folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yeni Online Oyun -Nakrum-

Yeni Online Oyun -Nakrum-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Cosplay bunu yazdı:
    -----------------------------

olay da o zaten abi herhangi bi savaş mesajı ya da raporu bulamadım. garip. bug olabilir mi?

Sanmıyorum, destekten de yazar mısın hocam tekrar ? 

http://yigitdemirag.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Tickettan yazdım ipleyen yok. Belki burda bilen vardır. Enerji santrali, metal madeni, maden deposu vb. binaların kademelerini arttırırken zamanı kısaltan bir bina vs var mı ?? Birde casusluk işi tam olarak nasıl oluyor ?

der die das
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

madrew bunu yazdı:

Tickettan yazdım ipleyen yok. Belki burda bilen vardır. Enerji santrali, metal madeni, maden deposu vb. binaların kademelerini arttırırken zamanı kısaltan bir bina vs var mı ?? Birde casusluk işi tam olarak nasıl oluyor ?

casus yolluyorum tam ulaştığı anda bağlantım kopuyor, raporu göremiyorum. 3 tane ticket attım dediğin gibi cevaplanmasını bekliyorum hosting şirketi daha çabuk valla :D oyunu tavsiye ederim gençler gayet güzel. Ama çok saçma şeyler, orantısızlıklar var oyunda.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

madrew bunu yazdı:

Mantıken ana binadaki üretim hızlandırıcıyı arttırınca o sürelerin azalması lazım ama olmuyor. Kademe 9 yaptım ana binayı ama sığınak geliştirmeyi hala 5 saat bekliyorum :/

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Brown
    Brown's avatar
    Erkek

beta keyi olan gönderebilirmi arkadaşlar

edit: bunu kullandım NKRM-8F5SKR-72K5UC-D8E2MC-IGDS

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

madrew bunu yazdı:

Ticket ten yazılanlara mümkün olduğunca cevap veriliyor. Enerji santrali vb maden deposu binalarının hızını arttırmak, ana binada seviye arttırınca oluyor ama şuanda bu özellik deaktif durumda. O yüzden daha hızlı yapmak gibi bir seçenek yok. Aynı şey saldırılarda orduların hızları için de geçerli yakında gelecek bir güncellemeyle bu hız problemi kalkıcak sanırım şuanda inceleniyor.

Casusluğa da gelince, gönderdiğiniz casusların raporlarına, Mesajlardan en soldaki sekmeye gelip Filo hareketleri Casusluk Raporları başlığı altından bakabilirsiniz. Bir problem yok ve casusluk raporları iyi çalışıyor durumda. Bina durumları ve depo maden durumlarını sağlıklı bir şekilde gösteriyor. Tabi casusluk binası kademeleri kapsamında..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

upcık :F

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Nasıl gidiyor oyun ? Savaşlara başlıyor musunuz :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

anubisx bunu yazdı:

hocam, bina kademe süreleri, asker basma süreleri saatler mertebesine ulaştı. Sıkmaya başladı hafiften benden söylemesi...

der die das
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

anubisx bunu yazdı:

sen oyunumu bıraktın? listede adını göremiyorum artık :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 12826 Toplam Mesaj: 137