Yemeksepeti.Com Ofisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler bu tip şirketlerin başında hep böyle adamlar olur ve aynen böyle konuşurlar. Rahatlıktan bahsederler. Onlar tamamen çalışanın gözünü boyamaya yönelik. Tek yaptıkları çalışanı ne kadar burda tutarımda ondan yararlanırımdır. Zaten videoda da söylüyor bunu. haftasonları çalışmak mı ? haftada 2 saat ps mi ? (2 saat bile hayal 1 el oynarsanız iyi o kadar kalabalıkta sıra gelmiyor). Küçük şirkette ps olmaz ama haftasonları tatil / bazen mesaiden 1-2 saat erken şirketten çıkmak var. Tercih sizin tabi..

Ha tamam gidip mesainde 2 saat ps oynuyorsun ama haftasonları ve akşamları kalınan mesailerden hiç bahsetmemiş.

Bi şirkette ne kadar göz boyamaya yönelik hareket olursa o kadar mesai vardır. (ps,bahçe,masaj yatakları vs)

ben bunu gördüm bunu bilirim. En iyisi küçük ve iyi maaşlı bir iş. Kafan rahat sikin daşşağın denk. Böyle büyük kurumlara özenmeyin

bkz: nexum boğaziçi (aynı mantık üzerinde çalışıyorlar)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

insanları sistemin kölesi yapmak adına ev tipi ofisler yaparlar çalış bana milyon dolarlar kazandır sen milyonun yanında 0onlar kazan sonra parayı hiç biriktirme direk bankaya ver sonra ben o parayı bankadan milyon alim gene sana on verim böylellikle ben paramı katlarken sen olduğun yerde kendini zengin ve rahat hisset rockefellerin kurduğu sistem ve bunların köleleri

ebedi devlet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Yahu koca videoda adamın konuşmasına mı takıldınız siz de hacılar, orda tanıtılan Nevzat Aydın değil yemeksepeti.com un ofisi, kaldı ki adam kasıntı olmak yerine kendisi gibi olmayı tercih etmiş bence bu gayet sempatik. Yaratıcılar ve alışılmışın dışında bir sistemde çalışıyorlar ve bence çok da başarılılar. Helal olsun demeyi bilmek lazım.

since 2005 // tbt
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Adamın konuşmasındaki kibirli tavır aslında yanındaki herifin pasifliğinden kaynaklanıyor. Ağzını açıp konuşamadı yazık. O işi o halde nasıl yapıyor ona akıl erdiremedim ben. Neyse güzel yapmışlar hoş olmuş.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

güzelmiş, sunucumsu eleman baya mülayim bişi.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

dikkatimi çeken çok genç bir ekibiz demesi, ya yaşlanmıyorlar, yada postalıyorlar  :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:
    -----------------------------

dikkatimi çeken çok genç bir ekibiz demesi, ya yaşlanmıyorlar, yada postalıyorlar  :)

hacım it sektörü böyle, 1 yıldan fazla bir şirkette çalıştıktan sonra iş sıkıcı gelir. daha fazla maaşlı yer ararsın bulursun ve gidersin.

1 yıldan sonra adam, normalde 1500 tl istiyorsa. 1 yıl sonra diğer şirketler 2500 verir. bu büyük şirketlerin işine gelmez (zaten ünlüler bir çok insan orada bedava çalışmaya bile can atıyor - 1 kişinin yapıcağını 3-4 stajer ile çıkartabilir) adam gidiyor. böyle olunca sürekli genç bir ekip :D

bir şirket iyiyse benim gözümde en az 3-4 çalışan 3+ yıl o şirkette duruyor olmalı.

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:

beyler bu tip şirketlerin başında hep böyle adamlar olur ve aynen böyle konuşurlar. Rahatlıktan bahsederler. Onlar tamamen çalışanın gözünü boyamaya yönelik. Tek yaptıkları çalışanı ne kadar burda tutarımda ondan yararlanırımdır. Zaten videoda da söylüyor bunu. haftasonları çalışmak mı ? haftada 2 saat ps mi ? (2 saat bile hayal 1 el oynarsanız iyi o kadar kalabalıkta sıra gelmiyor). Küçük şirkette ps olmaz ama haftasonları tatil / bazen mesaiden 1-2 saat erken şirketten çıkmak var. Tercih sizin tabi..

Ha tamam gidip mesainde 2 saat ps oynuyorsun ama haftasonları ve akşamları kalınan mesailerden hiç bahsetmemiş.

Bi şirkette ne kadar göz boyamaya yönelik hareket olursa o kadar mesai vardır. (ps,bahçe,masaj yatakları vs)

ben bunu gördüm bunu bilirim. En iyisi küçük ve iyi maaşlı bir iş. Kafan rahat sikin daşşağın denk. Böyle büyük kurumlara özenmeyin

bkz: nexum boğaziçi (aynı mantık üzerinde çalışıyorlar)

baknız aynen katılıyorum :D bilardo masaları efendime söliim tenisler şunlar bunlar maç yayınları felan yapılıyorsa adam kendi ne kadar emek harcıyosa şrikete çalışanıda harcasın, "iş hayatı" hayatını idame ettirmek için değil, hayatının kendisi olan bişey olsun isterler. 

.
Toplam Hit: 5619 Toplam Mesaj: 49