Yemeksepeti.Com Ofisi

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  EmQceR
  EmQceR's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Kasım/2007
  Erkek

  Bence adamlar Türkiye şartlarına göre çok güzel bir ofis veya kendi tabirleriyle kampüs yaratmışlar.Kısa zamanda hızlı bir şekilde büyüdüler ve açtıkları bu ofisle gerçekten sağlam para harcamışlar tebrik etmek lazım.

  Fazla sıkmadan video'yu izleyin.

  http://www.webrazzi.com/tv/video/girisim-ofisleri-yemek-sepeti/4e77bebed27dc_4fbcf82b13dff

   


  Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Espo
  Espo's avatar
  Kayıt Tarihi: 17/Eylül/2010
  Erkek

  elemanın ismini unuttum, sahibi türkiyenin en zenginlerinden. olsun o kadar

   site açılmadı bende

  edit: şimdi açıldı, benden kaynaklı problemdi sanırım.


  Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  EmQceR
  EmQceR's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Kasım/2007
  Erkek

  Gharzvog bunu yazdı:
  -----------------------------

  elemanın ismini unuttum, sahibi türkiyenin en zenginlerinden. olsun o kadar


  -----------------------------

  nevzat aydın sanırım,yemeksepetini kurmadan önce mi zengindi hocam pek bilgim yok adam hakkında.

  açılıyor hocam site.


  Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  sipidik
  sipidik's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Ağustos/2005
  Erkek

  adamın tavrı çok kötü.. çok kendini begenmiş bi tavrı var.. bana sanki google ı kurmus mekan güzel olmus tr nin cok ileriisnde ama adam insanlıktan kaldı abi.. 


  NesTo | same shit diffirent asshole
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DevilKingtr
  DevilKingtr's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Mayıs/2010
  Erkek

  adam yavşaa benziyo


  Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://goo.gl/m53wkv
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Buremba
  Buremba's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Haziran/2006
  Erkek

  adam iyidir lan öyle güzüktüğüne bakmayın. zaten şu bakışınızla bütün gömlekler ilikli, el pençe divan olmadan kurtulamaz bu laflarınızdan. :)


  . . .. . ... .
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  kroo
  kroo's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Mayıs/2006
  Erkek

  yo çok da aman aman para harcamadılar.

  mimarın konferansına katıldım. neden sadece iç mekan fotoğrafları var? :)

  sonradan satın aldıkları binanın cephesini düzenlemediler :D

  artı olarak ofisin en büyük özelliği striptiz direği var :)

   


  bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Tekken'deki Eddy
  Prometheus
  Prometheus's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Aralık/2002
  Homo

  kroo bunu yazdı:
  -----------------------------

  yo çok da aman aman para harcamadılar.

  -----------------------------

   

  baktığında zaten çok para harcanacak birşey yok. ama işte öyle güzel yapmışlar ki çok para da harcasan yapamazsın o derece. orda çalışsasım geldi amk.


  ________ inspired by love and guided by knowledge _______
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Sanalcaptan
  Sanalcaptan's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Nisan/2010
  Erkek

  Adam hoşuma gitmedi mekanı güzel yapmışlar , ortam güzel .

 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  YasamaK
  YasamaK's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 29/Ağustos/2010
  Erkek

  adam ilk başta patron tavrı ile takıldı daha sonra biraz düzentiye girdi o elin de ki kupayı da bırakmadı bir türlü amk

   

  Edit: Bir an dedim herkesin tutuğu kendine desemi diye kameramana acıdım


  SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BeYaZZZ
  BeYaZZZ's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Temmuz/2010
  Erkek

  adamlarda güzel kafa varmış güzel fikir 150 bin dolarla girmişler işe şimdi yıllık 5 milyon ciro yapıyolarmış ayrıntıları;

  Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Amerika’da MBA okumaya giden Nevzat Aydın, burada aklına gelen bir iş fikrini uygulamak üzere eğitimi yarıda bırakarak Türkiye’ye dönmüş. Sonrası mı? 24 yaşında kendi işinin patronu olan Aydın ve iki ortağı, bugün 2004 yılında beş milyon dolar ciro yapan yemeksepeti.com’un sahibi.

