folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Yeni Microsoft Edge Tarayıcıyı Denediniz Mi ?

Yeni Microsoft Edge Tarayıcıyı Denediniz Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Windows 10 ile gelen Edge Internet Explorer'ın farklı hali olduğundan bir faciaydı. Ancak Ocak ayından itibren Chromium'a geçmişler. Google Chrome uygulamalarının hepsi çalışıyor. Hatta Chrome markettende uygulama indirebiliyorsunuz.

Ram tüketimi Google'a göre çok iyi. Düşük donanımlı bilgisayarları yormuyor. Hotmail hesabıyla senkronizede oluyor.

https://www.microsoft.com/tr-tr/edge

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.emmx&hl=tr

mkyb tarafından 27/Nis/20 03:11 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Lisanssız kullanımda programlar outlook, internet explorer'dan veri toplayıp yakalattığı için ie ve outlook ürünlerini kaldırıyorum. Office yazılımlarına da lisanslı olmasına rağmen firewall block koyuyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

windows 10 un içinde gelen edge i son sürüm edge sanıyodum ben :P 

opera sapıtmaya başlamıştı, deneyeyim. 

collections olayı güzelmiş, herhangi bir şeyi (metni resmi falan) seçip collectionsa ekleyebiliyosun. not defteri gibi.

bunu one note la bağlasalar güzel olabilir.bir de mobilde devam et, mobil browsera gönder gibi bi seçenek beklliyodum o da yokmuş .zamanla gelir belki

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

chrome harici tarayıcı kullanamayan ben şuan için tarayıcı olarak edge kullanıyorum. bilgisayaren üst segment de olsa benim için ram kullanımı muazzam. sayfa açılış hızları ise bence edge daha hızlı.

ben hiç microsoft'un lisanslı ürününü kullanmadım. iş gereğide outlook tam zamanlı açık. hiç lisansı yakaladığı görmedim. yakalasa bile zaten lisansı ben yapmışım. tekrar lisanslarım sonuçta.

Veni, vidi, vici
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hem mobilde hem pc de operadan başkası yalan bea.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

chrome'den vazgeçemedik mobil ve pc.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

chrome'den vazgeçemedik mobil ve pc.

bunların hepsi chrome tabanlı zaten bi deniyim diye indirdim eski pc ye bakalım 1-2 gün test edeyim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

baba chrome tabablı ir tarayıcı chromedan neden daha iyi olabilir ? nasıl olabilir yani ? 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

enteresandır bir ara  -ki ne zaman olduğunu hatırlamıyorum bile-  edge kullandım bir sebepten ötürü 1-2gün boyunca, hatırlamıyorum niye. Normalde seçeneklerim arasında yok bile, chrome-opera-firefox kullansam da ie pasif durur. Nedense bi beğenmiştim, chrome'un yedeği yaptım o zamandan beri kullanıyorum ara ara

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

An itibariyle kullanmaya başladım. Hiç umudum yoktu. Ama şuan oldukça iyi görünüyor.

edit: scroll yumuşatan hiç bir web sitesi, uygulama kullanmam aga. Kimi ilgilendiriyor ya benim scroll hızım. O kadar şey bitti bunu dert etmişler.

EnableTurk tarafından 26/Nis/20 23:51 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Mac'de ana tarayıcı olarak Firefox ikinci tarayıcı (müşteri hesapları için) safari kullanıyordum. Meraktan deneyeyim dedim su an ana tarayıcı yapmayı dusunuyorum. Hızlı, rami yormuyor.

Toplam Hit: 15527 Toplam Mesaj: 51
edge