folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yarından İtibaren Sigara Fiyatları

Yarından İtibaren Sigara Fiyatları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wolf_34
    Wolf_34's avatar
    Erkek

En sonda yaptı yapacağını ya bu devleti soymayacak biri yokmu bu ülkede anlamadım,,

DALIMIZI KIRANIN AĞACINI KÖKTEN KESERİZ,,,,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kral_Benim
    Kral_Benim's avatar
    Erkek

içenlere ALLAH yardım etsin de bıraksınlar şu mereti.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

İçenler düşünsün :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Kral_Benim bunu yazdı:
    -----------------------------

içenlere ALLAH yardım etsin de bıraksınlar şu mereti.

Allah kendinizi öldürmeyin demiyor mu ?  :) 

tabi intihar edecek olana engel olmak özgür iradeye müdahale olur :) Allah adaletlidir :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

isterletse bi paketi 1 milyar olsun yine içcem ben zatem kaçak getirtiom malbuşun 1 paketi 3 tlden ayartıom 1 kardın 30 tl :D

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Wolf_34 bunu yazdı:

En sonda yaptı yapacağını ya bu devleti soymayacak biri yokmu bu ülkede anlamadım,,

abi ne alaka ya soymakla walla anlamıorum sizi

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kral_Benim
    Kral_Benim's avatar
    Erkek

ats30 şu sigara içerenleri şeye benzetiyorum kemal sunalın filmi var mazlum adam dayak yemek için mazluma para veriyor aha bunların mazlumuda sigara ne laf ettirirler ne sövdürürler para verip kendilerini dövdürürler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Kral_Benim bunu yazdı:

ats30 şu sigara içerenleri şeye benzetiyorum kemal sunalın filmi var mazlum adam dayak yemek için mazluma para veriyor aha bunların mazlumuda sigara ne laf ettirirler ne sövdürürler para verip kendilerini dövdürürler.

hoca sistem arızalı.

mesela okullarda içki kötülüklerin anasıdır diye öğretilir ama içki aynı zamanda laikliğin güvencesi olarak görülür..ülkemizde durum çok karışık :)

kötü olan ne varsa mutlaka ondan nemalanan birileri vardır.rant ekonomisi kavramı çok önemlidir...

ama burada sigara içenleri soymak gibi bir düşünce yok kanaatimce.çünkü bayağı caydırıcı bir fiyat artışı oldu bu sömürmek değil bırakmaya zorlamaktır..

yani sonuçta devlet teorileri konusuna dönüyoruz.

olması gereken devlet sistemi,ekonomiden çekilmiş bir devlettir,kontrol olacak tabi ki de ama devlet iş yapamaz,çünkü kendi sistemine aykırı..

bu karar çok yerinde bir karar.bundan sonra hala sigara içenler kendileri düşünsünler.hadi aslanlarım hazineyi fonlayın :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

15 gün önce sigarayı bırakmaya karar vermiştim. tarih olarakda 4 ocağı belirlemiştim :) umarım yarın bırakıyorum bu illeti. şeker çereze para vercez bol bol anlaşılan. onlara zam yok dimi :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

napıcağımız belli :)

Toplam Hit: 7931 Toplam Mesaj: 57