydinde bence çok diyeceklerdi.Bence onların site yaptırası falan yok.Bence 1500 tl falan demeliydin fatura falanda istiyorlarsa.

Toplam Hit: 9264 Toplam Mesaj: 91
site cafe