  İnternet üzerinden yemek siparişi verilebilen site, İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet gösteriyor ve dört yılda 650 restoran, 70 bin üye kullanıcı, 5 milyon dolar ciro gibi rakamların kanıtladığı, şaşırtıcı bir başarı grafiği çiziyor. Şirketin genel müdür Nevzat Aydın ile şirketin kuruluşu, bu süreçteki endişelerini ve hedeflerini konuştuk…
  Yemeksepeti.com’u fikri nasıl çıktı?
  1999′ da Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Aynı yıl, ABD’de University of San Francisco’nun MBA bölümüne e-ticaret eğitimi için gittim. Orada e ticaretin doğuşunu, başarıya ulaşan ve başarısız olan projeleri görme fırsatını yakaladım. Bu sırada Türkiye’ de internet üzerinden yemek siparişi verilebilecek bir platform yaratma fikri doğdu. İnsanların tek bir noktadan şehirdeki tüm restoranları görebileceği bir sitenin çok faydalı olacağını düşündüm. Ayrıca buna telefonda sipariş verme zorluklarını da ekleyince proje iyice kafamda oturdu. 2000 yılında Türkiye’ye dönerek Boğaziçi Üniversitesi’nden arkadaşım olan Melih Ödemiş’e projeyi anlattım. Onun da kafasına yattı. Daha sonra üçüncü ortağımız Cem Nufisi dahil oldu ve 2001 yılının Ocak ayında online olarak site çalışmaya başladı.
  Peki ya kuruluş sermayesi? Bu sermayeyi nasıl temin ettiniz?
  Kuruluş sermayesi yaklaşık 150 bin dolardı. Bu sermayeyi tamamen kendi birikimlerimizden oluşturduk. Ancak bizim eğitimimiz ve vizyonumuz söz konusu olduğunda en önemli sermaye kişinin kendisi oluyor. Yani yemeksepeti.com’u yapmayıp başka bir projenin içerisinde olsanız veya başka bir yerde çalışsanız, oralardan kazanacaklarınızı da hesaba katmanız lazım.
  Yemeksepeti.com’un dönüm noktaları nedir?
  Teoride, projemiz ne kadar iyi olursa olsun pratikte kullanıcılar tarafından ne kadar tutulacağı tamamen belirsizdi. İnsanların bu projeyi sadece denemek için birkaç defa mı kullanacağı yoksa bunu hayatlarının bir parçası haline mi getireceği, ilerleyen safhalarda ortaya çıkacaktı. Bu süreç, tamamen lehimize gelişti ve kullanıcılar her geçen gün daha da artan şekilde siteyi kullanmaya başladı.
  Bu anlamda aldığınız en kritik karar neydi?
  Ekibi doğru kurmak çok kritik bir noktaydı. Melih ve Cem’le itiraf etmeliyim ki aramızdaki uyumun bu kadar iyi olmasını hiçbirimiz beklemiyorduk. Başka önemli bir dönüm noktası ise projeyi ilk çıkış noktasında çok doğru konumlandırmamızdı. Yurtdışındaki modellerden sadece paket servis ve internet konseptlerini aldık. Geri kalan tüm detayları Türkiye’deki koşullara göre değiştirdik.

  Yemeksepeti.com, Microsoft ve DorukNet tarafından düzenlenen Altın Örümcek Web Yarışması’nda 2004 ve 2005 yıllarında “En İyi Web Sitesi Ödülü”nü kazandı.

  Yemeksepeti.com, 2007 yılında Endeavor Türkiye Ofisi tarafından “Endeavor Girişimcisi” seçilmiştir. Seçim aşamasında girişimci atılımcılık, yenilikçilik, etik değerler, rol model potansiyeli, ekonomiye katkı ve Endeavor ile uyum gibi kriterler göz önüne alınmıştır bu anlamda Türkiyenin en başarılı internet girişimlerinden biridir.


  THE BeYaZ
Toplam Hit: 5121 Toplam Mesaj: 49