folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaşasın Vatan, Yaşasın Türk Milleti

Yaşasın Vatan, Yaşasın Türk Milleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Lokman Hekim’i bu ülkede bilir görünür herkes, ne var ki bilmez yeterince. Tam 7 kartal ömrü sürmüş bu şifa-adamdır O. Bir kartal ömrü ne kadar ki, yedisi de ne ola? Bir kartal ömrü tam 80 yıl, yedisi eder 560. Yedi kartal, seksener yıl, arkadaşlık etmiş, yol göstermişler Lokman Hekim’e. Ahmet Cemil Akıncı’nın yazdıklarına bakılırsa; babası köleymiş Lokman’ın, erkeğini yitiren kuluçkadaki bir kartala yiyecek taşırmış her gün. Yavrusu yumurtadan çıktığı gün, güçsüzleşen o anne-kartal’ı bir yılan zehirlemiş. Bu yavruyla aynı günde bir oğlu olan köle Baura, bu kartalı besleyip büyütmüş. Lokman’ın kaderi kartallara bağlanmış böylece. Hangi şehirde ona ihtiyaç olursa, havalanır kartal, yol gösterirmiş Lokman’a. Ölüme bulduğu ilacı, formülüyle birlikte Ceyhan Nehri’ne düşüren, Lokman Hekim, Çukurova’da ölmüş.
    Kartal günümüzde de, Türkiye’ye çare olacak bir insana yol göstermekte. O insanın adı Osman Pamukoğlu’dur. Kartal O’nu, 11 yaşındayken, doğasına sevdalı olduğu Sinop Gerze’den ve sevdiklerinden ayırarak İstanbul’a getirdi, Selimiye Askeri Ortaokuluna yerleştirdi. Yerleşiş o yerleşiş, tam 43 yıl üniforma sırtında kaldı. Harbiye, Harp Akademisi, Silahlı Kuvvetler Akademisi’nde hep devre birincisiydi o. Nerede problemli bir Birlik varsa, onu sürüyorlardı oralara, o da kusursuz asker ediyordu onları kısacık sürelerde. Ama bir 42. Alay Komutanlığı var ki, ona Tanrı’nın önemli bir misyon biçtiğinin belgin kanıtı. Bu Alay, Balkan Harbi’nin, 1.Dünya Savaşı’nın (Irak ve Çanakkale cepheleriyle ve Medine Savunması), Sakarya Savaşımızın, yiğitler ve şehitler alayı. 42 Alay’ın son komutanı Osman Pamukoğlu. O’nun  “Unutulanlar Dışında Bir Şey Yok”  adlı eserini okuyanlar, bu alayın son içtimasında yaptığı o müthiş konuşmayı iyi bilirler. Pamukoğlu’nun kartalı sonra onu aldı, Hakkâri ve Kuzey Irak dağlarına taşıdı. O da kartalı, komuta ettiği Dağ Komando Tugayı’nın önüne tunçtan heykel olarak taşıdı. Binlerce Mehmetçiğe kartal olmayı öğretti. O Anadolu kartalları, o dağlarda ne kadar çakal, tilki ve çiyan varsa hepsini temizlediler kısa sürede. Osman Paşa, Çanakkale’deki Atatürk gibiydi oralarda, askerleri mevzide ateş ederken, o ayakta ateş ediyor, PKK çakallarına nefes bile aldırmıyordu, vuramıyorlardı onu. Bundan dolayı ona  “Efsane Komutan” diyordu askerleri.
    Sonra?... Sonra bu efsane komutanı fazla atılgan ve fazla milliyetçi buldular birileri, tümgenerallikten emekli ettiler. Ağzında bir kalemle çıkageldi kartalı. Eline tutuşturdu.  “Yaz” dedi,  “Sen bunu da silahın kadar iyi kullanıyorsun” . Yazdı. Kitapları geniş kitlelere ulaştı. O kitleler onun siyasete girmesini, Türk Milleti’ne önder olmasını istiyorlardı sürekli. Onların bu soylu çağrılarına karşı duramadı. Yokluk ve imkânsızlıklara aldırmayarak bir avuç idealist arkadaşıyla birlikte 4 Eylül 2008’de Hak ve Eşitlik Partisi’ni kurdu. Bu partiye de amblem olarak kartalı seçti. Örgütlendi parti, büyük kurultayını yaptı, geçtiğimiz cumartesi günü de Adana İstasyon Meydanında ilk mitingini gerçekleştirdi. Osman Paşa, Gazi Osman Paşa Marşıyla çıktığı kürsüden bir saat sonra “Yaşasın vatan, Yaşasın Türk Milleti” diyerek indi. Kartalı da o arada havalandı Çukurova’dan Antalya’ya doğru, orada 1000 kişilik bir yemek vardı Pazar günü. Sonraki rotasını da biliyorum: 11 Haziran’da Manisa, 13 Haziran Trabzon, 20 Haziran Kocaeli, 21 Haziran Bursa. Meydanlar “Ya Allah, Bismillah, Allahuekber”, “Vatan sana canım feda” diye haykıracak Oralarda olun dostlar, bu milletin siyasal Lokman Hekim’i, kurtuluşun bileşimini bildirecek.

