Yeni Operatör Hayırlı Olsun : Teknosamobil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.teknosamobil.com

Sabancı ailesinin girmediği bir bu sektör kalmıştı oda oldu. Avea altyapısını kullanıyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

avea altyapısını mı kullanıolar demeye girmiştim cevabı verilmiş

işim olmaz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

pahalı 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

http://www.teknosamobil.com

Sabancı ailesinin girmediği bir bu sektör kalmıştı oda oldu. Avea altyapısını kullanıyorlar. 

Avea altyapısını kullanmayan yan operatör göstersenize bana :)

Bu işte iyi kâr var demek ki. Teknosa ismiyle girdiklerine göre...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Kampanyalari uygun gibi gibi

Edit: dicektim ki pahaliymis bea

Florenzi tarafından 17/Şub/15 00:39 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet haklısınız. O kadar para verdikten sonra gider Turkcell kullanırım, Avea'nin sikimsonik sanal operatörünü kullanacağıma. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

başka bir şirketin altyapısını kullanarak hizmet veren hiçbir firma asıl firmadan daha ucuz hizmet veremez tahmin edeceğiniz gibi.

aklı başında bir tüketici hem bimin hemde teknosanın bu hizmetinin nekadar saçma olduğunu bilir sanırım.

pttcel de aveayı kullanıyor ama onun hizmeti harbiden hizmat yani. adam amaca uygun hizmet koymuş alanda işini görüyor.

ama bu teknosanın yaptığı ibnelikten başka birşey değil. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

avea altyapısını mı kullanıolar demeye girmiştim cevabı verilmiş

işim olmaz

zaten aveada herkeze altyapı vermekten şişti ,yoksa daha iyi servis olurdu bence

aslında teknosa bu operatörle telefon verme işinden fena yürürü bence

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

yurtdışında kullanmak için avea hattım var kontörlü, bilmeyen varsa diye bilgi vereyim. (konu dışı oldu kusura bakmayın)

*121*53xxxxxxxx# yaptığınız zaman yönlendirmeli bilmemneli arama oluyor ve dakikası 50krş'a konuşabiliyorsunuz. dünyanın saçma sapan ülkelerinden(myanmar,srilanka,vs.) avrupa ve güney amerikaya kadar heryerde denedim ve sıkıntı yaşamadım. diğer operatörlerde izin yok buna yalnızca avea'da oluyor.

anil tarafından 17/Şub/15 01:32 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

ya arkadaş aveadan bıktım artık geçicem turkcell'e o olucak ya aaa her yerde avea var anasını satayım ya turkcell'in çekim gücü bile hepsine 10 basıyor ne bu ya 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    Korzi bunu yazdı

ya arkadaş aveadan bıktım artık geçicem turkcell'e o olucak ya aaa her yerde avea var anasını satayım ya turkcell'in çekim gücü bile hepsine 10 basıyor ne bu ya 

"bile" tabiri biraz garip oldu hocam. Turkcell, Türkiye'de kendi alanında en büyük Ar-Ge yatırımı yapan firma. Diğer firmaların tarifelerine göre biraz daha ücretli ama olsun o kadar. Bana "sadece şehir içinde çekecek hat değil, gerekirse neresi olursa olsun (dağın tepesinde, eteğinde, vadide de) çekecek hat lazım" diyenler için tek seçenek. Örnek: Ben :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 5672 Toplam Mesaj: 60