folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yeni Mobil Savaş Oyunu "Dominations" Veni Vidi Vici

Yeni Mobil Savaş Oyunu "Dominations" Veni Vidi Vici

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    fatX bunu yazdı

Noldu sağ twixle sol twix gibi ayrıldınız mı şimdi 

sac49f-twix-ile-sol-twix-in-ta.jpg%20%28480×407%29

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

ulan ne kadar çirkin insanlar var hayret ediyorum. sırf ipnelik olsun diye nickine allah yazıyorsun sonra gelip bir de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun.

bazıları atesit olmayı sırf müslümanlara karşı çıkmaktan ibaret sanıyor herhalde. bunlar kendine ateist der ama bunlarla oturup bir takımyıldız hakkında, kepler gezegenleri hakkında, venüs bakterileri hakkında konuşamazsın. çünkü bilgisi yoktur fikri vardır. sorsan ömründe Carl Sagan'ın herhangi bir yazısını okuyup, onun bakış açısına sahip olmayı denemiş midir ? Darwin'in vizyonuna sahip olmayı denemiş midir ?

ancak çirkinlik, pislik çıkarmak, şirretlik amk başka birşey bilmez böyleleri. adam yerine koymayın.

birşey daha.

kimi insan vardır araştırır, okur, sorgular ve öyle ateist olur. ancak inançlı birine sataşmaz.

kimi insan da vardır ateist olunca zincirlerini kırmış kuduz bir köpek gibi bütün dini inançlara ve yargılara sataşır. işte bu insan bilgisinden dolayı değil içindeki edepsizliği daha rahat dışarı vuramamasından dolayı ateist olmuştur.

adam yerine koyulmak icin senden icazet mi aliyodu?

istedigin birgun bulusalim istedigin bir konuda konusalim.

@insaf: ruh uflemek ile camurdan yaratmak bambaska seyler be haci. ruh insana yasam vermek icin uflendi. sonuc olarak insan kur'ana gore balciktan yaratilmistir. seninde verdigin ayetlerde aynen boyle yazar. ruh meselesinin bu konu ile alakasi yok o bambaska.

abdullahazad tarafından 01/May/15 13:15 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Konuyu anlayıp klanımıza gelenlere teşekkür ederim. :))

Aganta Burina Burinata
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Doğru diyorsunuz ayrı gayrı oldu ama bende klana girecekken bu hadiseyi gördüm bende rahatsız olup klana girmedim hatta klan kalemi bile inşa etmedim. Tama inanırsın inanmazsın bu sizin bileceğiniz iş ama benim değer yargılarımla dalge geçilirse ozaman tepki göstermek en doğal hakkımdır. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    EWELANCHE bunu yazdı

Doğru diyorsunuz ayrı gayrı oldu ama bende klana girecekken bu hadiseyi gördüm bende rahatsız olup klana girmedim hatta klan kalemi bile inşa etmedim. Tama inanırsın inanmazsın bu sizin bileceğiniz iş ama benim değer yargılarımla dalge geçilirse ozaman tepki göstermek en doğal hakkımdır. 

Burada şuan o kadar boş bi muhabbet var ki ben rahatsız olduğum konuyu belirttim, rahatsızlığımı belirttim çıktım. Bu benim en doğal hakkım istemediğim bir yerde kimse beni zorla tutamaz. Benim gibi rahatsız olan arkadaşlarda yeni bi klan açmışlar bende buradan TBT olarak konuyu açtım açmamda ki konuyu da belirttim lakin konu bu kadar basitleşti ki, insanlar o kadar basit ki, sakız gibi uzatıyorlar, sus da işte ben rahatsızlığımı belirterek çıkmışım daha bundan öte buradan prim yapacak hiçbirşey yok o vatandaşın ismini cismini belirtmeden herhangi bir şahsına, kişiliğine hakarette bulunmadan ayrılmışım daha burdan o vatandaşın nemalanmasını gerektirecek, suyu bulandırmasını gerektirecek herhangi bir konu yok. Polemik istemediğimi de en başından belirttim. Oyun hakkında sorusu olan varsa sorabilir.

Aganta Burina Burinata
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Hocalar böyle şeyler olabilir , forumumuz içerisinde TBT klanı için ayrı bölüm açtım 

http://dominationsturkiye.com/tbt-klani/

istediğiniz gibi kullanabilirsiniz bir klan kişi limiti 50 zaten  2 klan olalım 100 kişi olalım no problem :) 

bu arada nomm pm den tekliflerimi kabul etmeni bekliyorum 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Adamin adi Abdullah ben ateistim diyor asdasdas

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Benim adım da ibrahim yahudi mi oluyorum =D

Ayrıca madem öbür klan allahsızların klanı yarın başlıyorum oyuna, hayır benim dota2 deki adım ALLAH C.C. saygımız var insaflıyız. General C.C. clanındayım add me parti aga

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Hortlatalım konuyu, nerede bu millet, nerede bu cihan :D

Geçen gün girdim oyuna bir sürü yeni güncelleme bir sürü değişiklik gelmiş hadi gelinde biraz savaş yapalım :)) @panxer @YekteranBaymedir

Nomm tarafından 11/Oca/17 23:32 tarihinde düzenlenmiştir

Aganta Burina Burinata
Toplam Hit: 5256 Toplam Mesaj: 40