Cazim GÜRBÜZ

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

XZ yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmiyormuşun gibi bir halin var:|

Bizde farkındayız Ülkenin kötü halinden.Ama toplum içindeki bozulmalar yüzünden bu koca milleti bu kadar aşağılaman doğru değil.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:
    -----------------------------

muhtemelen yanılıyorsun hoca, ne yazıkki pamukoğlu paşamız da yanılıyor. kendisi kurtulmak istemeyen, çöl hayvanı olmak tebaa olmak güdülmek isteyen, kürtle çingenle arapla karışmakta sakınca görmeyen, amerikanın israilin kıçını yalayarak beslemesi olarak yaşamayı içine sindirmiş bir millet uğruna bibok yapmayı haketmiyor.bunlar için savaşanda ölende kahraman değildir bence , beyhude bir çabadır. Yazıktır... 

Kimseyi yada hiçbirşeyi kurtaramaz hiçbir güç, sadece o kimse kurtulmayı değişmeyi istemesi gerekir ki çöl hayvanının dini ile birlikte kimliğini de sahiplenmiş , kendi varlığından utanan bir toplum için onurdan onurluluktan bahsetmek gereksiz bir çaba.  Başımıza gelen herşey aslında hakettiğimiz için oluyor. 

üretmeden çalışmadan üçkağıtla asalaklıkla yaşamayı kültür , çalmayı dolandırmayı adet edinmiş - millet sıfatını bile kaybetmiş eğitimsiz bir hödükler sürüsü dışardaki 70 milyon. Bu toplumun ve ülkenin geleceği için hiç bir umut görmüyorum. 

söylediklerinin büyük çogunluğunu haklı buluyorum ama bazı yerleri abartmışsın.. Ayrıca kalınlaştırdığım yer için önce bi hassiktir çekiyim sana.Kim üretmiyormuş kim çalışmıyor ? Çalışılıyorda üretiliyorda,ama değerlendiren yok.Kamyonu 10 lira oldugu halde üretmek adına karpuz eken diyarbakırlı mı üretmiyor omu çalışmıyor? 

Bu ülkemi asalak yasamayı kültür edinmiş,sen han gi türkiyedesin?Bu ülke mi dolandırmayı adet edinmiş,adet ne demek sen onu bş öğren..Biz mi millet sıfatını kaybetmişiz? Gelen turistlere sor ne kadarını kaybetmişiz..Ve sen bu 70 milyona eğitimsiz diye hödük diyorsan ben senin ta aq..

Konumu silenlere inat kürdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

Muhahah ver gazı ver coşkuyu :D

Bir de şu" Ya Allah Bismillah Allahuekber" bağırtılarına çok gülüyorum ya, her duruma uyuyor bu üçlü galiba, her eylemde duyma ihtimaliniz var yani :D

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:

Bir de şu" Ya Allah Bismillah Allahuekber" bağırtılarına çok gülüyorum ya, her duruma uyuyor bu üçlü galiba, her eylemde duyma ihtimaliniz var yani :D

zoruna mı kaçıyo ki :W

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    sirpence bunu yazdı:
    VIGILANTE bunu yazdı:

zoruna mı kaçıyo ki :W

Yoo neden zoruma kaçsın aksine gülüyorum eğleniyorum :D

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

MinervaL bunu yazdı:

xz bunu yazdı:

muhtemelen yanılıyorsun hoca, ne yazıkki pamukoğlu paşamız da yanılıyor. kendisi kurtulmak istemeyen, çöl hayvanı olmak tebaa olmak güdülmek isteyen, kürtle çingenle arapla karışmakta sakınca görmeyen, amerikanın israilin kıçını yalayarak beslemesi olarak yaşamayı içine sindirmiş bir millet uğruna bibok yapmayı haketmiyor.bunlar için savaşanda ölende kahraman değildir bence , beyhude bir çabadır. Yazıktır... 

Kimseyi yada hiçbirşeyi kurtaramaz hiçbir güç, sadece o kimse kurtulmayı değişmeyi istemesi gerekir ki çöl hayvanının dini ile birlikte kimliğini de sahiplenmiş , kendi varlığından utanan bir toplum için onurdan onurluluktan bahsetmek gereksiz bir çaba.  Başımıza gelen herşey aslında hakettiğimiz için oluyor. 

