folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yarından İtibaren Sigara Fiyatları

Yarından İtibaren Sigara Fiyatları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kral_Benim
    Kral_Benim's avatar
    Erkek

arkadaşlar sigarayı bırakmanız için terapi tadında bir belgesel var türkçe dublajlı bir sürü insanın bu belgesel ile sigarayı bırakırken zorlanmadıgı söyleniyor bir araştırıın işinize yarıyabilir. ha birde sigara içenlere şöyle bir öneride bulunayım sigaranın izmariti tayyipin dudagı gibi düşünün ha o izmaritten fırt almışsın ha tayyibi dudaktan öpmüşsün. bu tarz oyunlar ile kendinizi telkin edin. birde tayyip dedim diye kimse akp düşmanı ilan etmesin ben tüm partilere karşıyım (:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

hadi bakalım yılabşına zamlarla girdik hayırlı uğurlu olsun herkese .. yok abi bu böyle olmıcak valla bi şekilde bırakıcam gibi yaa ha bu nedir ya

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feee
    feee's avatar
    Erkek

30 sene hergün ortalama 13 adet  içtiğim sigarayı 1 ocakta bıraktım 4 gündür dünya varmış yahu.. kendimi öncekinden çok iyi hissediyorum koku almam düzeldi ,karnım ağrımıyor öksürmüyorum. lanet olsun deyin sizde bırakın sigara sizden büyük değil..

Büyük başarılar, değerli anaların yetiştirdikleri seçkin çocukların yardımıyla meydana gelir. Mustafa kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek

Sigara içmek akıl karı bi iş değil zaten. Bırakabilenler bıraksın bence bu fiyatlar sebeb olur

west[at]tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onalti
    onalti's avatar
    Erkek

ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------

Zengin adam zaten sigaraya takılmaz istisnaları dışında. Zengin adamın canı tatlı olduğundan sigara gibi ucuz şeylerle öldürmez kendini. O ithal puro içer, peynire taşa takılır, esrara filan sarar, hiç olmadı alkolün her türlüsünden tadar. onun derdi değil sigaraya gelen zam. zamın vurduğu sadece bütün derdini kederini, içinde kusamadığı bütün ezilmişliğini sigaranın dumanına anlatan gariban halkımdır.

Allah belanızı versin diyorum. Obamanın zenci gazabına uğrarsınız inşallah diyorum. Başkada bişi demiyorum amk

-----------------------------

%3clkış

Naber lan filozoflar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iyi olmus.. bu zammı koyan kişilerle sigara yasagı koyan kişiler aynı dikkatinizi çekerim köprü möprü bilmem ama sigara konusunda hükümet şöle yapmış allah onları bilmem napsın fln hikaye.. hea sigara yasagı koyulmamış olsa neyse dicem..

ülke olarak öyle bi hal aldık ki işsiz adam artık ekmek param yok demiyor sigara param yok cebimde dior.. o ipana sigara içicek die ailesinin sucu ne..içmesin..içilmesin arkadaş :)

Toplam Hit: 7961 Toplam Mesaj: 57