folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yardım Kampanyası Düşünceleriniz

Yardım Kampanyası Düşünceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Sevgili mürid kardeşlerim böyle mavi kapak kampanyası gibi ses getirebilecek büyüklükte yardım kampanyası fikirleriniz varsa paylaşır mısınız rica etsem

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

mavi kapak kampanyası yüzünden etraf pilastik şişe doldu , kızlar saolsunlar bu rezilliği büyüttüler

aga bir kampanya yapılacaksa adam gibi yapılsın mesela o plastik şişerin tamamı geri dönüştürülebilir onun yerine yogunlugu daha yüksek boyutu daha düşük diye direk kapaklara yüklendiler, okulda sövmediğim kız kalmadı bu kampanyaya hep karşı oldum.

ayrıca : http://www.haber35.com.tr/guncel/izmir-engelliler-inisiyatifi-mavi-kapak-kampanyasi-sonlandirilsin-h38746.html

ha illa bir yardım kampanyasını mı yapmak istiyorsun başarılı olması (tabi başarılı olması burda YARARLI DEĞİL populer olması) 

trend den geçiyor , facebook gibi iphone gibi amaç bunu bir trende dönüştürmek. Gerçekten yararlı olup olmaması veya ne kadar oldugu kimsenin umrunda değil.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Abi fikir sununki yapılabilirliğine bakalım ki yapılabilitesi varsada kolları sıvayalım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

yok herhalde

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

aslında müridler olarak bir kardeşimize akülü sandalye alalım diye uzun zamandır düşünüyorum

hatta aklımda biride var çocuk hersabah okula gidip geliyor yağmurda çamurda normal sandalyeyle

ortalama fiyatı 6 bin civarı netten baktığım kadarıyla

ama yinede bir kişiye yardım etmek herzaman iyidir başka biride olabilir

birisi maddi destek verir birini sitesine bannerlar koyarak bağış alır boş boş oturmak yerine bir hayra vesile oluruz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

makul ama daha çarpıcı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

aslında müridler olarak bir kardeşimize akülü sandalye alalım diye uzun zamandır düşünüyorum

hatta aklımda biride var çocuk hersabah okula gidip geliyor yağmurda çamurda normal sandalyeyle

ortalama fiyatı 6 bin civarı netten baktığım kadarıyla

ama yinede bir kişiye yardım etmek herzaman iyidir başka biride olabilir

birisi maddi destek verir birini sitesine bannerlar koyarak bağış alır boş boş oturmak yerine bir hayra vesile oluruz

ne kadar güzel bir düşünce ya..

cidden ufacık bi reklamdan yine çıkar onu parası..

hoş tbt bugune kadar öyle bişi almamış etmemiş ama.. bilmem durum hayır olunca..

genç bi insanın hayatını kolaylaştırmak olunca işler değişirmi bilemem..

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

nerden esti böyle birşey? proje ödevi gibi birşey mi?

Triumph tarafından 23/Oca/13 13:06 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

yok abi yapalım bişeyler ödev falan değil ne zamandır aklımda ama düşünüyorum hani kitap defter kampanyası falan onu artık herkes yapıyor herkes eğitim gönüllüsü daha farklı ucra köşelerde yardıma muhtaç olan insanlarımız varsa elimizden geleni yapmak bizim görevimiz diye düşünüyorum (kendi adıma ) hani varsa fikirleriniz değerlendirelim bişeyler yapalım bizde bunu genele yayalım ama hani insanlardan para istersek sıkıntı yaratabilir paradan ziyade kapak projesi gibi farklı ne yapılabilir fikriniz varsa buyrun paylaşalım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

up

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Eğer guzel bır dusunce cıkarsa ben elımden gelenı yapmaya hazırım... Mantıklıda...Kafayı çalıştırsak gercekten guzel ve guzellıgınden daha ziyade faydalı bırseyler ortaya cıkarabılırız...

Allah büyüktür vesselam...
Toplam Hit: 2620 Toplam Mesaj: 42