üretmeden çalışmadan üçkağıtla asalaklıkla yaşamayı kültür , çalmayı dolandırmayı adet edinmiş - millet sıfatını bile kaybetmiş eğitimsiz bir hödükler sürüsü dışardaki 70 milyon. Bu toplumun ve ülkenin geleceği için hiç bir umut görmüyorum. 

söylediklerinin büyük çogunluğunu haklı buluyorum ama bazı yerleri abartmışsın.. Ayrıca kalınlaştırdığım yer için önce bi hassiktir çekiyim sana.Kim üretmiyormuş kim çalışmıyor ? Çalışılıyorda üretiliyorda,ama değerlendiren yok.Kamyonu 10 lira oldugu halde üretmek adına karpuz eken diyarbakırlı mı üretmiyor omu çalışmıyor? 

Bu ülkemi asalak yasamayı kültür edinmiş,sen han gi türkiyedesin?Bu ülke mi dolandırmayı adet edinmiş,adet ne demek sen onu bş öğren..Biz mi millet sıfatını kaybetmişiz? Gelen turistlere sor ne kadarını kaybetmişiz..Ve sen bu 70 milyona eğitimsiz diye hödük diyorsan ben senin ta aq..

,

bende senin mk , git geber ozaman o hödükler için - ne üretebilindiği enflasyon ve ekonomik parametrelerden belli zaten.

amk kendi vatandaşına hödük diyosan sktr ol git başka bi yerde yaşa seni hödük dediklerin kadar kim adam yerine koyuyo...

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _RaPsTaR_
    _RaPsTaR_'s avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:

Yazık!..

!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

git geber ozaman o hödükler için -

kendilerine bile saygısı yok ki bu toplumun , bireylerine olsun. yurtdışında yaşadığım ve çalıştığım zamanlarda oldu , gavur memleketinde kendi ülkemden daha fazla adam yani insan yerine konulduğumu söyleyebilirim ( tabi medeni bir ülkede yaşadığımı eklemek gerek ) . Şair demiş ya ibne dersin kızar sikersin aldırmaz diye , şimdi bana belki bu yüzden kızıyor dediklerimi duyanlar. 

sakin olursak : kastım sana değil sadece bu toplum için kurtuluş ya da değişim umudunun çoktan tükendiğine kanaat getirdim ve Pamukoğlu gibi kahramanların ve savaşçılarının boş yere harcanacağını görüyorum. 

basit bir örnek : sen bu ülke için savaşarak öl , ve ülkenin lideri çıkıp sana "kelle" desin ve halkın yarısıda bunu  desteklesin . kalan yarısının çoğu zaten etnik döküntülerden oluşuyor - ee peki nerede bu Türk milleti ?  Yada hangi millet hangi devlet , ülke ?

Hödük olmadıklarını savunmaya devam edebilirsin tabi ama ne yazıkki gerçek değişmeyecek 

insanı insan yapan en önemli duyguların basında gelir UMUT

UMUDUNU KAYBETTİGİNDEN mi  bunca hakaret ve küfür bu halka

unutma ki o 70 milyonun icinde bende varım annen baban kardesin esin dostun da var.
    Etnik döküntü dedigin vatandas hakaret etse anlarım vardır bir hıncı ama Türk ve Türklükden her daim dem vuran sen olunca yuhhh mu denir cüşşşş mü bilemedim.

Haklı oldugun yerler var ama bu toptan bu Halka 70 milyona küfr hakkını vermez.

HADDİNİ BİL........

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

birbirimize hakaret edelim diye açmadım konuyu.

xz hoca anlıyorum ülke sömürünün hoppidisi olmuş durumda ama unutmaki millet uykudan uyandımı herşeyi yapabilecek güçtedir.Yeterki halkımızşu çözümsüzlüklerin aslında MİLLİ bilinci kırmak olduğunu bilmelidir.

"Artık sızlanma, şikâyet etme, ağlama zamanı geçti. Her yerde çöküntü, gayesizlik ve yanılgı havası hâkim. Bu gidiş nereye diye sormaya kalkışmak ise aymazlıktır. Artık yolun ötesi görünmüştür. Siyaset, ekonomi ve güvenlik meseleleri diz boyu olup bunları ortadan kaldırmak için cesur ve erdemli bir siyasi mücadele şarttır.
    Hatıralar da dal ister,kuşlar gibi konacak! İşte size tarihsel ve toplumsal bi dal teklif ediliyor. Ve bir milletin göğsü nefes almak için rüzgar bekliyor.Hüküm sizin,karar sizin,vicdan sizindir.
    Bir insanın en kıymetli,en son sarılcağı şeyi onurudur.Onu kaybettikten sonra geriye ne kalır ki?"

Yaşasın Vatan Yaşasın Türk Milleti!

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

Farkeder mi? Anlaşılan o eğitimsiz hödükler ordusunda yerini sağlama almışsın ki her türlü saçmalığı kolaylıkla sıçıyosn.

edüt: zararsn hocam sen bu topluma

We can be more, we can be much more.
Toplam Hit: 3610 Toplam Mesaj: 26